999 rezultate për

dini

Maturantët nesër i nënshtrohen provimit të parë, ja çfarë duhet të dini Ditën e premte maturantët do t`i nënshtrohen provimit të parë, atij të gjuhës së huaj. Testi do të nis në orën 10 dhe
Zëri i Amerikës: Avdylajt dinin takimet e Ramës me Vangjush Dakon Në Shqipëri, disa përgjime pjesë e dosjes hetimore për grupin e vëllezërve Avdylaj, të dyshuar për aktivitet në fushën e
Këta janë VIP-a që nuk e dinim se janë binjakë (FOTO LAJM) Ndoshta të gjithë e dini që Mary-Kate dhe Ashley Olsen, Tia dhe Tamera Mowry apo Joel dhe Benji Madden, por a e dinit që
Maldini ka një trajner të preferuar për të marrë drejtimin e Milanit Marco Giampaolo është favorit për të marrë drejtimin e Milan-it. Sipas “La Repubblica”, trajneri është takuar me preside
10 fakte që duhet të dini rreth Arabisë Saudite Si një vend që ka më së shumti rezerva të naftës në botë, e po ashtu vendi ku grave iu ndalohet vozitja, Arabia Saudite
A e dini pse nuset mbulojnë fytyrën (VIDEO) Kemi parë se edhe tek ne është bërë zakon që nusja në ditën e martesës ta mbulojë fytyrën me një shami të kuqe apo më nj
Kjo është super makina që i dhuruan Trejsi Sejdinit për ditëlindje (FOTO LAJM) Miss Universe Albania Trejsi Sejdini ka festuar përvjetorin e saj të 19-të. Veç urimeve të shumta nga familjarë, miq dh
E dini pse ju rrudhen gishtat pas larjes? Njerëzit vënë re se pas një larjeje të gjatë relaksuese ose një notimi freskues në pishinë, gishtat dhe këmbët tuaja rru
Makinë luksoze dhe celular të shtrenjtë dhuratë! Brenda ditëlindjes së Trejsi Sejdinit ( VIDEO) Trejsi Sejdini ka festuar ditëlindjen e 19. Mes luksit, trendafilave, fishekzjarreve, qirinjve dhe miqve Trejsi ka shiju
HISTORIA/ Një person tregon ku gjendet Belona Mata, e zhdukur që në vitin 2010 Mbrëmjen e sotme është rikthyer në emisionin 'Pa Gjurmë' sërish historia e vogëlushes Bleona Mata e humbur në vitin 2010
Gjithçka që duhet të dini, si i shpëtoi vdekjes “Maradona këmbëshpejti” Një i vdekur dhe një i plagosur rëndë është bilanci i një atentati në fshatin Poro të Vlorës. I mbijetuari Eno Mata i ka
"Të çmendur" për Maldives, mësoni disa detaje që ndoshta nuk i dini (FOTO LAJM) Maldives janë cilësuar si një nga vendet më të bukura tropikale në botë, me rërën e bardhë dhe detin blu. Deti blu i
Milan, Leonardo dhe Maldini marrin vendim ipas asaj që shkruan "Gazzetta dello Sport", pavarësisht se si do të shkojë sot ndeshja SPAL-Milan dhe në cfarë pozicion
Arrestohet miku i Qazim Sejdinit Policia ka arrestuar shtetasin Altin Knuti, mik i kryetarit të Bashkisë Elbasan, Qazim Sejdini, i cili është arrestuar n
Maldini tregon cili është futbollisti i përkryer për të Legjenda e Milanit, Paolo Maldini ka folur për futbollistin e përkyer, derisa ka përmendur aftësitë e katër lojtarëve të
A e dini çfarë është ‘buzëqeshja depresive’? Buzëqeshja është shpesh një fasadë e jashtme dhe mekanizëm mbrojtës Termi ‘buzëqeshja depresive’ nënkupton personat q
Gjithçka që duhet të dini për drogën e Bogoevskit Deputeti Pavle Bogoevski ka ngritur padi penale kundër taksistit të panjohur që dyshon se e ka incizuar duket biseduar n
Berisha: Pse më sulmon Hashim Thaçi Ish-Kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, gjatë një prononcimi për gazetën ‘Bota sot’, i është kundërpërgjigjur presi
A e dini se çfarë do të thotë shenja e bardhë në thonjtë tuaj? Pjesa e bardhë në thonjtë tuaj që mban formën e gjysmë hënës është shumë e rëndësishme dhe duhet të keni kujdes të mos e
Qazim Sejdini nuk i heq duart nga bashkia, ky është posti që kërkon vajza e tij Gjatë ditës së sotme janë shpallur listat për këshillin bashkiak të Elbasanit, kur ndër të tjera spikat edhe vajza e Qaz