999 rezultate për

dion

Shulku në studion e "Pressing": Ky sezon nuk ka asnjë ndeshje që dyshohet për trukime Trukimi i ndeshjeve është një fenomen që luftohet shumë në futbollin shqiptar. I ftuar në studion e emisionit “Pressing”
Hoxha në studion e "Pressing": Ky derbi ndryshe, shitja e biletave mbetet problematike Gazetari i njohur, Artan Hoxha, është i ftuar në “Pressing”, në ABC News, aty ku ka folur për derbin e kryeqytetit mes P
Xhelozia mes dy djemve të Sarës dhe Ledionit: Është një sfidë (FOTO LAJM) Sara Hoxha është bërë nënë për të dytën herë pak muaj më parë, me vogëlushin e saj, Roman. Ajo dhe e motra Lori Hoxha
"Ra tërmet?", panik në studion e Fevziut mbrëmë (VIDEO) Tërmeti që goditi mbrëmjen e djeshme vendin në orën 23:19 me magnitudë 4 u ndje edhe gjatë transmetimit live të emisioni
Panik në studion e Rudina Magjistarit: Iii tërmet, e ndjetë lëkundjen? (VIDEO) Lëkundjet sizmike që tronditën vendin këtë të martë kanë qenë të vazhdueshme. Ato janë ndjerë në gjithë Shqipërinë, m
"Duke dëgjuar radion", ish-bashkëshortja e Buffon tregon si e zbuloi tradhtinë Modelja e njohur çeke Alena Seredova, e cila është bërë pjesë e botës së spektaklit në Itali, ka folur për tradhtinë e i
Skivi nis punën në studion e re: Reperi na prezanton producenten (VIDEO) Ashtu siç na palajmeroi në një interviste ekskluzive për Albeu.com pak ditë më parë, Skivi tashmë ka nisur punën për pro
Derrkuca në studio, çfarë ndodhi mes babait dhe djalit në studion televizive (VIDEO) Largësia dhe udhëtimet e shpeshta të punës jashtë Shqipërisë janë bërë të lodhshme për personazhin e sotëm tek “Ka një m
Prindër për herë të dytë, Sara dhe Ledioni zgjedhin përsëri emër qyteti për bebin (FOTO LAJM) Trashëgimtarja e “Top Channel”, Sara Hoxha, ka dhënë në profilin e saj në Instagram lajmin e bukur se është bërë nënë pë
Po raportonte live, djali 4-vjeçar i hyn në studion e lajmeve (VIDEO) Ky është momenti i adhurueshëm kur transmetimi Live i një gazetareje lajmesh është ndërprerë nga vetë djali i saj. Ko
Moment i sikletshëm: Po raportonte Live, djali 4-vjeçar i hyn në studion e lajmeve (VIDEO) Ky është momenti i adhurueshëm kur transmetimi Live i një gazetareje lajmesh është ndërprerë nga vetë djali i saj. Ko
Kush nuk do të donte një kunat si Ledioni, i bën Lorit dhuratën fantatike (FOTO LAJM) Trashëgimtarja e “Top Channel”, Lori Hoxha dhe kunati i saj, Ledion Liço, kanë një marrëdhënie të shkëlqyer me njëri-tje
Tërmeti fut në panik spikeren në studion e lajmeve (VIDEO) Gazetarja shqiptare është tmerruar në momentin që tërmeti i fuqishëm ka tronditur të gjithë Shqipërinë. Siç shihet ed
Zgjedhjet në Kosovë, kandidatët për deputet rrihen në studion televizive (VIDEO) Kandidatët për deputetë Dardan Molliqaj i PSD-së dhe Haki Abazi i Vetëvendosjes janë përleshur fizikisht. Molliqaj dh
U rrëzua teksa po filmonte Bashën, Peka: Operatori kaloi një gjendje lipotimie (VIDEO) Kryedemokrati Lulzim Basha mbrëmjen e djeshme ishte i ftuar në studion e “Syri Tv”, ku dha një intervistë mbi situatën p
E bukur dhe miliardere: Modelja ruse që shëtit Londrën me "bishën" e zezë (FOTO LAJM) Lodra njihet tani për sezonin e super makinave luksoze të cilat janë padyshim nga më të shtrejntat dhe të veçantat. P
Përvjetori i parë i martesës, kjo është dhurata e shtrenjtë që Sara i bëri Ledionit (FOTO LAJM) Sara Hoxha dhe Ledion Liço festojnë sot përvjetorin e tyre të parë të martesës! Bukuroshja bjonde, e cila do të bëhet
Celine Dion ndryshim drastik në fizik, merakosen fansat (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur e hitit “My heart will go on”, Celine Dion, i ka merakosur së fundmi fansat me pamjen e saj të re.
Një vit pa e parë dhe tashmë Ledion Liço duket njeri tjetër (FOTO LAJM) Prej më shumë se një viti, moderatori i njohur Ledion Liço është larguar nga ekrani dhe ka shijuar larg syrit të mediave
Zjarr në studion e filmave vizatimorë, 23 të vdekur dhe dhjetëra të plagosur në Japoni Mëngjesin e kësaj të enjteje një zjarr ka rënë në në një studio të animacionit në Kioto, ku të paktën kanë mbetur 23 të