999 rezultate për

dihen

HOROSKOPI/ Kjo e martë do jetë e mbushur plot pozitivitet dhe mundësi të reja, niseni muajin mbarë Dashi Këtë të martë ndjenjat tuaja do të jenë mjaft të favorizuara nga Venusi. Gjatë periudhës së fundit ka ndodhur d
Pse dëgjimi i muzikës së trishtuar ju bën të ndiheni më mirë Të gjithë i jemi drejtuar muzikës melankolike për të na bërë të ndihemi më mirë në një moment të jetës sonë, por pse ndi
Të do vërtetë apo të përdor? Jepi fund dilemës duke u bazuar te këto 3 shenja! Pasiguria në marrëdhëniet romantike është e pashmangshme, shkruan “
EULEX në shtëpinë e Jakup Krasniqit, nuk dihen arsyet Forcat e shumta policore nga njësia EULEX-it në mëngjesin e sotëm rreth orës 06:00, kanë shkuar në shtëpinë e Jakup Kras
Tërmet i fortë në Egje, lëkundjet ndihen në Turqi dhe Greqi (VIDEO) Një tërmet i fuqishëm është ndjerë këtë të premte në brigjet e Egjeut, duke shkaktuar lëkundje në dy shtete, si në Turqi
Kini kujdes! Si ta kuptoni që fëmijët tuaj po përjetojnë ankth ose depresion? Shumë fëmijë kanë frikë dhe shqetësime, si dhe mund të ndihen të trishtuar dhe të pashpresë herë pas here. Këto ndjes
Mos u shqetësoni nga shenjat më poshtë: Thjesht periodat janë rrugës Luhatjet e humorit, irritimi, aknet, dëshira për të ngrënë çokollatë, fryrja, nevoja për të parë filma romantikë njëri p
Gjendet një person i pajetë në Korçë, nuk dihen rrethanat Një ngjarje e rëndë është shënuar në Korçë pasi një person është gjendur i pajetë në fshatin Dishnicë. Policia është
"Javë e re, kësmet i ri", zbuloni ç'surpriza ka parashikuar Paolo Fox për datat 19-25 tetor Dashi: Mërkuri do të kthehet më në fund nga shenja juaj, por Venusi dhe Dielli do të jenë në prapavijë. Shpeshherë do të
Flini më shumë se 10 orë ne ditë? Mund të keni probleme shëndetësore (FOTO LAJM) Nëse keni vënë re se keni nevojë për më shumë se 10 orë gjumë që të ndiheni të relaksuar, mund të jetë shenjë se vuani n
Ç'duhet të bëni në mëngjes që të mos ndiheni të uritur gjatë ditës dhe të mos shtoni peshë? Shkencëtarët në mbarë globin kanë kryer me dhjetëra e qindra studime në lidhje me çështjen e mbipeshës. Ata janë përqend
Ndihen lëkundje tërmeti në Prishtinë Lëkundje tërmeti janë ndjerë në Prishtinë para pak minutash. Sipas Qendrës Sizmologjike Euro-Mesdhetare (EMSC), magni
3 taktika manipuluese që përdorin miqtë toksikë për t'ju mbyllur gojën Jo të gjithë miqtë vijnë në jetën tonë si burim paqeje dhe gëzimi, në fakt disa do tentojnë "të mbjellin" krejt të kundë
Përse ndiheni të lodhur në një ditë me shi Arsyeja kryesore që zgjimi në mëngjesin me shi është më i vështirë se zakonisht vjen si shkak i ndryshimeve hormonale, t
Zbuloni arsyen se përse ndiheni të lodhur në një ditë me shi Arsyeja kryesore që zgjimi në mëngjesin me shi është më i vështirë se zakonisht vjen si shkak i ndryshimeve hormonale, t
Si ta kuptoni që fëmijët tuaj po përjetojnë ankth ose depresion? Shumë fëmijë kanë frikë dhe shqetësime, si dhe mund të ndihen të trishtuar dhe të pashpresë herë pas here. Këto ndjesi m
8 teknika ekspertësh që të bëjnë shofere të aftë (FOTO LAJM) Nuk është e vështirë të drejtosh një makinë. Por nëse bëni disa përpjekje për të përmirësuar aftësitë tuaja në drejtim,
Aksident tragjik në Ersekë, 4 persona të plagosur dërgohen me urgjencë në spital Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Ersekës. Burimet bëjnë me dije se si pasojë e përplasjes mes dy automjet
Shenjat që tregojnë se po pini më shumë kafe se ç'duhet Ndiheni të lodhur ditën tjetër Kafeja stimulon sistemin nervor për shkak të përmbajtjes së kafeinës dhe gjithashtu pë
Flini më shumë se 10 orë ne ditë? Mund të keni probleme shëndetësore (FOTO LAJM) Nëse keni vënë re se keni nevojë për më shumë se 10 orë gjumë që të ndiheni të relaksuar, mund të jetë shenjë se vuani n