999 rezultate për

dion

London është një artist i vogël? (FOTO LAJM) Sara Hoxha, një nga trashëgimtaret e “Top Media”-s dhe Ledion Liço kanë tashmë një vogëlush të vogël. Duket se Londo
Veprim i adhurueshëm, shikoni çfarë bën burri për gruan pasi u vdiq foshnja Personazhi i radhës në programin “Dua të të bëj të lumtur” mbrëmjen e sotme ishte Ertisa, një nënë e cila kishte humbur
I humbi fëmija, gruaja përlot me fjalët për bashkëshortin Personazhi i radhës në programin “Dua të të bëj të lumtur” mbrëmjen e sotme ishte Ertisa, një nënë që kishte humbur djal
Ledion Liço zbulon sekretin e Lori Hoxhës (FOTO LAJM) Lori Hoxha apo trashëgimtarja e madhe e Top Channel kujdeset shumë për dukjen e saj. Ishte kunati i saj Ledion Liço,
Ledion Liço në “Big Brother VIP”, por jo si moderator Big Brother do të rikthehet së shpejti në ekranin e Top Channel por në një format krejt të ri. Ashtu edhe siç u fol,
Ledion Liço poston foton, fansat kapin detajin në barkun e Sarës (FOTO LAJM) Sara Hoxha, një nga trashëgimtaret e “Top Media”-s dhe Ledion Liço kanë tashmë një vogëlush të vogël. Nw njw foto tw pos
Sara korigjon Ledion Liçon (FOTO LAJM) Kanë kaluar një vit që kur Ledioni dhe Sara janë bërë prindër. London Noor i dha epitetin nënë trashëgimtares së Top Med
Fotoja më e ëmbël e Ledionit me London (FOTO LAJM) Ledion Liço dhe Sara Hoxha janë një ndër çiftet më simpatike dhe prej pak kohësh janë bërë prindër për herë të parë të n
Pushime luksoze në Maldive, Ledioni jep leksione për jetën Moderatori Ledion Liço ka publikuar në rrjete sociale një foto nga pushimet e tij në Maldive. Në këtë foto ajo shfaqe
Ledion Liço e thotë troç: Renisin dhe Sandrin, nuk i doja në The Voice Moderatori i njohur shqiptar Ledion Liço është prej kohësh në një marrëdhënie me aksioneren e "Top Channel" Sara Hoxha d
Analisti braktis LIVE studion: Ju paguheni për tu tallur me njerëzit I ftuar në një lidhje të drejpërdejtë në Skype, në emisionin “360 gradë” analisti Ilir Demailaj, ka lënë studion. I s
Në finalen e “The Voice”, Ledioni ngacmoi publikisht Sarën Ledioni dhe Sara janë një nga çiftet më të komentuara të showbizit shqiptarë. Ata janë bërë prindër prej një viti dh
Trashëgimtarja e Top Channel kërcënon publikisht Ledionin: Dua lekët mbrapsht Duket se ëshë vetë trashëgimtaret e Top Channel, kanë preferencat e tyre në the Voice. Kështu vajza e vogël e familje
Ledion Liço e quan “katunare e lumtur”, reagimi i moderatores nuk pritej (FOTO LAJM) Këtë vit të gjithë vipat tanë janë bërë nostalgjik duke publikuar foto nga fëmijëria. Një ndër to ka qënë moderatorj
Ledioni ofendon moderatoren e Top Channel, e quan katunare (FOTO) Ledion Liço dhe Dojna Mema moderojnë “The Voice Kids” , Ledioni nga skena dhe Dojna në prapaskenë me fëmijët. Ata të dy
Ledion Liço mori vendimin fatal, fansat e bëjnë të mendohet dy herë Ledion Liço është një ndër prezantuesit më karizmatik të televizioneve shqiptare. E kemi parë në formate shumë të su
Ledioni ironizon moderatoren pasi e qortoi për peshën: Na ngele në derë Ai ka qenë shpeshherë i përfolur për mënyrën sesi i mbante flokët sesi vishej dhe më vonë edhe për fitimin e kileve.
Celine Dion sëmurë, mund të mos jetë më pjesë e muzikës Këngëtarja e njohur kanadeze, Celine Dion festoi 50 vjetorin e lindjes. Paçka se një përvjetor ky kaq i rëndësishëm m
Ledion Liçon e kritikojnë publikisht, reagimi i tij çudit Ledion Liço prej 8 vitesh është prezantuesi historik i spaktaklit "The Voice" në Shqipëri. Edicioni aktual “The Voic
Ledioni dhe Lori nxjerrin sfidën më të re (FOTO LAJM) Vetëm para pak çastesh ishte Sara ajo që postoi një foto mes motrave që të kënaqte sytë. Dhe nuk voni kur Lori dhe mo