E FUNDIT/ Plagoset me pistoletë silenciator një person pranë piramidës
999 rezultate për

dion

Dasma madhështore e trashëgimtares së famshme, Ledioni zbulon detajin e pathënë Në prag të Krishtlindjes së vitit që lamë pas, Sara Hoxha në “Shiko kush LUAN” deklaroi se viti 2018-ë, do të ishte edhe
Ledioni xheloz për Sarën! Si do të ndihet ajo pas kësaj deklarate Moderatori i njohur Ledion Liço ishte dje i ftuar në emisionin “Top Show” nga ku foli për programin më të ri muzikor për
Ledion Liço rrëfen momentin më të vështirë si gazetar (FOTO LAJM) Moderatori Ledion Liço ka qenë një ndër gazetarët që ka intervistuar Dolores në vitin 2010, kur ajo ndodhej në Shqipëri
Celine Dion tmerrohet nga fansja, ja çfarë i ndodhi (VIDEO) Këngëtarja e njohur Celine Dion është gjendur në një situatë të frikshme gjatë një koncerti në Las Vegas. Ylli i muzi
Ledioni dhe Londoni kombinohen, kujt i shkojnë më shumë London eshte nje femije shume i bukur ku ne foto duket sikur ka marr nga te dy,pra eshte nje miks midis Sares dhe Ledion
Ledioni i thotë Sarës fjalët që çdo vajzë do të ëndërronte Janë një nga çiftet më të dashura për publikun shqiptar dhe shpesh pëlqejnë të ekspozojnë lidhjen e tyre në rrjete socia
Ledion Liço na la pa fjalë me dedikimin e fundit për Sarën Ledion Liço dhe Sara Hoxha janë një ndër çiftet më të ndjekura të showbizz-it shqiptar. Moderatori i njohur vetëm pak di
Lori, Sara dhe Ledioni zbulojnë vendin magjik ku kanë shkuar pas festave të fundvitit (FOTO LAJM) Lori Hoxha me nisjen e vitit të ri nxitoi të postonte në “Instagram” foto nga udhëtimi i saj i parë i 2018-ës. Një vend
KQZ vendos sot për fatin e mandateve të Rehovicës dhe Rakipit Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve do të mblidhet sot në orën 13:00 për të marrë një vendim për ndërprerjen ose jo të mandat
Bie alarmi i zjarrit, prezantuesi i lajmeve braktis studion (VIDEO) Televizioni ITV Neës ishte në transmetim Live kur ra alarmi i zjarrit në redaksi. Prezantuesi Tom Bradby ishte në ekr
Ledion Liço: Mbyllesha në dhomë dhe qaja se më tallnin Të gjithë kemi kaluar një moment të vështirë në jetën tonë, të cilin shpesh vendosim ta tregojmë pas shumë kohësh. Mo
Ledion Liço realizon klipin e The Voice frymëzuar nga Game Of Thrones (VIDEO) Ledion Liço sapo ka zbuluar kur do të nisë The Voice Kids. Ishte thënë që program i ri me zërat fëminorë do të fillo
Ledioni nuk puth njeri tjetër përveç Sarës Pak ditë më parë Sara Hoxha tregoi me pak fjalë të gjithë dashurinë që ndjente për partnerin Ledion Liço, ndërkohë që ta
Lori Hoxha poston foto pa make-up, komenti i Ledionit është epik! (FOTO LAJM) Lori Hoxha është një ndër vajzat më të adhuruara nga adoleshentet shqiptare. Me një stil të veçantë dhe e kuruar deri në
Sara romantike, i shpreh dashurinë Ledionit me këtë foto Sara Hoxha ka publikuar sot një dedikim mjaft romantik për partnerin Ledion Liço. Çifti shfaqen të veshur mjaft elegantë
Ledion Liço flirton me valltaren, Sara nxjerr bishën në sy të të gjithëve Trashëgimtarja e Top Channel Sara Hoxha dhe moderatori Ledion Liço janë një nga çiftet e showbizit shqiptarë që tërheqin
Sara dhe Ledioni martohen në 2018-ën Sara Hoxha e vënë përballë motrës së saj, Lorit dhe moderatores së “Shiko Kush LUAN”, është vënë para 2 alternativave të
Ledion Liço publikon foton më të ëmbël të London Vetëm para pak kohësh moderatori i njohur Ledion Liço dhe një nga aksioneret e Top-Channel Sara Hoxha, u bënë prindër pë
Jonida Vokshi shpërthen në lot në studion e Rudinës Aktorja dhe moderatoja e njohur Jonida Vokshi ishte e ftuar dje në emisionin “Rudina” ku foli për projektet e saja profe
Ledion Liço si kurrë më parë, mbush Sarën me dedikime Dashuria e tyre shfaqet gjithmonë edhe në rrjete sociale. Kështu moderatori i njohur Ledion Liço publikon gjithnjë f