999 rezultate për

dion

Momenti kur gazetarët e CNN mësojnë se ka një bombë në studion e tyre (VIDEO) Gazetarët e CNN, Poppy Harlow dhe Jim Sciutto, ishin live në momentin kur alarmi i zjarrit në Time Werner Center (vendi
Shpërtheu në ulërima dhe theu pjata, opinionisti mbron Renato Mekollin Në studion e Top Channel nisi programi më i ri "Hell's Kitchen', i moderuar nga shefi i njohur i kuzhinës, Renato Mekoll
'Hell's Kitchen', Renato Mekolli thyen pjata dhe bën namin në studion e programit (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar në studion e Top Channel nisi programi më i ri "Hell's Kitchen', i moderuar nga shefi i njohur i kuzhi
Pas Sarës dhe Ledionit, Bleona Qereti shfaqet nuse në liqenin e Comos “Unë nuk besoja tek një fe. Ai ishte besimi im. Ai ishte jeta ime, dashuria, gjithçka. Si përfundova kështu? Si përfundu
Ledioni "zhduket" pas dasmës, merr vendimin e papritur Ledion Liço dhe Sara Hoxha janë ndër çiftet më të përfolura të shoëbizit shqiptar. Së fundmi ata kanë kurorëzuar lid
"Stresi" bën deklaratën e papritur mbi shokun e plagosur (VIDEO) Këngëtari Arkimed Lusha, i njohur si "Stresi" është filmuar teksa shan efektivët e policisë në spitalin e Traumës në Tir
Momenti kur Xhisela braktis studion e "Opinion" pasi gazetarët dyshuan se po gënjente Pasi ka kryer intervistën me Fevziun ne “Opinion” Xhisiela nuk ka dashur të përballet me gropat e shumta të dy versionev
Xhisiela tensionohet në studion e Opinion: Top Channel e ka montuar intervistën Xhisiela Maloku ka qenë e pranishmë në studion "Opinion" teksa gazetarët po diskutojnë për këtë cështje. Aty, Xhisiel
“Në altar nuk ece vetëm”, del videoja emocionuese nga dasma e Sara Hoxhës (VIDEO) Nën tingujt e këngës “Mystery of Love” të artistit Sufjan Stevens, dhe pamjes përrallore të liqenit të Como-s nis videoj
Coca-Cola po studion pijen e re me kanabis Coca-Cola njihet në të gjithë botën për pijen e famshme me gaz, por shumë shpejt mund të njihet edhe për pijet me kanabi
Ky është personi i vetëm që doli kundër martesës së Ledion Liços me Sarën (VIDEO) Muajin e kaluar Sara Hoxha dhe Ledion Liço e kurorëzuan dashurinë e tyre disa vjeçare me një dasmë madhështore, të organ
Njoftim i rëndësishëm: Si të studioni 1 vit pa pagesë në SHBA Doni të udhëtoni dhe studioni në SHBA? Ambasada amerikane ka një njoftim të rëndësishëm për ju. Postimi i Ambasadë
Ledion Liço e kujtoi Dritan Hoxhën me këtë detaj në dasmën e bujshme Ceremonia e martesës së Sara Hoxhës dhe Ledion Liços, e cila u mbajt më 11 gusht në buzë të liqenit të Comos në Itali, t
Zbulohet arsyeja e fortë pse Arbana nuk i shkoi në dasmë Ledionit dhe Sarës Spekulimet ishin të shumta në momentin kur Arbana Osmani nuk u shfaq në dasmën e mbajtur në Como, Itali, të Ledion Liços
Ledioni i bën dedikimin më të veçantë Sarës (FOTO LAJM) Video në YouTube e publikuar nga Lori Hoxha nga prapaskenat e dasmës së motrës së saj Sara Hoxha me moderatorin Ledion L
Përlotet Vjollca Hoxha, momenti më prekës i dasmës së Sarës dhe Ledionit (VIDEO) Një muaj më parë çifti i shumë komentuar i showbizit, Sara Hoxha dhe Ledion Liço i dhanë fund beqarisë me nje dasëm mash
Dasma e Sarës dhe Ledionit sapo doli në Youtube për qejfin e të gjithëve Sara Hoxha dhe Ledion Liço u martuan me 11 gusht në një ceremoni madhështore në liqenin e Como- s. Postimet qenë të
Nuk u shkoi as në dasmë, ja çfarë ka thënë Arbana për Ledionin (FOTO LAJM) Spekulimet ishin të shumta në momentin kur Arbana Osmani nuk u shfaq në dasmën e mbajtur në Como, Itali, të Ledion Liços
Arbana Osmani nuk ishte në dasmën e Ledionit dhe Sarës, por tani zbuloi gjithçka Në dasmën e shumë përfolur të Ledion Liços dhe Sara Hoxhës, nuk kishte si të mos vihej re mungesa e Arbana Osmanit. Ndr
Për herë të parë, Ledioni dhe sara postojnë foton nga dasma Dasma luksoze e Sara Hoxhës dhe Ledion Licos padyshim mund të themi se ishte një nga dasmat më intime që ka ndodhur mes