999 rezultate për

dion

As Ledioni e as Luana, kush do e prezantojë Big Brother këtë sezon? Prej disa muajsh kanë dalë lajmet se do të fillojë "Big Brother VIP", lajm i cili u konfirmua edhe nga Top Channel që pu
Ledioni nuk do t’a prezantojë BB, por sapo tregoi emisionin e ri Siç e dini tashmë, fill pasi u lançua klipi i “Big Brother VIP”, njerëzit nisën me aludimet se do të ishte Ledion Liço a
Pse Sara, Ledioni dhe Lori nuk hodhën asnjë foto nga dasma për fansat? Dasma luksoze e Sara Hoxhës dhe Ledion Licos padyshim mund të themi se ishte një nga dasmat më intime që ka ndodhur mes
Publikohet për herë të parë një foto zyrtare nga dasma Sara-Ledion Dasma luksoze e Sara Hoxhës dhe Ledion Licos padyshim mund të themi se ishte një nga dasmat më intime që ka ndodhur mes
Jeni të interesuar të studioni në SHBA? Ambasada amerikane nxjerr udhëzimet Jeni të interesuar për të studiuar në Shtetet e Bashkuara por nuk dini nga t’ia filloni? Visitoni Qendra Informative e A
Një super bukuroshe, kjo është vajza që kapi buqetën në dasmën e Sarës me Ledionin Ledion Liço dhe Sara Hoxha e kurorëzuan dashurinë e tyre në 11 gusht në një ceremoni që do të mbahet mend gjatë. Ima
Besa Kokëdhima thyen “rregullin”, poston foto nga dasma e Ledionit dhe Sarës (FOTO LAJM) Dasma shumë intime e trashëgimtares së Top Channel, Sara Hoxha dhe moderatorit Ledion Lico ka qenë padyshim një nga të v
Lori Hoxha merr të gjithë vëmendjen në dasmën e Sarës dhe Ledionit (FOTO LAJM) Që prej ditës së premte në media po shkruhet kudo për dasmën e Ledion Liços dhe Sara Hoxhës e cila është mbajtur mbrëmje
"Ajo tha po", Ledioni dhe trashëgimtarja e Top Channel i japin fund beqarisë Pas kaq shumë vitesh bashkë, Sara Hoxha dhe Ledion Liço do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre, shumë më shpejt nga ç’mund t
“2 martohen e 200 tjerë tërbohen”, çfarë po sjell dasma e Sarës dhe Ledionit? Në muajin gusht siç është lajmëruar do të mbahet edhe dasma e shumëpritur e moderatorit të njohur Ledion Liço dhe trashë
Ledion Liço merr vendimin e madh pasi i doli mesazhi për stafin Pas lajmit të bujshëm se Ledion Liço është larguar nga Top Channel, ka reaguar ky i fundit. Sipas Ledion Liços lajme
Braktisi Top Channel? Reagon për herë të parë Ledion Liço Pas lajmit të bujshëm se Ledion Liço është larguar nga Top Channel, ka reaguar ky i fundit. Sipas Ledion Liços lajme
Scholes flet për suksesin e Southgate: Ai studion trajnerin më të mirë në botë Anglia ja ka arritur të thyejë mallkimin i cili e ndoqi për 28 vite. Ekipi britanik nuk ja dilte të shkonte në çerekfina
Ledion Liço ikën nga The Voice, zbulohet mesazhi për stafin Vala e ndryshimeve të mëdha në Top Channel vazhdon akoma. Mësohet se sëfundmi do të largohet edhe dhëndri i familjes
Ledioni ikën nga Top-i dhe do të bëhet drejtor i madh Vijojnë ndryshimet e mëdha të emrave të Top Channel. Mësohet se sëfundmi do të largohet edhe dhëndri i familjes Hoxha, p
Ledri i lidhur me këngëtaren shqiptare, kapen ‘mat’ duke darkuar e kërcyer (FOTO LAJM) Pas publikimit të këngës 'Princess Diana', Ledri Vula i bëri lëmsh fansat e tij me një foto të publikuar në Instastory,
Plas tek Çani, Bleona Qereti ngre zërin dhe braktis studion (VIDEO) Këngëtarja Blerona Qerreti ishte e ftuar mbrëmë në emisionin "Zonë e Lirë", të moderatorit Arian Çani. Në diskutim e
Sara lumturon ditën e lindjes së Ledionit (FOTO LAJM) Ledion Liço, sot feston ditwlindjen. Dashurinë që po jeton me vajzën e themeluesit të Top-it, Sara Hoxha, prej kohësh e
Lori Hoxha bën dedikimin special për Ledionin (FOTO LAJM) Moderatori i njohur Ledion Liço feston ditëlindjen dhe nuk mund të mungonte urimi i Lorit. "Gëzuar ditëlindejn për k
London është një artist i vogël? (FOTO LAJM) Sara Hoxha, një nga trashëgimtaret e “Top Media”-s dhe Ledion Liço kanë tashmë një vogëlush të vogël. Duket se Londo