999 rezultate për

dini

Keisi Medini është sëmurë, por ja çfarë bën Sabiani për të bijën Komentet për 17 vjeçaren Keisi Medini e njohur ndryshe edhe si vajza e këngëtarit Sabiani, nuk kanë të ndalur këto kohë.
Interi nuk ndalet, pas Godinit synon dhe dy yje me parametra zero Pothuajse e mbylli çështjen Godin, Interi vazhdon të synojë futbollistë me parametra zero. Sipas Gazzetta dello Sport,
Historia e dhimbshme e të mbijetuarit të masakrës që bënë serbët Fahrudin Muminoviç, i mbijetuar i vrasjeve masive në Srebrenicë në vitin 1995, e ka pasur të vështirë ta rindërtojë jetë
Flori nuk dëgjon mirë? Gjërat që nuk dini për çunat e "Threedots" Djemtë e “Threedots”të fuar në “Shiko kush luan” zbuluan shumë gjëra rreth jetës së tyre. Flori, Bruno, Klajdi e Vicky d
"Flori nuk dëgjon mirë në njërin vesh", disa nga gjërat që nuk dinit për grupin e "Threedots" Djemtë e "Threedots" të fuar në emisionin "Shiko kush luan" zbuluan shumë gjëra rreth jetës së tyre. Flori, Bruno, Klajd
Çfarë duhet të dini për merkaton e transferimeve të janarit? (FOTO LAJM) Afati kalimtar i janarit është hapur, dhe bota e futbollit ka pritje të larta për finalizimin e transferimeve të mëdha.
Zhbllokohet sfida në Tardini, Roma kalon në epërsi ndaj Parmës (VIDEO) Roma ka kaluar në epërsi në transfertë ndaj Parmës. Golin për skuadrën e drejtuar nga Eusebio Di Francesko e shënoi mesf
Reagojnë Leonardo dhe Maldini: Kurrë nuk e kemi menduar ta shkarkojmë Gatusson Dy drejtuesit kryesorë të Milanit , Paolo Maldini dhe Leonardo, duke se nuk kanë ndërmend të shkarkojnë Genaro Gatusson
Fluksi i madh nëpër pikat kufitare, çfarë duhet të dini Festat e fundivit shoqërohen gjithnjë edhe me një fluks të madh hyrje-daljesh në pikat kufitare. Pikërisht për këtë,
Nuk e dinim, ka njerëz që kanë alergji edhe nga uji Sigurisht që alergjia është e sikletshme për këdo që e provon, dhe kjo është pikërisht stina kur alergjikët hasin një së
I dhanë 30 milion euro dhe Rama e Gjiknuri nuk e dinin kush ishte "amerikani" tek Unaza dhe OST?! Një javë më parë, ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë, Damian Gjiknuri konfirmoi fillimin e hetimeve penale në Shq
Gjithçka që duhet të dini nga përballja Thaçi-Vuçiç në OKB Presidentët Hashim Thaçi dhe Aleksandar Vuçiç kanë replikuar ashpër mbrëmë në mbledhjes e jashtëzakonshme të Këshillit t
Shpallet fituesja e Miss Universe, çfarë çmimi mori Trejsi Sejdini U mbajt mbrëmjen e djeshme në Tajlandë finalja e "Miss Universe", një kompeticion bukurie ku morën pjesë 94 shtete nga e
"E dashura e mafiozit shqiptar”, mediat e huaja fiksohen pas "gangsteres" së Elbasanit (FOTO LAJM) Fituesja e kurorës së "Miss Universe Albania 2018", Trejsi Sejdini, e cila përfaqëson Shqipërinë në eventin e bukurisë “
Maldini: Do të blejmë disa lojtarë në merkaton e janarit Legjenda e Milanit, dhe tani drejtor i kuqezinjve, Paolo Maldini ka folur për mundësi të blerjeve në afatin kalimtar të
A e dini pse stjuardesat i mbajnë duart pas kurrizit kur ju futeni në avion? Të gjithëve ju ka rastisur të udhëtoni me avion për pushime apo për punë, e me siguri e keni vënë re që stjuardesat i mb
“Vuaj nga ankthi”, Lori Hoxha tregon gjërat që nuk i dinim Nëpërmjet një videoje që ka publikuar në Youtube, trashëgimtarja e TCH Lori Hoxha ka treguar 18 gjërat që nuk i dinit p
Dy vite pa Ergin, motra e tij e përkujton me fjalë prekëse pranë varrit (FOTO LAJM) Këngëtari i talentuar, Ergi Dini, humbi jetën në një aksident tragjik më 21 nëntor 2016 si pasojë e një aksidenti me mot
Këtë letër të gjithë e keni shikuar por e dini çfarë sekreti fsheh? Zbulimi i një numri të fshehur në njërën nga kartat e bixhozit është gjëja më e fundit virale në internet. Numri i fs
Shqipëri-Uells, gjithçka duhet të dini para ndeshjes Uellsi do të ketë në dispozicion Gareth Bale, për ndeshjen miqësore që Uellsi do të luajë mbrëmjen e së martës ndaj Komb