999 rezultate për

dihen

Rama e pyet për celularin, studenti e kap mat me shtëpinë në Surrel (VIDEO) Kryeministri Rama ka tentuar të intimidojë një prej studentëve që e kundërshtonin në sallë gjatë takimit në Vlorë duke e
Bie nga lartësia, gjen vdekjen 60-vjeçarja në Durrës Një 60-vjeçare ka humbur jetën në qytetin e Durrësit pasi ka rënë nga lartësia. Gruaja me inicialet L.J, 60 vjeç ban
Jeni të mërzitur? 8 ushqime që do t’ju ngrenë humorin Ndiheni të pafuqishëm, të trishtuar dhe aspak të motivuar? Kjo është dhe koha që duhet të ndryshoni mënyrën e të ushq
Tronditet Lushnja, plagoset me armë zjarri një person Një person është plagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Lushnjë. Sipas informacineve paraprake i plagosuri është
HOROSKOPI/ Do ndiheni të trishtuar, por në fund të ditës ju pret një suprizë Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 14 nëntor 2018. Dashi Parashikohet një ditë mjaft interesante nga pikëpamj
10 tërmete shkundin Greqinë, lëkundjet ndihen në disa shtete Greqia duke se nuk po gjen qetësi nga lëkundjet sizmike. Sipas Shërbimit Sizmiologjik të Greqisë, gjatë natës së shk
Nëse urinoni më shumë se normalisht, rrezikoheni seriozisht nga kjo sëmundje Hulumtimet tregojnë se vetëm në Mbretërinë e Bashkuar 7300 gra diagnostikohen me kancer ovarial. Problemi është se si
Policia jep detaje të rendësishme për vdekjen e 13 vjeçares nga Istogu Një vdekje e papritur ka ndodhur dje në Istog, ku një vajzë e shkollës fillore "Bajram Curri", ka ndërruar jetë në bankë
E dhimbshme, 12 vjeçarja humb jetën në orën e mësimit Një vdekje e papritur ka ndodhur sot në Istog, ku një vajzë e shkollës fillore ‘Bajram Curri’, ka ndërruar jetë në bankë
Neuer tregon premtimin e lojtarëve Portieri i kombëtares së Gjermanisë, Manuel Neuer ka kritikuar sulmuesit për rastet e shumta që humbin para portës. Ndër
Pamjet e turpit, si ndihen politikanët kur e shohin këtë skenë (FOTO LAJM) Nga Ervin Shkulaku Ramush Haradinaj sapo erdhi në pushtet nuk u kënaq me pagën dhe bëri çdo përpjekje për ta r
Ndiheni shpesh të lodhur? Ja kush është zgjidhja Në ditët e sotme kur jeta është shumë e vrullshme dhe ditët e ngarkuara pasojnë njëra-tjetrën, na ndodh shpesh të ndihem
E rëndë në Vlorë, vritet 13 vjeçari Një 13 vjecar është gjendur i vrarë në Vlorë. I mituri ëhstë gjetur nga i ati i pajetë në një stan ndërkohë që njofto
Del fotoja, ky është i riu që u ekzekutua sot në Mamurras Një person është ekzekutuar me armë zjarri në Mamurras. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm dhe v
Do vrisnin Selën, por të akuzuarit nuk ndihen fajtorë Të akuzuarit për ngjarjet në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë më 27 prill të vitit të kaluar, të cilët akuzohen për r
31 vjeçarja tenton të vetëvritet në Tiranë Një vajzë vetëm 31-vjeç në Tiranë ka tentuat vetëvrasjen duke u vetëhelmuar me një dozë të lartë ilaçesh, por fatmiresis
Ish-ushtari i UÇK-së: Vëllai i Thaçit ka paguar vrasësit Për komunikatën e 59 ka folur sërish edhe ish ushtari i UÇK-së dhe pjesëtari i SHIK-ut, Naim Miftari. Ai ka shkruar në F
Përse duhet t'a përqafoni fëmijën tuaj çdo mëngjes Si specie, neve na nevojitet kontakti njerëzor për të mbijetuar dhe jetuar. Lëkura është organi jonë më i madh, ndër
Sherr me armë në Tiranë Një përplasje me armë raportohet të ketë ndodhur ditën e sotme në Tiranë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur tek Petro Ni
Kryebashkiaku: Të punësojmë police "hot" për të tërhequr turistët Një qytet turistik në Liban ka vendosur që të punësoje police të veshura në mënyrë sensuale gjatë sezonit të verës për t