Breshëri automatiku në Tiranë
999 rezultate për

dini

Maldini uron De Rossin: Ke qënë gjithmonë një kapiten Daniele De Rosi njoftoi sot se do të largohet nga Roma në fund të sezonit duke i dhënë fund kështu pas 19 vitesh. Pas
"Muhabete telefoni", si e justifikon Rama "fshirjen" e Dakos dhe Sejdinit Kryeministri Edi Rama ka folur në konferencën e sotme me gazetarët për emrat që ka kandiduar nën siglën e PS si edhe mos
I dini ushqimet që nuk skadojnë kurrë? Njeriu mund të mos e ketë gjetur burimin e rinisë së përjetshme, por disa ushqime janë të pandryshueshëm për jetë të jet
Këshilla që duhet ti dini për gjumin Për shkaqe të ndryshme, njerëzit nuk janë të qetë as natën. Kjo gjë ndikon pagjumësi apo gjumë jo të qetë. Zbuloni d
Trejsi Sejdini feston daljen e të dashurit nga burgu me të brendshme e duke tymosur cigare (FOTO LAJM) Me të brendshme të bardha dhe duke tymosur cigare, Trejsi ka vendosur të shfaqet mjaft e kuruar pak javë pas telasheve m
Shpenzuan 81 euro për 2 hamburger e 2 kapuçino, fatura shokon turistët 81 euro 2 hamburger e 2 kapuçino, fatura shokuese bëhet virale në rrjetet sociale. Kjo vizitë në Vatikan i ka kushtua
Gjithçka që duhet të dini për ariun që sulmon Prizrenin, a duhej dënuar me vrasje? Ka më se një muaj që ariu më i famshëm i Kosovës është bërë temë e gjerë diskutimi. Ky ari, i cili jeton në rrethinën e
Suarez i tronditur: Liverpooli fitoi për shkak të gabimeve tona, goli i 4 na shkatërroi Barcelona u turpërua dje në mbrëmje duke u shkatërruar 4-0 nga Liverpoolit në Anfield Road. Por pas eleminimit të tu
Fitore historike për Liverpool, keto janë fjalët e protagonistëve The Reds arritën të bëjnë mrekullinë përballë Barcelonës teksa kthyen disavantazhin nga 0-3 në 4-3. Këto janë disa ng
A e dini se vaji i ullirit është më i mirë se sa viagra Një dozë javore me vaj ulliri mund të jetë më e mirë se vigra në përmirësimin e performancës së meshkujve në dhomën e gj
Gjithçka që duhet të dini për zgjedhjet në Bashkimin Evropian Votimi për Parlamentin Evropian shpesh konsiderohet si e zakonshme por me Brexitin dhe rritjen e popullizmit, këtë vit m
Flet vëllai i "dajes" nga Kosova: E kapën vetëm pse shkoi në varrimin e Admirit Ragib Hajdini është i arrestuar nga policia dhe dyshohet se bënte pjesë në grupin e Admir Muratajt që kryen grabitjen e
E dini cila ka qenë lufta më e shkurtër në botë? Kur forcat e Mbretëreshë Viktorias së Mbretërisë së Bashkuar u përballën me Zanzibarin, sot pjesë e Tanzanisë, territor
Grabitja në Rinas, "daja" nga Kosova lihet në burg Gjykata për Krime të Rënda ka vendosur të lejë la në burg pa afat Ragip Hajdinin, shtetasin nga Kosova të arrestuar disa
E dini çfarë ndodh nëse hani 3 kivi në ditë? Hipertensioni është, ndoshta, ndër çrregullimet më të zakonshme të shoqërisë moderne dhe perëndimore, të pasur dhe të in
Përfundon mledhja: Gattuso e Maldini largohen sëbashku, çfarë u diskutua? (VIDEO) Gennaro Gattuso është larguar me makinën e Paolo Maldinit pasi është takuar me drejtuesit kuqezi, Leonardo, Gazidis dhe
"Daja" nga Kosova "kyç" gojën para hetuesve Ragip Hajdini, personi i gjashtë i arrestuar për milionat e eurove të grabitura në Rinas nuk ka pranuar të flasë para he
Tërbohet Allegri: Ju lexoni libra por s’dini gjë për futboll, mbylleni gojën flas unë tani (VIDEO) Massimiliano Allegri, është përfshirë në një debat të nxehtë me një analist sporti, pas barazimit të skuadrës së tij 1:1
Policia zbarkon në banesën e "Dajës", ky ishte roli i tij kyç Ragip Hajdini nga Kosova dyshohet të ketë patur rolin e njërit prej organizatorëve të grabitjes spektakolare brenda pist
Rama: Sejdini e mbyll me nder, Gledian Llatja kandidat për Elbasanin (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka konfirmuar në Elbasan kandidaturën e Gledian Llatjas për bashkinë e qytetit. Ai ka falenderu