999 rezultate për

dijk

Chelsea gati t'ia bëjë Liverpoolit të njejtën gjë që pësoi nga United Chelsea janë të gatshëm të konkurrojnë me Liverpoolin për Virgil Van Dijk me një ofertë prej 50 milionë paund. Van Di
Virgil tregon se çdo të thotë rebelim Virgil van Dijk është afër detyrimit të Southampton për ta lënë të lirë. Pas takimeve të tensionuara me klubin këtë j
Gjesti i ekipit tjetër ndez festën tek Liverpool Liverpooli po rrit përpjekjet e tyre për mbrojtësin e Southampton Virgil van Dijk, sipas Daily Mail. Raporti sugjeron
Chelsea mbyll merkaton...por pasi të shpenzojë dhe 150 milionë paund e fundit Chelsea janë të vendosur për të mbështetur Antonio Conte me transferime të tjera. Shpenzime të cilat në një total do
Pas Salah, Liverpool ka gati një tjetër super blerje Liverpuli është pranë goditjes së dytë në merkato pas Muhamed Salah. Drejtuesit e klubit të kuq kanë bërë gati transferi
Nis lufta “kush ofron më shumë” për Van Dijk mes Chelsae- City Chelsea dhe Manchester City janë duke u bërë gati për një markato të ncehtë në janar pasi të dyja ekipet e medhaja po kë
Southampton fundos Interin (VIDEO) Southamptoni e ka mundur Interin me rezultat 2:1, në Europa League. Italianët kaluan në epërsi fillimisht me golin e Ma
El Shaarawy kalon me sukses konsultën mjekësore Lajme të mira nga Hollanda për Milanin: konsulta mjekësore, të cilës iu nënshtrua Stephan El Shaarawy ditën e sotme, i c
Ja blerja më e fundit e Arsenal (FOTO-VIDEO) Arsenal ka njoftuar arritjen e akordit me mbrojtësen hollandeze Anouk Hoogendijk. 28-vjeçarja ka lënë "zonjat" e Ajax pë
Lagendijk: EULEX-i te shtrihet në gjithe Kosoven Ai tha se rreziku më i madh do të ishte shtrirja e EULEX-it vetëm në pjesën jugore të lumi
Lagedijk: Menjёherё pas shpalljes, 24 shtete tё BE-së do ta njohin Pavaresine e Kosov& Ndonëse, kushtuar rrethanave nё rajon, konferenca e quajtur "Ballkani nё udhëkryq", e cila organiz
Lagendijk: Pavaresia e kushtezuar e Kosoves eshte rruga me e mire per te ecur para Kryeministri Bajram Kosumi u takua me anetaret e Parlamentit Evropian Jost Lagendijk dhe Paolo Bergamashi, ku statusi i