999 rezultate për

dion

Nga Celine Dion te Meghan Markle, nuset që kanë bërë zhurmë me fustanin e bardhë (FOTO LAJM) Realiteti sot është se fustanet e bardha të nusërisë së personazheve të famshme janë të diskutuara më shumë se sa lajmet
Të veshur njësoj, Sara ndan fotot e ëmbla të Ledionit me të birin (FOTO LAJM) Prej më shumë se dy vitesh, moderatori i njohur Ledion Liço është larguar nga ekrani dhe ka shijuar larg syrit të mediav
Kockë e lëkurë, shikoni ndryshimin e frikshëm të Celine Dion (FOTO LAJM) Së pari, këngëtarja nuk është anoreksike Celine Dion i ka mohuar gjithmonë aludimet se ka një dietë të pashëndetshme. Aj
Degjeneron në ofendime debati në studion televizive: Je shërbëtor i paguar! Gjatë një debati në "Open" në lidhje me listat e hapura, analistët Enton Abilekaj dhe Carlo Bollino, janë përplasur me
I "fshehur" nga mediat, shikoni si duket sot me flokë të gjatë Ledion Liço (FOTO LAJM) Pas kaq shumë kohësh që publikut i mungonin Sara Hoxha dhe Ledion Liço në praninë e njëri-tjetrit, trashgimtarja e TOP C
Kërcimi i çiftit dhe lotët e Ledionit, Sara publikon pamjet nga dasma madhështore (VIDEO) Duhet thënë se Sara Hoxha dhe Ledioni patën dasmën më intime të mundshme, dhe asnjë pamje nuk doli deri vonë. Por ish
Historia prekëse e familjes: Shiste gjak 2 herë në muaj që të birit mos i mungonte gjë Në programin “Dua të të bëj të lumtur” kemi parë shumë histori të ndryshme të cilat kanë qenë plot mesazhe kurajoje dhe
Ju kanë munguar? Më në fund Sara dhe Ledion Liço shfaqen bashkë dhe më bukur se kurrë (FOTO LAJM) Pas kaq shumë kohësh që publikut i mungonin Sara Hoxha dhe Ledion Liço në praninë e njëri-tjetrit, trashgimtarja e TOP C
Interi interesohet për talentin e Hertha Barlinit Matheus Cunha është emri i ri që ka nisur të përmendet për merkaton e Interit. Braziliani ka spikatur në Bundesligë,
Sherr me doreza hekuri me Gent Hazizin, reagon Ledion Lako (VIDEO) Ditëne djeshme u bë e ditur nga mediat se policia ka ndaluar dy aktorët Ledio Lako dhe Gent Hazizi pasi janë konfrontua
Përpara jush, fotot e pabulikuara nga dasma e Sara Hoxhës dhe Ledionit (FOTO LAJM) Koronavirusi i ka mbyllur të gjithë në shtëpi, ndaj çdokush ka gjetur kohë të merret me veten, me personat e dashur, t’i
U "zhduk" krejt papritur, çfarë po ndodh me Ledion Liçon? (FOTO LAJM) Prej gati dy vitesh, moderatori i njohur Ledion Liço është larguar nga ekrani dhe ka shijuar larg syrit të mediave jetën
Duka në studion e "Pressing": Braçe tifoz i sëmurë, Tirana e humbet titullin nëse ka nisur festën Armand Duka ka prekur tema të ndryshme në emisionin “Pressing” në ABC Neës. Në fillim një replikë me Erion Braçen, më pa
Juve-Lyon, UEFA studion opsionet në Italinë jugore për shkak të koronavirusit Për shkak të koronavirus, UEFA mund të vendosë që ndeshja Juve-Lyon të luhet me dyer të mbyllura ose në jug të Italisë.
Tahiri në studion e "Pressing": Kush fiton mesfushën ka më shumë shanse për të fituar, Mala do luaj Ish-futbollisti, Ermal Tahiri në studion e Pressing është shprehur se ekipi që do fitojë duelet në mesfushë në ndeshjen
E gjithë studioja po tundej, pamjet live si u ndje tërmeti në emision (VIDEO) Lëkundjet e tërmetit të orës 21:15 minuta janë ndjerë edhe në studion e lajmeve në Ora News dhe në emisionin "Tempora"
Tërmeti tund fort studion, të ftuarit i ndjejnë "LIVE" lëkundjet (VIDEO) Lëkundje të forta tërmeti me magnitudë 6.8 të shkallës Rihter janë regjistruar në rajonin lindor të Turqisë mbrëmjen e s
Starova në studion e "Pressing": Kukësi pa gjak, Partizani me plot probleme Sulejman Starova mendon se duhet parë mirë lufta për titull e nuk mund të thuhet që tani se ka një favorit për trofeun n
Celine Dion humb nënën e saj, këngëtarja thyen zemrat me dedikimin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Celine Dion ka humbur njeriun më të shtrenjtë , mamanë e saj. Therese Dion vdiq në moshën 92 vjeç
Furnizonte me "mall" Kinostudion dhe Freskun, kapet 40-vjeçari Një 40 vjecar është kapur nga policia pasi akuzohet se shpërndante lëndë narkotike. Në kuadër të operacionit policor