999 rezultate për

dihen

Puna shëndeti dhe dashuria, njihuni me parashikimin e astrologut italian për të lindurit e çdo shenje Horoskopi për ditën e mërkurë, 26 qershor 2019 sipas Paolo Fox Dashi Kjo e mërkurë do të jetë përgjithësisht pozit
Pushuesit në Vlorë nuk ndihen të sigurt, mungojnë kullat e vrojtimit Në Vlorë kullat e vrojtimit janë të pranishme pothuajse në të gjithë vijën bregdetare, por në to mungojnë vrojtuesit.
Tifozët e Juves ndihen të tradhëtuar: Hiqeni yllin e Contes nga Allianz Stadium (FOTO LAJM) Për kalimin e Antonio Contes te Interi mungon vetëm zyrtarizimi i cili do të vijë në orët e ardhshme pasi tashmë është f
Mos u shtrini për gjumë pa e lexuar fatin për nesër Dashi - Merrni kohë shtesë për ti treguar të gjithëve bukurinë tuaj. Mbani shpatullat drejt dhe kokën lart. Detyra juaj
Kafshët janë rojtarët më të mirë të fëmijëve (FOTO LAJM) Nuk është sekret që shumë fëmijë i pëlqejnë kafshët dhe lojërat me ata. Kjo ndodh sepse fëmijët dhe miqtë e tyre të m
Ndiheni të lodhur, bëni këtë supë për të forcuar imunitetin Supa me hudhra dhe qepë është një recetë perfektë për të rritur mbrojtjen e trupit. Në fakt të dy përbërësit janë të pas
Ndiheni të lodhur, konsumoni më shumë ushqime që përmbajnë hekur Lodhja është pjesë e pandashme e përditshmërisë sonë, por në disa raste ajo është drobitëse, e vazhdueshme dhe pengon kr
Nga se rrezikoheni nëse urinoni më shpesh sesa duhet Hulumtimet tregojnë se vetëm në Mbretërinë e Bashkuar 7300 gra diagnostikohen me kancer ovarial. Problemi është se si
Motivoni veten dhe çdo gjë do të shkojë në rregull Të përcaktosh qëllime për veten vjen si dëshirë që ne kemi si individë përballë të papriturave të jetës dhe ndodh shpesh
I vihet flaka gjatë natës makinës së një polici në Gramsh Një makinë është shkrumbuar nga flakët në orët e vona të mbrëmjes së kaluar në qytetin e GramshiT. Mësohet se automje
Shkarkohet nga detyra Drejtoresha e Doganave, kush e zëvendëson Ditën e sotme është shkarkuar nga detyra Drejtoresha e Doganave, Belinda Ikonomi. Sipas burimeve në vend të Ikonomit
Meta ndërpret papritur vizitën në Azerbajxhan, nuk dihen shkaqet Presidenti Ilir Meta ka ndërprerë në mënyrë të papritur vizitën e tij në Azerbajxhan, gjatë të cilës pati edhe një takim
Digjet “Viva Fresh” në Gjakovë Një zjarr i madh ka kapluar objektin e supermarketit “Viva Fresh” në qendër të Gjakovës. Lajmin e ka konfirmuar edhe
Ministri jep lajmin e frikshëm: 13 të vdekur dhe 40 të plagosur Numri i viktimave ka arritur në 13, ndërsa rreth 40 persona të tjerë janë shtruar në Spitalet e shkupit pas lëndimeve që
Plagoset me armë zjarri i riu në Pukë Një 21 vjecar është plagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Pukë. I plagosuri është identifikuar si shtetasi Petr
Palermo në prag të shpërbërjes si Parma, dorëhiqet presidenti, lojtarët ndihen të braktisur (VIDEO) Renditet në vendin e dytë të Serie B dhe për momentin ndodhet në një pozicion që e ngjit në Serie A, por Palermo është n
Çfarë po ndodh? Shqiptari gjendet i varur në burgun grek Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Greqi, ku një shqiptar është gjendur i varur në qelinë e burgut në Agi
Makina e policisë përplaset keq nga Benzi Një makinë policie është aksidentuar në orët e para të mëngjesit të sotëm në kryeqytet. Bëhet fjalë për një mjet tip “Be
Suprizat e fatit në javën e parë të janarit Dashi: Ky fillim viti do të jetë i shkëlqyer për ju. Duke filluar nga dita e martë, Marsin do ta keni në shenjë. Falë nd
Përplaset për vdekje kalimtari në Roskovec Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur sot në Roskovec. Ngjarja e rëndë ndodhi në Kuman. Viktima është Baki Shahu,