999 rezultate për

dihen

5 pikëpyetjet më të mëdha që njerëzit bëjnë rreth seksit Shumë njerëz i kthehen Google-it kur ndihen në siklet për të mësuar diçka që s’e dinë rreth seksit. Ku më mirë se aty do
Vdes pushuesi nga Amerika në Sarandë Një pushues amerikanë ka ndërruar jetë në qytetin e Sarandë. Pushuesi amerikane është i moshës 62-vjeçare dhe sipas të d
Aksident i rëndë në Korçë, kamioni përplas biçikletën, ndërron jetë një person Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në segmentin Korçë – Drenovë, ku një kamion ka përplasur një biçikletë
Test psikologjik, gjëja e parë që shikoni në foto tregon çfarë ju mundon për momentin Pavarësisht nëse e kuptoni ose jo, mendja jonë në nënndërgjegjjen e saj, e kupton saktësisht se kush jemi dhe atë nuk mu
Tentoi të hidhej nga kati i 7, shmanget tragjedia në Vlorë Një ngjarje e rëndë është mundur të parandalohej ditën e sotme në qytetin e Vlorës, ku një vajzë e re, identiteti i së c
Aksident zinxhir në "Rrugën e Kombit", përplasen 4 makina Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Rrugën e Kombit në afërsi të Rubikut. Burime bëjnë me dije se në a
Tragjedi në Korçë, 16-vjeçari i jep fund jetës duke u vetëhelmuar Nje ngjarje e rende ka tronditur fshatin Porodine ne Korce. Sipas informacioneve te para behet me dije se nje djale a
Shkrumbohet automjeti në Bilisht Një automjet tip "Hunday" në pronësi të D.A. është djegur përpara banesës. Mjeti është djegur pak pas mesnate, në orë
“Depresioni i buzëqeshjes”, kur ju dukeni të lumtur, por brenda ndiheni keq Ekziston një lloj depresioni i përkufizuar si ‘atipik’ që quhet ‘depresion i buzëqeshjes’, ku personi vuan duke veshur n
Kur meshkujt ndihen fajtorë me të vërtetë, "kapini mat" me këto raste Janë pyetur disa meshkuj për çfarë ndihen më shumë fajtorë. Përgjigjet: Që bëjnë shumë kritika “Ndihem fajt
3 gjeste që tregojnë se një djalë të do vërtet dhe 3 shenjat që ai po të përdor Shumë gra, sidomos vajza të reja, shpesh ndihet të pasigurta në marrëdhëniet e tyre romantike. Ndonjëherë kanë pritshmër
Këto gjeste tregojnë se ai vetëm po ju shfrytëzon Shumë femra, posaçërisht vajzat e reja, shpeshherë ndihen të pasigurta në lidhjet romantike. Epo, ndonjëherë pritshmë
Aksident në Shkodër, plagosen rëndë 2 persona Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Beltojë të Shkodrës. Mësohet se në aksident janë përfshirë një ma
"Njerëzit që vishen mirë ndihen më të fuqishëm" Edhe pse shprehja thotë "Mos i shiko gunën, por shikoi punën", studimet e fundit kanë treguar se lidhja midis këtyre të
Aksident i rëndë në aksin Librazhd-Elbasan, plagosen rëndë 2 persona Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Elbasan-Librazhd, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur rëndë
Makina del nga rruga, vdes shoferi, plagoset rëndë i biri Një aksident rrugor i ndodhur rreth orës 05:30 të mëngjesit, në vendin e quajtur "Tre urat" në Divjakë i ka marrë jetën
10 gjërat që duhet t’i bëni në të 20-at që të ndiheni mirë në të 30-at Që vitet e jetës sonë janë të lidhura dhe kanë ndikim të ndërsjellë, kjo është e ditur, por kur jemi në të 30-at pendohe
Meta uron pavarësinë SHBA-ve: Shqiptarët e Amerikës nuk ndihen të lumtur me krizën Presidenti Meta sot e ka filluar ndryshe "Mirëmëngjesin" për shqiptarët. Duke qenë se data 4 korrik përkon me pavarë
Shpenzoni paratë të bëni pushime, do ndiheni të lumtur Më të lumtur nuk janë ata që kanë shumë para por ata që kanë përjetuar më shumë eksperienca. Kjo do të thotë që nuk k
Pse gratë më të forta shpesh ndihen të "thyera" brenda Kur takojmë një grua të fortë, ne mund të ndjehemi të tërhequr nga besimi i saj. Duket sikur ajo ka të gjitha: një pu