999 rezultate për

diga

"Topçinjtë" sulmojnë Nasrin, Chamakh bën bodigardin (VIDEO) Tifozët e Arsenalit, si duket ende nuk e kanë harruar inatin ndaj ish lojtarit të tyre, francezit Samir Nasri, i cili la
Përmirësimi i ekosistemit, zbrazet diga e Grand Canyon (FOTO-LAJM) Për pesë ditë me radhë nga diga e Glen Canyon në Colorado janë lëshuar me milionë metra kub ujë për të ndihmuar në përmi
Inter merr Mundigayn Skuadra e Interit ka bërë blerjen më të re për sezonin 2012-2013, ai është Gabi Mundigay. Nesër pritet që ai të kryejë v
BB jep para për sigurinë e digave Banka Botërore ka dhënë 21.6 milionë dollarë për projektin e sigurisë së digave e cila plotëson kredinë prej 35.3 milion
Siguria e digave, BB jep 21.6 milionë dollarë hua shtesë Një hua prej 21.6 milionë dollarë në ndihmë të sigurisë së digave të Shqipërisë është akorduar gjatë ditës së sotme nga
Ja si u zbraz diga një shekullore (VIDEO) Me qëllim riorganizimin dhe formimin e ambientit të përshtatshëm për jetesën e peshqëve, ditë më parë është realizuar zb
Rezart Taçi "i pafajshëm", dënohen badigardët Gjykata e Tiranës dha vendimin përfundimtar për dosjen penale me akuzat “gotidje për shkak të detyrës” ndaj Rezart Taçit
Rreziku i digave, Meta thërritet nga Komisioni i Sigurisë Shtimi i reshjeve dhe frika e përsëritjes së përmbytjeve të fundvitit të kaluar në Shkodër dhe Lezhë kanë detyruar Komis
Reshjet ne Shkoder, mblidhet urgjent sekretariati i digave Situata e reshjeve në zonën e Shkodërs ka sjellë mbledhjen urgjent të sekretariatit të dig
Investohen 200 milione euro per sigurine e digave ne veri te Shqiperise Projekti zviceran, që vë në dukje situatën aspak pozitive të digave në Shqipëri, ka v
Topi takon kreun e komitetit të digave, Farudin Hoxha Presidenti Bamir Topi është takuar sot me kreun e komitetit të digave Farudin Hoxha në lidhje me sit
KESH: Digat ne rrezik, po shkarkohet uji Sistemi energjetik ka kaluar në gjendje të jashtëzakonshme për shkak të situatës mjaft t&e