999 rezultate për

dini

Kush është kosovari që u arrestua për grabitjen e milionave në Rinas, lidhjet e tij në Kosovë Pasditen e djeshme, policia shqiptare vuri në pranga një 50- vjeçar nga Peja si të dyshuar për grabitjen e ndodhur rret
Maldini i bindur, "shkarkon" Gattuson dhe zbulon trajnerin që pëlqehet në kampin kuqezi Eliminimi i Milanit nga Kupa e Italisë ka thelluar edhe më tej krizën e kuqezinjve dhe ndërlikuar pozitat e trajnerit Ge
A e dinit këtë veçori të Bufit ? Njihet si shpendi i cili del vetëm natën, shkruan Albeu.com Bufi është një nga shpendët me gjatësi 60-75 cm me sy ngj
A e dini çfarë është nomofobia? Mund ta keni edhe ju A jeni të shqetësuar kur harroni celularin tuaj në shtëpi? A e keni mendjen vetëm te bateria, kur ajo po mbaron? Atëherë
Disa gjëra që duhet t’i dini para se të hyni në Zvicër Shteti i Zvicrës është i njohur për rregulla, të cilat duhet t’i zbatojë secili person që ia mësyn këtij vendi. “My S
Kloop: Ndeshja e sotme mund të kishte qenë një lëkurë bananeje për ne Trajneri i Liverpool-it, Jurgen Klopp, ka komentuar fitoren 2-0 të marrë në fushën e Cardiff-it. "Mund të kishte qen
Gattuso: E dinim që do ta kishim të vështirë, prisja diçka më shumë nga ekipi Milani u ndal në barazim 1-1 në Parma, duke rrezikuar shumë për të siguruar një vend në zonën Champions. Castillejo shën
Klopp: Mezi pres ndeshjen përballë Barcelonës Trajneri i Liverpool-it, Jurgen Klopp, ka folur për "BT Sport" pas fitores 4-1 të marrë në çerekfinalen e kthimit kundër
E dinit që më shumë se gjysma e gjermanëve jetojnë me qera? Vetëm 47,5 për qind e shtetasve gjermanë jetojnë në shtëpi të cilat i zotërojnë, treguan të dhënat e Zyrës së Statistika
Jeni kuriozë të dini sa paguhen aktorët e "Game of Thrones"? "Game of Thrones" është në hapat e fundit drejt finishit dhe ka ndryshuar shumë që nga debutimi në vitin 2011. Aktorë
"Bisha" e Donald Trump, fakte që nuk i dini për makinën më të blinduar në histori (FOTO LAJM) Makina presidenciale "Cadillac One" që shoqëron Donald Trump nuk është një mjet i zakonshëm. Kjo makinë është e pajisur
E dini pse "këndon" gjeli çdo mëngjes ? Ky ishte objekti i studimit të Universitetit të Nagoya të Japonisë, të cilët avancuan në një eksperiment të mirëfilltë p
Hani shumë djathë? Gjithçka që duhet të dini Djathi padyshim është një ushqim i shijshëm dhe i pranishëm thuajse në çdo tavolinë. Pavarësisht kësaj, prej kohësh ësht
Koka e grupit të kokainës, arrestohet i dashuri i Trejsi Sejdinit? (FOTO LAJM) Katër ditë më parë, pas një dosjeje tepër sekrete, të dërguar prej Agjencisë Gjermane Anti-Trafik (AGJT), policia shqipt
Balluku: E dinim që kishte probleme në aeroport, edhe ne kemi përgjegjësi Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku e ka pranuar që edhe shteti ka përgjegjësi nëgrabitjen e mili
Interi fiton bindshëm përballë Genoa (VIDEO) Interi ka arritur të marë një fitore të rëndësishme përballë Genoas me Icardin e rikthyer në fushë. Ndeshja u zhbllok
Stoli kuqezi, Tramexani: Ju e dini që zemra ime është në Shqipëri Paolo Tramexani i cili ishte pjesë e kombëtares tonë në periudhën e artë, kur dhe Shqipëria u kualifikua për Evopianin e
Ish-presidenti i Deportivo La Coruna: Më sygjëruan të blija CR7 por nuk i kisha 12 milion euro (VIDEO) Ish-presidenti i Deportivo La Coruaa, Augusto Cesar Lendoiro, thotë se ia kanë sugjeruar për ta blerë Cristiano Ronaldon
Nuk e pa që ishte LIVE, Treisi Sejdini shpërthen në fjalë të pista Miss Universe Albania, Trejsi Sejdini që në daljen e saj të parë ka tërhequr vëmendjen me pamjen e saj dhe gjithmonë ësh
Jeni kurioz të dini sa para fitojnë personat me influencë në Instagram Kur ushqimi juaj i shijshëm ose udhëtimi që bëni merr shumë pëlqime dhe komente në Instagram atëherë është lehtë të fill