999 rezultate për

dini

Mijëra shqiptarë ëndërrojnë të jetojnë në Gjermani por a e dini kuptimin e flamurit gjerman? Para 100 vitesh tre ngjyra - e zeza, e kuqja dhe e arta u kthyen në ngjyrat kombëtare gjermane. Por ky kombinim ka një h
Tapeti zbukuron shtëpinë por e dini që është i rrezikshëm? Të kesh një tapet në shtëpi shihet si domozdoshmëri, madje shpesh herë shpenzohen edhe shifra të mëdha parash për të ble
A e dini kur ka ardhur duhani për herë të parë në Europë? Kur përmendet duhani menjëherë na shkon në mëndje dëmet që ai I shkakton shëndetit, shruan Albeu.com Çdo gjë e ka një
Djali i Maldini shënon gol, kështu feston babai i tij (VIDEO) Daniel Maldini ka shënuar gol në fitoren 2-0 të Milanit ndaj Genoas. Paolo Maldini e ka shikuar nga afër ndeshjen e t
Trejsi Sejdini prezanton për herë të parë të dashurin (FOTO LAJM) Miss Universe Albania 2018, Trejsi Sejdini, është një ndër femrat më të komentuara të momentit dhe ndër më të ndjekurat
E dinim single, si e festoi Klaudia Pepa Shën Valentinin Klaudia Pepa tërë këtë kohë ka deklaruar se pas ndarjes nga Albi Nako nuk ka një njeri në jetën e saj. Ama postimi i
Vetëm 19 vjeç, Ajdini humbi jetën mbrëmë në aksidentin tragjik Në mesin e viktimave të aksidentit tragjik është edhe i riu Ajdin Ismaili (Aydın Ismaili). Edhe Onur Sadiku ësht
Babai akuzon Hashim Thaçin se mbrojti policët kur i vranë djalin Familjarë, miq e aktivistë të Vetëvendosjes sot kanë bërë homazhe pranë varrit të Arben Xheladinit, aktivist i Lëvizjes
Gjithçka që duhet të dini nga gjykimi i rastit Pronto Prokurorja Speciale, Drita Hajdari, kundërshtoi të hënën kërkesat e avokatëve të të akuzuarve në rastin e aferës së përg
Arkivoli në shtëpi, mesazhi për kryebashkiakun e Elbasanit Pushteti i kryetarit të Bashkisë së Elbasanit, Qazim Sejdinit u venit kur në shtatorin e vitit 2016 u përhap lajmi se nj
Daut Haradinaj i mëshon deputetëve të LDK-së: S'dini me lexu fjalimet që ua shkruajnë Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj kishte kërkuar fjalën në seancën e parë plenare të Kuvendit
Zgjidhni një detaj dhe zbuloni gjërat që s’i dinit për veten tuaj Ndonjëherë disa gjëra ne nuk i dimë akoma për veten. Ky test është krijuar për të zbuluar pak më shumë nga nënvetëdija j
Hazard: Jam duke luajtur një nga sezonet më të mirë në karrierë Ylli i Chelseat Eden Hazardi përsëri ia ka hapur të gjitha dyert kalimit të tij në Real Madrid. Gjatë një interviste
I përdorim përditë, por këto funksione nuk i dinim Ka disa detaje të vogla në gjërat që ne i përdorim në përditshmëri që në fakt as nuk ia dimë kuptimin, por që kanë shumë
Nuk e dinim, Genti tregon se është xheloz për gruan Gentian Zenelaj ka treguar se është xheloz për gruan e tij, por jo për atë që ju mendoni. “Po, bëhem xheloz shumë her
"Kur isha 16 vjeç mjekët nuk e dinin nëse do të luaja më futboll", rrëfimi prekës i yllit të Juventusit Futbollisti i Juventusit, Federico Bernandeschi në një rrëfim për "The Player Tribune" ka përshkruar karrierën e tij fut
Keisi Medini e thotë troç: Bëj fotoshop në çdo foto (FOTO LAJM) E ftuar së fundmi në emisionin e pasdites "Ftesë në 5" ishte vajza e këngëtarit shumë të njohur për publikun, Sabianit.
A e dini se në Shqipëri ka pasur një fshat që emërtohej Zvicra, po pse u zhduk? (VIDEO) Edhe në Shqipëri ka ekzistuar një Zvicër e vogël. Pranë Leskovikut ka ekzistuar një fshat që quhej Zvicër por u zhduk në
Flirtimi online nuk është aq i thjesht sa duket, çfarë duhet të dini Duket se joshja nëpërmjet internetit po njeh një bum të saj dhe çiftet që njihen në rrjetet sociale po bëhen gjithnjë e
Piperi i kuq, të gjitha vlerat që ne nuk i dinim Piperi i kuq është një produkt shumë i përdorur në kuzhinat tona, pasi që është i pasur me shumë vitamina dhe iu jep shi