999 rezultate për

disi

Reformat, bisedime intensive midis VMRO dhe LSDM Gjatë fundjavës pritet që të arrihet marrëveshje mes qeverisë dhe opozitës për Ligjin për Procedurë Penale dhe Prokurori
Çfarë po kurdisin Ardit Gjebrea dhe Klaudia Pepa? (FOTO LAJM) Balerina e njohur Klaudia Pepa duket se ka takuar mikun e saj të vjetër Ardit Gjebrean. Duket se ata për hir të kohë
Adrola e pranon publikisht ndarjen: Nuk jemi më bashkë! Lajmi se Adrola Dushi ishte ndarë nga bashkëshorti i saj Adisi me të cilin ka një djalë, Troin u përhap shumë në media p
Arrestimi i kuksianëve, këshilltarët padisin policinë Keshilltarët e Bashkisë Kukës kanë ngritur një padi penale ndaj Prokurorisë dhe Policisë së Shtetit pas arrestimit të di
Po çudisin botën, shihni varret luksoze të mafiozëve në Rusi (FOTO LAJM) Varreza Shirokorechenskoe, e vendosur në periferi të Jekaterinburgut, në Rusi, është banesa e fundit e shumë familjve ma
Çudisin italianët: Një grua lindi pasi ishte varrosur, kemi prova të forta (FOTO LAJM) Studiuesit kanë arritur në përfundime të pabesueshme nga analizat që i kanë bërë skeletit të një gruaje që ishte varrosu
STATISTIKAT/ NATO vs.Putin, shifrat që trondisin Rusinë Shifrat flasin qartë. Sa u përket armatimeve dhe njerëzve, NATO dhe SHBA investojnë shumë më tepër se sa Putini Trupa
Çfarë po kurdisin Getoari dhe Flori? (FOTO LAJM) Ata janë dy nga emrat më të kërkuar në estradën shqiptare. Flasim për Flori Mumajesin dhe Getoar Selimin të cilët ja
"Të fus plumbin", trajneri i Vllaznisë B shryn ndaj Komisionit të Disiplinës (FOTO LAJM) Pas vendimit të Komisionit të Disiplinës, për incidentin e ndodhur në ndeshjen Korabi-Vllaznia B, i menjëhershëm ka qenë
Vendimet e Komisionit të Disiplinës, dënohet Frashëri Federata Shqiptare e Futbollit ka bërë publike vendimet e Komisionit të Disiplinës për ngjarjet e ndodhura javë që shkoi
Zhvillohet seanca e parë dëgjimore për hetimin e Skënderbeut nga UEFA Skëndërbeu është akoma nën ethet e pezullimit të UEFA-s për akuzën e trukimeve të ndeshjeve. Komisioni i Kontrollit,
Nuk çohen për të drejtat e tyre por për baste, shqiptarët çudisin në Austri Autoritetet e qytetit Vöcklabruk kanë mbyllur një lokal bastesh. Por një numër shqiptarësh kanë zhvilluar një protest
Komisioni i Disiplinës vazhdon me dorë të hekurt, ja çfarë vednosi këtë herë Komisioni i Disiplinës pranë Federatës Shqiptare të Futbollit në vendimet e fundit për sjelljet antisportive ka dënuar f
Më "hot" se modelet, kjo police po çmend meshkujt në Tiranë (FOTO LAJM) Ajo quhet Disilva Muçopata dhe është padyshim një ndër policet më simpatike në Shqipëri. Ishte Veliaj ai që bëri pub
Komisioni i Disiplinës nuk toleron, zbuloni të gjitha vendimet e plota Komisioni i Disiplinës ka shqyrtuar të gjitha sjelljet antisportive të shfaqura në ndeshjet e Kategorisë Superiore, por
Përleshje në ndeshjen ndaj Partizanit, policia gjobit tifozët e Skënderbeut (FOTO LAJM) Si të mos mjaftonte gjoba me 1 milion lekë e klubit të Skënderbeut nga Komisioni i Disiplinës, tani do të dënohen edhe t
Hera e parë, akuzohet për shkelje Komisioneri i Vetting-ut Kolegji i Apelimit ka nisur një procedim disiplinor ndaj Komisionerit Publik, Heral Saraçi, me kërkesë të vazhduesve ndë
Komisioni i Disiplinës publikon vendimet e reja, e pësojnë keq Skënderbeu dhe Partizani Komisioni i Disiplinës në Federatën Shqipatre të Futbollit ka publikuar vendimet e mbledhjes së radhës, ku bie në sy gjo
Vendimet e plota nga Komisioni i Disiplinës, nuk tolerojnë fare Komisioni i Disiplinës ka dwnuar të gjitha sjelljet antisportive të shfaqura në Kategorinë Superiore, por edhe asaj të p
U doli lojtari dhunues dhe grabitës, reagon Villareali Villarreal reagon përmes një komunikate për shtyp pas arrestimit të Ruben Semedo, me akuzën e heqjes së lirisë së një pe