999 rezultate për

dini

6 gjëra që duhet ti dinit para se të kryenit marrëdhënie seksuale për herë të parë Unë dhe seksi nuk u njohëm në mënyrën më interesante të mundshme. Isha 18 vjeçe, në vit të parë dhe paksa e pirë. Partne
Sherr, ulërima e tërheqje zvarrë në mes të clubit: Trejsi Sejdini "zgjon" instiktin e vjetër (VIDEO) Ish-miss Universe Albania, Trejsi Sejdini njihet për sherret e ndryshme që ka pasur nëpër clubet e natës, por ky sherr i
E BUJSHME/ Bomberi i Atletico Madrid arrin akordin me Milanin Një lajm mjaft i mirë vjen nga Argjentina për tifozët e Milanit. Mediat përtej oqeanit bëjnë të ditur se Milani ka arrit
Blendi Fevziu nostalgjik, nëse nuk do e dinit nuk do e njihnit në këtë foto para 32 vitesh (FOTO LAJM) Blendi Fevziu është padyshim një ndër gazetarët politik më të njohur në Shqipëri, emisioni i së cilit ndiqet nga të gjit
"Leku vu", Trejsi Sejdini shpenzon 60.000 dollar vetëm për një aksesor (VIDEO LAJM) Modelja Trejsi Sejdini është një nga personazhet më të përfolura të showbizit shqiptar. Ajo është shumë aktive në rrj
E dinit se thinjat në moshë të herët paralajmërojnë sëmundje? Thinja në moshë të re? Kontrollohuni te mjeku për këto 4 probleme të mundshme, ku mendohet të jenë treguesi kryesor i pl
Pas denoncimit të Berishës reagon IKMT Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka reaguar këtë pasdite duke replikuar kështu një denoncim të bërë nga
Trejsi Sejdini "çmendet" në Rio de Janeiro, kërcen pa reçipeta para kamerës (VIDEO) Trejsi Sejdini është kthyer në një ndër vajzat më të komentuara të showbizit dhe më të ndjekura në rrjete sociale e cila
Dua urgjentisht mbrojtës! Maldini troket atje ku nuk pritej Milani wshtw duke punuar mjaft pwr forcimin e mbrojtjes krahas blerjeve nw mesfushw. Giampaolo kërkon urgjentisht nj
"Banda e Qazim Sejdinit kontrolloi zgjedhjet në Elbasan", Berisha publikon denoncimin Votimet e së dielës, përveç se nuk patën garë u karakterizuan edhe nga një numër i madh parregullsish, siç ishte për she
A e dini çfarë do të thotë fjala "Coca Cola"? Coca Cola është një ndër fjalët më të njohura në botë pras asaj "Ok", megjithatë pak e dinë kuptimin e saj. Ajo vjen
Pas akuzave të djeshme, Meta ka 10 pyetje publike për Sorecan Pas deklaratës të ambasadorit të BE Luigi Soreca i cili bënte thirrje për dialog urgjent mes palëve, presidenti Meta ka
Juventus mendon rikthimin, Buffon vendos kushtet e çuditshme Një kontratë e veçantë për Gianluigi Buffon. Portieri italian është një hap larg kthimit në Juventus, pas një sezoni në
Këni përfunduar pushimet, por s’dini nga t’ia nisni punës, ndiqeni këto rregulla Jeni ulur para kompjuterit, prej nga ku kanë dalë dhjetëra pune prej teje e krejt papritur , tani pas pushimeve s’di ng
Robert Berisha kapet sërish me Tunën: Po ta dinit të vërtetën do të thonit mirë ke bërë Tuna dhe Roberti gjithmonë kanë pasur një marrëdhënie konfliktuale me njëri tjetrin, gjë e cila është folur gjatë edhe n
Të vërtetat e martesës që duhet t’i dini me patjetër Shumë prej nesh janë plot shpresë dhe lumturi, kur vendosin të martohen. Dashuria i bën njerëzit më optimistë. Mirëpo, m
E dinim si "lutje", por ky "emoji" ka krejtësisht kuptim tjetër Shumica e njerëzve lidhen keq me një emoji të caktuar dhe e nisin pasivisht tek miqtë. Por a i dimë ne ekzaktësisht k
Theo pranë Milanit, dalin kushtet e transferimit pas takimit me Maldinit Theo do të shkojë në Milan në formë huazimi dhe do të fitojë 2 milionë euro në sezon. Përveç Dani Ceballos, duke se d
A i dini përfitimet shëndetësore që sjell boronica e kuqe? Boronicat e kuqe janë ndër frutet me më së shumti përfitime shëndetësore. Dhe pikërisht për këtë ka arsye të mira për
ZYRTARE: Milani merr vendim për Paolo Maldinin Paolo Maldini nuk do të jetë më Përgjegjës për Sektorin Teknik të Milanit, pasi tashmë ai do të mbajë i vetëm postin e D