999 rezultate për

diga

RRËFIMI I BADIGARDIT/ Sekretet e jetës së Fidel Castro-s (FOTO) Mary Anastasia O’Grady Për 17 vjet, Juan Reinaldo Sanchez ka qenë pjesë e një skuadre elitë të specialistëve kubanë t
Rama: Anuluam 6 projekte në Theth, në Valbonë s'do ndërtohen diga Gjatë seancës së sotme, Rama është ndalur edhe në çështjen e HEC-eve në disa zona të vendit, ku sipas tij, janë shkaktua
Misteri i gropës gjigande në Portugali (VIDEO) Droni kohët e fundit ka zënë një vend të rëndësishëm në përdorimin e njerëzve. Tre të rinj kanë arritur që me ndihmën e
Tjetër denoncim nga PD për djalin e Leskaj: Tender për rehabilitimin e digave PD ka lëshuar sërish akuza ndaj djalit të Leskaj, por këtë herë për një tjetër tender. Në një dalje për mediat, Arbiola
Rreth 18 badigardë në Tiranë për sigurinë e Merkel Për ruajtjen dhe kujdesin ndaj kancelares gjermane Angela Merkel, ishin vënë në dispozicion rreth 18 badigardë. Ajo q
Pezullimi i ndërtimeve tek liqeni, Veliaj: Palë me INUK, jo me betonin Kandidati socialist për Bashkinë e Tiranës, Erion Veliaj ka përshëndetur vendimin e Gjykatës së Apelit, për pezullim të
Rreziku nga HEC-et, "The Guardian": 8 diga mbi lumin Vjosë "Më shumë dihet për lumenjtë e Amazonës, sesa për rrugët ujore të Ballkanit në Europë. Por, këto sisteme unike në juglin
INUK ndërpret punimet për pallatet tek diga e Liqenit Inspektoriati Ndërtimor Urbanistik Kombëtar, ka urdhëruar sot ndërprerjen e punimeve të pallateve shumëkatëshe pranë dig
Zihen me klientët e një lokali nate, badigardët shoqërohen në polici Pas një sherri për motive banale që ka ndodhur mes badigardëve dhe klientëve të një lokali nate, gjithçka ka përfunduar
Rama shëtit i qetë pa badigardë Një foto e cila tashmë qarkullon në rrjetet sociale, tregon kryeministrin Rama i cili shëtit i vetëm pa praninë e asnjë
Ndërtimi te diga, “jo” Ramës dje, “jo” Bashës sot Po të thuash sot se je kundër ndërtimit të disa pallateve shumëkatëshe mu te diga e Liqeni
Tiranë, 50-vjeçari gjendet i mbytur tek diga e Liqenit Artificial Kalimtarë të rastit kanë gjetur mëngjesin e sotëm trupin e pajetë të një personi pranë digës së Liqenit Artificial. Sipa
Ndahet nga burri, Pamela Anderson lidhet me badigardin Pamela Anderson është parë në krahët e një ish të dashuri, pas një periudhe të gjatë kohore. Kjo gjë dokumentohet me fak
Bleona në Prishtinë, rrethohet nga badigardët Pas shumë intervistave të dhëna gjatë qëndrimit në Tiranë, Bleona Qereti nuk ka lënë pas edhe Kosovën. Bashkangjitur fot
Pi më shumë seç duhet, supermodelja zihet me badigardët (FOTO LAJM) Adriana Lima, supermodelja me famë botërore, ka krijuar një situatë të pakëndshme, pasi ka pirë shumë alkool. Bukuroshja
Balla-Topallit: Mos akuzoni policinë, kreu i Antidrogës ish-bodigardi yt Deputeti socialist Taulant Balla bëri sot publike dokumenta që sipas tij tregonin arsyet e largimit nga puna të grevistë
Prokuroria dërgon në gjykatë dosjen për ish-badigardin e Berishës Dosja ndaj Fatos Skejës dhe Gojart Locit, të akuzuar për gjobëvënie dhe pengmarrje ndaj biznesmenit shqiptaro-amerikan R
Parandalohet vrasja e truprojes së një lokali nate Forcat e Komisariatit nr. 6 të kryeqytetit arritën të parandalonin mbrëmë vrasjen e një bodigardi të një lokali nate. M
Një përplasje e madhe për burimet ujore Barry Malone, Al Jazeera Nëse shtrohet pyetja se çfarë është Nili, përgjigjja është menjëherë “Egjipt.” Herodoti tha
Berisha në Velipojë: Pronari i digave do paguajë të përmbyturit Kryeministri Berisha premtoi investime më të mëdha në turizëm për ta shndërruar atë në një nga sektorët më të rëndësishë