999 rezultate për

dion

Lojrat e fatit i shkatërruan jetën, i riu u përgjërohet për falje prindërve Një histori e fortë dhe e dhimbshme është ajo e Eridonit, djalit 25 vjeçar nga Shkodra. Varësia ndaj bixhozit i kisht
Brenda shtëpisë së Sarës dhe Ledionit (FOTO LAJM) Trashëgimtarja e Top Media Sara Hoxha dhe moderatori Ledion Liço janë një nga çiftet më simpatikë të shoë bizit shqiptar
Sara lëshon dorën, i shpreh dashurinë Ledionit në sy të të gjithëve Sara Hoxha dhe Ledion Liço janë një nga çiftet më të komentuara të shoubizit shqiptar. Ata janë në një marrëdhënie prej
Dionis Avdijaj shënon gol të bukur në Holandë (VIDEO) Dionis Avdijaj ka shënuar një gol të bukur në Holandë, për t’ia siguruar tri pikë Rodas. Roda JC Kerkrade ka marrë pi
Pas Ledionit, edhe Miriami heq dorë nga The Voice? Vetëm dy javë më parë, moderatori i njohur i “The Voice Kids” në Top Channel, tha publikisht se e kishte të vështirë të
Ledioni ironizon Ardit Gjebrean? Ledion Liço është prezantuesi historik i "The Voice" në Shqipëri. Për 8 vite ai ka prezantuar këtë spektakël, i cili ka
Dionis Senjo, shqiptari i parë i pranuar në Organizatën Botërore të Gjenive Dionis Senjo është vetëm 6 vjeç. Ai është shqiptari i parë i pranuar në Organizatën Botërore të Gjenive. Ai është nj
Ledion Liço habit fansat, para martesës flet për divorc Ledion Liço dhe Sara Hoxha janë një nga çiftet më simpatikë dhe më të komentuar në media e rrjete sociale që prej fillim
Ledioni zbulon momentin kur i propozoi, kështu reagon Sara (FOTO LAJM) Sara Hoxha dhe Ledion Liço janë një nga çiftet më të komentuara të shoubizit shqiptar. Ata janë në një marrëdhënie prej
Zbulohet arsyeja pse Ledion Liço nuk do ta prezantojë më ''The Voice'' Ledion Liço është një ndër prezantuesit më karizmatik të televizioneve shqiptare. E kemi parë në formate shumë të su
Jul Deda bën të papriturën në studion e Rudinës I ftuar në emsionin “Rudina” ditën e sotme, aktori i humorit Julian Deda sigurisht ka krijuar edhe situata komike me bat
Pas suksesit të madh të The Voice, Ledion Liço merr vendimin drastik Ledion Liço prezanton prej 8 vitesh “The Voice of Albania” dhe “The Voice Kids”, por ai ka deklaruar që nuk do të prezan
Ledion Liço publikon foton e para 12 viteve, kështu dukej (FOTO LAJM) Moderatori Ledion Liço dhe Sara Hoxha nuk janë vetëm një nga çiftet më simpatike në showbiz-in shqiptar, por janë gjitha
Noizy bën të papriturën në studion e Arjan Çanit Sot si asnjëherë më prë, dicka e papritur ka ndodhur në Zonë e Lirë. Teksa i ftuar ka qenë boksieri Florian Marku i c
Gafa më e madhe e Ledionit? Paska thënë një fjalë të pisët në transmetim “live” ''Top Albania Radio'' festoi më 14 shkurt ditëlindjen e saj të 20-të. Një festë gjigande u organizua nga ''Top media'' m
Ledioni rrëfen gafën e madhe gjatë prezantimit: Aty thashë se ishte fundi im Ledioni ka pranuar se në fakt ka bërë gafa në jetën e tij në media. I pyetur për gafën më të madhe që ka bërë, në 20-
“Kim Kardashian” në studion e Rudina Magjistarit Rudina Magjistari, një nga ikonat e televizionit, shumë e dashur për teleshikuesit gjatë transmetimit të emisionit të pa
Celine Dion flet me shpirtin e bashkëshortit para se të dalë në skenë Këngëtarja e hitit “My Heart Will Go On” pësoi një tronditje të madhe dy vite më parë kur bashkëshorti i saj i ndjerë hu
Nusja e Jozefina Topallit thumbon Sokol Ballën: Ma mbaj mirë studion Ndryshimi i televizionit nga Sokol Balla ishte padyshim një nga lëvizjet më të komentuara në mediat shqiptare. Nga T
Një reality show i çmendur, Ledioni prezanton Big Brother VIP (VIDEO) Nuk të rastis shpesh të mendosh sa jetë të lodhshme kanë VIP-at, deri në momentin që sheh promon e “Big Brother VIP”, re