999 rezultate për

disi

Rrahën dhe kërcënuan me thikë nusen e djalit, burg për vjehrrit Një çift indian fluturoi 13 mijë kilometra, për të ndihmuar në disiplinimin, apo e thënë më thjesht, rrahjen e nuses së
Gazetarët që raportuan për "27 prillin" padisin shtetin Gazetarët që raportonin rreth hyrjes së dhunshme në Kuvend më 27 prill do ta padisin shtetin pasi nuk i ka mbrojtur të n
Plaku ledhaton dhe puth të dashurën e re, djemtë plasin nga inati (VIDEO) Keni dëgjuar raste të ndryshme kur partnerët në një lidhje, kanë një diferencë të madhe në moshë. Por mos të harrojmë se
A do ta padisin shqiptarët UNESCO-n për vendimin skandaloz? Me një Lahutë të vjetër në dorë dhe lotët që i binin teksa luante atë, Jonuz Delaj nuk po mund ta pranonte vendimin e UN
Bëjmë s*ks si të çmendur! E dashura 91 vjeç dhe i riu 31 vjeç çudisin botën (VIDEO) Ata janë çifti me vëmendjen më të madhe aktualisht në botë. Ajo ka jetuar më shumë se 9 dekada, kurse ai vetëm tre të ti
Prej një viti të ndarë, Adrola shkon me ish-bashkëshortin në Paris Një vit më parë bëri bujë të madhe në media divorci i modeles së njohur shqiptare, Adrola Dushit, me ish-bashkëshortin A
Disiplina nuk e fal konfirmohet pezullimi Higuain Nuk ka ulje dënimi për Gonzalo Higuain. Dy ndeshjet skualifikim për “Pipita” mbeten. Kjo është ajo që u vendos në zyra
Shqipëria mposht me rezultatin minimal Rumaninë Nëse të gjithë shqiptarët janë disi të mërzitur për humbjen poshtëruese ditën e djeshme në “Loro boriçi” përballë skuadr
Disiplina: Nuk falen Partizani dhe Skënderbeun Komisioni i Disiplinës ka publikuar vendimet ditën e sotme, për parregullsitë në të gjitha kategoritë e futbollit vendas
Bushi nxjerr sekretin e Panuçit Trajneri i Kombëtares së Shpresave, Alban Bushi tha për mediat se tekniku Panuçi është shumë i fiksuar me disiplinën e l
Tirana i’a hedh paq nga Komisioni i Disiplinës Komisioni i Disiplinës ka vendosur vetëm dy ndeshje pezullim për tifozët e Tiranës të cilët u futën në fushë duke protes
Është dërguar nga alienët për të parë tokën, shkencëtarët trondisin me deklaratën Astronomët e universitetit Harvard, në SHBA, thanë se objekti misterioz, me ngjyrë të kuqe të errët, i cili hyri vjet në
Të shtënat me armë zjarri trondisin Vlorën, plagoset një person Vlora është tronditur mbrëmjen e sotme nga disa 6të shtëna me armë zjarri. Për shkak të të shtënave, një person është
14 deputetë grekë dalin në mbrojtje të Shqipërisë, padisin një televizion Stacioni televiziv kombëtar grek “Star” është paditur nga 14 deputetë të SYRIZA për lajme të rreme në lidhje me vrasjen
Juve-Milan, italianët çudisin me vendin ku do të luhet Super Kupa Superkupa e Italisë 2018 mes Juventusit dhe Milanit do të zhvillohet në Gedda të Arabisë Saudite më 16 janar. Më në f
Flet policja bukuroshe: Çunat më luten t'i gjobis Ajo quhet Disilva Muçopata dhe është padyshim një ndër policet më simpatike në Shqipëri. Disilva, brunia simpatike me f
Parulla anti-greke në stadium, Komisioni i Disiplinës merr vendimin për Partizanin Komisioni i Disiplinës pranë FSHF-së në vendimet e marra në mbledhjen e sotme dënoi klubin e Partizanit për parullën ant
Komisioni i Disiplinës me "dorë të hekurt" ndaj Luftëtarit Komisioni i Disiplinës pranë Federatës Shqiptare të Futbollit publikoi vendimet e marra ndaj skuadrave dhe lojtarëve që
U kalbsh në ferr! Nëna dhe motra trondisin me deklaratat pas vdekjes së të riut (FOTO LAJM) Shokuese deklaratat e nenes dhe motres se ciklistit britanik qe u vra gabimisht nga nje gjahtar teksa ishte ne Alpet fra
Pamje që po trondisin rrjetin, pitoni gjigant bie në mes të stafit të bankës (VIDEO) Një video e publikuar së funmdi në rrjet është bërë virale për shkak se aty ndodh një ngjarje krej e papritur. Bëhet