999 rezultate për

dini

EMRI/ Nga vjedhjet te pengmarrja, shqiptari kthehet në makthin e Italisë Mbi te rendojnë një sërë akuzash, vjedhje, disa plaçkitje dhe madje edhe një rrëmbim perosni. Mediat italiane shkruajnë
Edhe këtë nuk e dinim, Tuna zbulon tatuazhin në të pasme (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Tuna Sejdi di fare mirë si të tërheqë vëmendjen e publikut. Tuna jo shumë larg u bë pjesë e faq
Shumica nuk i vë rëndësi, çfarë duhet të dini për vitaminat Ekzistojnë të dhëna në lidhje me vitaminat, të cilat duhet t'i dini para se të filloni t'i përdorni. Këto janë dhjetë më
Gagliardini “shtrin” në tapet Genoan (VIDEO) Skuadra e Interit është në ditën e saj më të mirë. Zikaltërit kanë shënuar edhe golin e tretë ndaj Genoas me autor Gagli
Inter i papërmbajtshëm, zbërthen Genoan me dy gola (VIDEO) Skuadra e Interit po udheheq me shifrat 2-0 ndaj Genoas në sfidën që është duke u zhvilluar në “San Siro”. Fillimish
E dinin kotec pëllumbash, por policia zbulon aty 45 kg marijuanë në Tetovë Sektori i Punëve të Brendshme i Tetovës ka zhvilluar pasditen dhe mbrëmjen e djeshme një aksion në luftën kundër drogës.
Pa make up, kjo është fytyra e vërtetë e Trejsit (FOTO LAJM) Jemi mësuar ta shohim në pasarela të ndryshme ku shpesh ka rezultuar triumfuese, duke u kurorëzuar me arritje të ndryshm
Maldini zbulon objektivat sezonal të Milanit Legjenda e skuadrës së Milanit, Paolo Maldini ka bërë të ditur se objektivi kryesor i kuqezinjve është vendi i katër në
A e dini sa e ka rrogën Ilir Meta? Qeveria miratoi sot projektbuxhetin për vitin 2019 duke ia dërguar Kuvendit për shqyrtim në komisionet përkatëse. Ekz
Maldini dhe Leonardo i vendosin ultimatum Gattusos Megjithëse sot kuqezinjtë i pret një tjetër sfidë me peshë, siç është ajo e Europa Leagues ndaj Betisit dhe në “Casa Mil
E dinim single, por e dashura e Feros qenka super yll (FOTO LAJM) Reperi nga Kosova edhe pse është shumë i ri në moshë është kthyer në një nga repareat më të mirë në vendin tonë. Kën
Gjithçka që duhet të dini për ndryshimin e emrit në Maqedoni Ndryshimi i Kushtetutës, proces i cili nuk është i lehtë dhe i thjeshtë ka gjithsej 15 faza. Shumica parlamentare deri m
5 të vërteta të thjeshta që duhet t’i dini për marrëdhëniet në çift (FOTO LAJM) Shumë është shkruar për marrëdhëniet në çift, por ama shumë do të vazhdojë të shkruhet. Gjithmonë do të ketë gjëra t
HOROSKOPI/ E njohur si shenja e vdekjes, çfarë duhet të dini nëse jeni akrepi Vjeshta është me ndryshime dhe ju e dini se çfarë do të thotë kjo: Sezoni I Akrepit ka mbërritur. Të martën në 23 Tetor,
E dinim të lidhur me Zerkën, Ronela martohet me reperin e njohur Ronela Hajati dhe Young Zerka prej vitesh përfliten për një lidhje dashurie të cilën vetë ata kurrë nuk e kanë konfirmua
Këto shenja të menopauzës duhet t’i dini që në rini Përgjithësisht një grua nis të përballet me shenjat e para të menopauzës rreth moshës 48- vjeçare. Në këtë artikull do t
E dinim të martuar me Norën, Robertit i dalin fotot e martesës me moderatoren Këngëtari i njohur Robert Berisha ishte i ftuar së fundmi në emisionin "Why Not" të moderatores Roza Lati, ku së bashku
Pas tradhtisë së bashkëshortit, Hueyda tregon disa gjëra që ne nuk i dinim Hueyda El Saied është një nga vajzat më të talentuara shqiptare dhe këtë nuk nguron ta shfaqë gjithmonë. Ajo ka provu
Gjithçka që duhet të dini nga përplasja e Labit me Baton Haxhiun Hyrja në emisionin e fundit, bëri që të përplaset, deputeti i Kuvendit të Kosovës, Labinot Tahiri me drejtorin e Klan Ko
Sot do të bëhej 24 vjeç, Barbana përlot me fjalët për Ergin (FOTO LAJM) Këngëtari i ndjerë Ergi Dini do të festonte ditën e sotme ditëlindjen e tij të 24-të. Që prej dy vjetësh ai ka ndërruar