999 rezultate për

dihen

HOROSKOPI/ Lodhja dhe nervozizmi do të ndihen gjatë kësaj fundjave, bëni kujdes Dashi Probleme më serioze do të përjetojnë çiftet që janë në krizë të thellë, ndërsa të tjerët mund të rrinë të qetë.
Mbytet marokeni në lumin e Bunës Një shtetas maroken është mbytur në lumin Buna, në Shkodër. Ai është mbytur në fshatin Darragjat, të njësisë Dajç.
Ndiheni gjithmonë të lodhur? Ja cilat mund të jenë arsyet Arsyet kryesore për ndjenjën e pafuqisë që na shoqëron gjithë ditën si dhe si ta rifitojmë energjinë. Përshtati në sh
Pikat e dobëta të çdo shenje horoskopi Dashi Ju keni problem të mblidhni veten dhe të vazhdoni pëpara pas një lidhjeje apo shoqërie të keqe. Kur dikush ju l
Ky është mëngjesi perfekt nëse doni të ndiheni të ngopur dhe të humbni peshë Ekspertët e ushqimit kanë konfirmuar se njerëzit që hanë më shumë kos në vaktin e parë të ditës, janë më të predispozuar
Befason trajneri i Dortmund: Shkallët bosh, plus për lojtarët e mi Ndalesa e gjatë prej më shumë se 2 muajsh për shkak të pandemisë COVID-19 nuk frenoi hovin e Borussias së Dortmundit që
Aksident i rëndë në Shkup (VIDEO) Një kamion dhe një motoçikletë janë përplasur në udhëkryqin tek stacioni hekurudhor në Shkup. I lënduar ka mbetur ng
Që mos të ndiheni keq këtë verë, shikoni celulitin e "frikshëm" të VIP-ave (FOTO LAJM) Janë të bukura, të suksesshme, të pasura. Por mallkimit të celulitit nuk i shpëtojnë dot as ato, megjithëse kanë mun
Kërcet arma në Mamurras, plagosen dy persona Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pak më parë në Mamurras, Kurbin. Sipas informacioneve paraprake, të plagosu
Për disa do të jetë një ditë perfekte, çfarë kanë rezervuar yjet sot Dashi Ndjenjat do të jenë mjaft të favorizuara në sajë të ndikimit të Venusit në shenjë. Gjatë periudhës së fundit ka
Ndiheni keq nga fotot perfekte në rrjet? Mësoni njëherë e mirë të vërtetën (FOTO LAJM) Shpesh shohim foto “perfekte” në mediat sociale, veçanërisht në Instagram, që marrin mijëra “pëlqime”. Por ajo që ne
HOROSKOPI/ Bëni mirë të jeni i sinqertë, sot ju presin sfida Dashi Në sjelljen tuaj do të vihen re shenja arrogance. Edhe nëse keni arsye për t’u ndjerë krenarë, mos e shprehni d
Mos hiqni dorë, çfarë kanë rezervuar yjet për sot Dashi Ju pret një ditë mjaft e favorshme, në sajë të ndikimit pozitiv të yjeve. Duhet të përvishni mëngët, por mundoh
Lëkundjet ndihen edhe në Korçë, tërmeti godet Greqinë Një tërmet ka goditur ditën e sotme Greqinë. Mësohet se lëkundja është ndjerë rreth mesditës së sotme dhe EMSC raporton
MAQEDONI/ 61 orë në izolim të plotë, qytetarët ndihen të traumatizuar (VIDEO) Pas 61 orësh izolim në të gjithë territorin e shtetit, kryeqyteti sot dukej kështu.. Qytetarët kanë mbushur rrugët të
Ndiheni keq nga situata? Kjo këngë është vërtetuar që ul ankthin me 65% (VIDEO) Kur dita (koha) bëhet shumë e ngarkuar, ju do donit të kishit një mundësi për të larguar stresin dhe ankthin. Një prej t
Horoskopi i të hënës, për cilën nga shenjat ka parashikuar surpriza Dashi Dite shume e paqëndrueshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do debatoni here pas here me personin qe
Dizanjet dhe teknologjitë që ju bëjnë të ndiheni shumë vite në avancë (FOTO LAJM) Pajisjet shtëpiake vijnë në forma të ndryshme, dhe disa dizenjo bëjnë të ndihesh vërtet në të ardhmen. Kjo ndodh pasi
Horoskopi i të premtes, zbuloni surprizat dhe të papriturat për shenjën tuaj Dashi Klima ne jetën tuaj ne çift do jete mjaft sensuale sot. Do ndiheni akoma edhe me mire pranë atij qe dashuroni.
Ndiheni të mërzitur dhe nuk e kuptoni pse? këto janë arsyet Shpesh herë ndjehemi të mërzitur pa një arsye konkrete. Nga kërkime të shumta rezulton që dhe pse nuk arrijmë ti shikojm