999 rezultate për

dihen

HOROSKOPI/ Mund të ketë të papritura, kjo shenjë të mendohet dy herë Dashi Do të keni dëshirë që t’ia kushtoni këtë ditë vetëm njerëzve që doni dhe do të bëni gjithçka vetëm që të kaloni
Ndiheni keq nga situata? Kjo këngë është vërtetuar që ul ankthin me 65% (VIDEO) Kur dita (koha) bëhet shumë e ngarkuar, ju do donit të kishit një mundësi për të larguar stresin dhe ankthin. Një prej t
Qytetarët e Kosovës thonë se nuk ndihen të rrezikuar nga koronavirusi Sheshet e Prishtinës vazhdojnë të jenë të mbushura me qytetarë. Edhe përkundër masave që ka marrë Qeveria për mbrojt
Fjalimi i Ramës "shkrin" së qeshuri ambasadoren Yuri Kim (FOTO LAJM) "Ata që vijnë nga Amerika ndihen të lumtur sepse ndihen njësoj si Papa kur shkon në Argjentinë. Mbase të tjerët që vijnë
Alarmohet lagjia në Fushë-Krujë, zjarri i madh frikëson qytetarët Një zjarr i konsiderueshëm ka rënë në lagjen Bushe Visha në Fushë- Krujë. Zjarrfikësit ndodhen në vendngjarje. End
Përmbyset autobusi në Berat, ka të lënduar Një autobus me udhëtarë është përmbysur orët e para të mëngjesit të sotëm në Poshnje të Beratit. Si pasojë, raportohe
4 arsye të pazakonta përse ndiheni të plogësht edhe kur gjumin e bëni të plotë Nëse e pyesni veten shpesh se pse deri ne fund të orarit të punës , energjitë ju shterojnë, e nuk keni më fuqi për asnjë
Arsyet pse ndiheni të uritur gjithë kohës, edhe pse keni ngrënë Hëngrët vetëm disa minuta më parë dhe ndiheni përsëri të uritur? Ju e dini që e ngrëna me urgjencë mund të mos i bëjë mi
Eliminohet me armë zjarri biznesmeni në Tropojë Një ngjarje e rëndë ka tronditur para pak mesnate Tropojën. Guxim Gjyriqi 47 vjeç është eliminuar me armë zjarri par
"Mjaft më", Vjosa Osmani reagon për kërcënimin ndaj Albin Kurtit Vjosa Osmani i ka dalë në mbrojtje kryetarit të VV-së Albin Kurti për deklaratat skandaloze të anëtarit të Nismës Haxhi
1 muaj nga tërmeti i 26 nëntorit, 4 lëkundje të tjera ndihen në vend Edhe pse ka kaluar një muaj nga tërmeti i 26 nëntorit, të tjera lëkundje kanë vazhduar të godasin vendin. Sipas të dh
Arsyet pse ndiheni të lodhur gjithë kohën, nuk kanë lidhje me ato që mund të kishit menduar Ndiheni gjithë kohën të lodhur? Mungesa e gjumit nuk është arsyeja e vetme pse mund ta keni këtë ndjesi. Disa gjëra që b
Kërcet arma në Klos Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pasditen e sotme në Klos, ku për pasojë ka mbetur i plagosur një person. N
Inxhinierja: Aplikacioni i tërmetit po i çmend shqiptarët, nuk ndihen goditjet 2.9 Ballë! "Shikojnë tërmet 2.9 dhe dalin të gjithë jashtë, por 2.9 nuk e ndjen ndërtesa" Inxhinierja Luljeta Bozo u shpreh sot
Përfshihet nga flakët banesa në Fier Një banesë është përfshirë nga flakët në fshatin Suk 1 të Fierit. Mësohet se banesa është në pronësi të shtetasit En
Ky është parashikimi i yjeve për ju, kush është shenja më e pafat e kësaj fundjave E shtunë, 23 nëntor 2019. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox Dashi Hëna do të ketë ndikim të
Gratë më narciste të zodiakut i përkasin njërës nga këto dy shenja 2 gratë më narciste të zodiakut: janë tërheqëse, atraktive, por mund të jenë shumë të rrezikshme! E dimë shumë mirë që n
Aktorja e njohur zbulon një fjalë të re për t’i bërë beqarët të ndihen më mirë Ju, me siguri, e keni provuar ndjesinë e keqe që të lënë pyetjet e njëpasnjëshme të njerëzve që kërkojnë të dinë për sta
Dizanjet dhe teknologjitë që ju bëjnë të ndiheni shumë vite në avancë (FOTO LAJM) Pajisjet shtëpiake vijnë në forma të ndryshme, dhe disa dizenjo bëjnë të ndihesh vërtet në të ardhmen. Kjo ndodh pasi
Toka nuk gjen qetësi, ndihen sërish lëkundje tërmeti Lëkundje të forta tërmeti janë ndjerë në qytetin e Korçës pak minuta më parë. Mësohet se lëkundjet kanë shkaktuar panik