999 rezultate për

dini

Nuk e dinim, moderatorja e njohur vendoska çdo ditë paruke në emision (FOTO LAJM) Me anë të një videoje të postuar në Instastory, gazetarja e njohur, Fiori Dardha ka zbuluar se prej disa kohësh shfaqet
Të gjithë vdesim për to, 10 gjëra që nuk i dinim për picën Kur lindi pica moderne? Kur zbarkoi në Amerikë? Është e vërtetë që astronautët së shpejti do të hanë pica në hapësirë? Ç
"Ju nuk dini çka është humbja", deputetja seksi u jep zemër djemve të Kosovës Deputetja e Grupit parlamentar 6+, Duda Balje, ka mbështetur futbollistët e kombëtares së Kosovës pak apra se të fillont
Gjithçka që nuk dinit për Xhenetin, merreni vesh tani Më herët këtë javë Tv Klan përfundoi transmetimin premierë të “Xhenet”, një serial i cili mbante shikuesit mbërthyer par
Çfarë duhet të dini nëse keni planifikuar të udhëtoni drejt Italisë në këtë datë Nëse keni planifikuar që ditën e nesërme të udhëtoni drejt Italisë, duhet të lexoni këtë njoftim. Sindikata e punonjë
Pesë gjëra që duhet t'i dini para se të lidheni me një baba të divorcuar Ndonjëherë takon dikë dhe as që ia ke idenë që bota jote do të ndryshojë rrënjësisht. Kjo më ndodhi mua, kur takova atë,
Gjithçka që duhet të dini për Jurgen Kurtin, si u përfshi në vrasjet Jurgen Kurti është i riu që humbi jetën mbrëmjen e djeshme në një atentat të bërë në zonën e Sheshit Wilson kryeqytet, v
Shëron diabetin? Shërbimet që nuk ia dinim kësaj bime magjike Bima Aloe Vera dhe pjepri i hidhur janë identifikuar si bimë që kanë efekt kurues. Studimet e reja tregojnë se të dyj
Doni të dini si do të jetë trupi i një gruaje pas moshës 40 vjeçare Si të gjithë ditëlindjet e tjera, edhe 40-vjetori meriton të festohet, ndaj mos u bëni më të këqinj seç duhet me veten.
Trejsi Sejdini ofendon publikisht Encën (FOTO LAJM) Batuta e Trejsi Sejdinit, e ftuar në emisionin “Why Not” të drejtuar nga Roza Lati, na kujtoi edhe njëherë problemet the
Formacionet zyrtare: Interi kërkon fitoren kundër Spalit, Martinez e nis titullar Interi do presë në orën 15:00 Spalin teksa do të kërkojë të rikthehet tek fitorja pas humbjes 2-1 nga Cagliari një javë
A e dini pse në Kosovë quhet çaj i rusit? Çaj i Zi, apo Çaji i Rusit, nuk rrjedh nga Rusia. Të gjithë e konsumojnë, por rrallëkush e di se nga rrjedh kjo pije e n
6 rregulla që duhet të dini për botox-in në fytyrë Pjesa dërrmuese e grave tundohen që të bëjnë injeksione në fytyrë, sapo shohin rrudha të shtuara në ballë apo vërejnë që
Gjyshërit tregojnë shumë gjëra që nuk i dinim për Ledrin Dy gjyshërit e reperit të njohur Ledri Vula, Naxhije dhe Fahri Buçinca, ishin të ftuarit special të Bieta Sulos pasditen
Lukaku: Unë dhe Rashford e dinim që do të shënonim sot Romelu Lukaku ishte heroi i Manchester United ndaj PSG me dy golat e tij, shkruan Albeu.com Ai më në fund shfaqi se m
A e dini që Trump ka frikë ka bakteret? Donald Trump është presidenti i 45-të i Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Trump si një prej personazheve më të fuqishme
E dini pse zgjoheni të etur në mëngjes ? Zgjoheni të etur në mëngjes, me siguri kjo ka lidhje me mungesën e gjumit, shkruan Albeu.com Nesë për arsye të ndrysh
As Dako e as Sejdini, kë donin të "fshinin" socialistët PS i kërkoi KQZ-së që të ndalonte rikandidimin e kryetarëve të bashkive që kishin tre mandate në krye të detyrës duke sy
Gjithçka që duhet të dini për një të shenjës së Peshqve Kur të takoni njerëz të shenjës së Peshqve, shihni fillimisht këmbët e tyre. Ato do të jenë mjaft dukshëm të vogla dhe e
Maldini: Ëndërra jonë është Championsi Paolo Maldini është shumë i kënaqur me punën e bërë në merkato, e cila po bie më shumë në sy edhe për shkak të ecurisë s