999 rezultate për

dijk

Emërimi i Solskjaer në stolin e United detyron Van Dijk të braktisë shtëpinë Emërimi i Ole Gunnar Solskjaer si trajner i përhershëm i Manchester United do ta lërë Virgil Van Dijkun pa shtëpi. Pa
Rrëfehet Van Dijk: Pashë vdekjen me sy dhe nënshkrova testamentin Virgil Van Dijk, ka zbuluar se një kujtim të keq nga e kaluara e tij, kur ishte i shtrirë në spital dhe pranë vdekjes dh
1 gol në 2 muaj, Van Dijk i del në mbrojtje Salah Mohamed Salah do të fillojë të shënojë shpejt, për t’i ndihmuar të tijtë në sfidën e titullit të Premier League. Kështu
Virgil van Dijk: Bayerni një ekip me eksperiencë, por ne ia dolëm Virgil van Dijk konsiderohet nga shumë njerëz si qendërmbrojtësi më i mirë në botë, por Liverpool ka edhe një shënues të
Liverpool kalon përsëri në avantazh përballë Bayern (VIDEO) Liverpool ka arritur të kalojë edhe një herë në avantazh përballë Bayern Munchen duke rrezikuar tashmë seriozisht Bayern
Real dhe Barcelona në garë për yllin e Liverpoolit Virgil Van Dijk mund të largohet nga Liverpooli. Për mbrojtësin Holandez janë future në garë Reali dhe Barcelona. Laj
De Light, i gjithë kërkuari në Europë Qendërmbrojtësi hollandez I Ajax-it shikohet si një e ardhmë e sigurt nga shumë ekipe elitare në Europë, shkruan Albeu.c
Van Dijk lojtari i muajit në Premierligë Virgil van Dijk është votuar si Lojtari i Muajit shkurt në Premierligë nga tifozët e Shoqatës së Futbollistëve Profesion
Van Dijk: Dua të bëhem legjendë e Liverpoolit Qëndërmbrojtësi i Liverpoolit Virgil van Dijk shpreson në të ardhmen që të bëhet legjendë e klubit. Holandezi u bë mb
Klopp me dhimbje koke, Van Dijk në dyshim për ndeshjen kundër Leicesterit Tifozët e Liverpoolit kanë marrë një lajm të keq ditën e sotme. Siç raporton Sky Sports News, mbrojtësi Virgil Van D
Virgil van Dijk, mbrojtësi më i mirë planet Kur u ble për 78,8 milionë euro nga Liverpooli janarin e kaluar, të gjithë menduan se të kuqtë e tepëruan pas Virgil Van
Ky është Lojtari i Muajit në Premierligë Premierliga është një nga kampionatet më të ndjekura në botë. Padyshim që në këtë kampionat luajnë yjet më në zë të
Van Dijk flet pas fitores bindëse kundër Arsenalit Virgil van Dijk është shprehur i lumtur pas fitores së Liverpool kundër Arsenalit. “Ka qenë e vështirë gjatë këtyre d
Van Dijk: Jemi krenar për mbrojtjen tonë Me holandezin në zemrën e mbrojtjes së Liverpoolit, liderët e Premier Leagues kanë pësuar vetëm shtatë gola në 19 ndeshj
Tifozët e Liverpoolit janë të çmendur, shikoni çfarë i bëjnë mbrojtësit Van Dijk (VIDEO) Ekipi i Liverpooli po kalon një formë të jashtëzakonshme në kampionat ku mban vendin e parë dhe është 6 pikë larg vendit
Liverpool shënon golin e dytë (VIDEO) Një gol i dytë ka ardhur për Liverpoolin kundër Wolverhamptonit në kuadër të xhiros së 18-të në Premierligë. Virgil v
Van Dijk me fjalë të mëdha për Shaqirin Liverpooli arriti një fitore fantastike ditën e djeshme ndaj Manchester United me rezultatin 3-1 në "Anfield Road".
Van Dijk: Nuk kisha synim të lëndoja Mertensin Qendërmbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk, e ka mbrojtur veten pas kritikave për ndërhyrjen e ashpër që shkaktoi ku
Ndërhyrja "horror" e Van Dijk ndaj Mertens, vetëm karton i verdhë (VIDEO) Livepooli siguroi kualifikim për në fazën me eleminim direkt dje në mbrëmje, teksa triumfoi 1-0 ndaj Napolit, shkruan A
Ndërhyrje brutale e Van Dijk ndaj Mertens, shikoni si e ndëshkon arbitri (VIDEO) Ndeshja mes Liverpul dhe Napolit ka shumë tenson brenda, pasi një prej ekipeve do të shkojë në fazën tjetër. Një ndë