999 rezultate për

diga

"Do të fus plumbin kokës", aktori i njohur u kërcënua nga bodigardi i Berishës (VIDEO) Rezart Veleshnja është kthyer në një nga aktorët më të dahsur të "Portokallis". Ndër vite Rezarti ka luajtur në sken
Duhej të ishte në burg, por Gruevski nuk gjendet me makinën dhe 6 badigardët e tij Me ndryshimet ligjore të vitit 2013, Nikolla Gruevskit i takojnë 24/7 shofer dhe veturë zyrtare, si dhe 6 truproje, të g
Zbulohet mashtrimi, shqiptari merrte pension invaliditeti por punonte si badigard në club Një shqiptar nga Kosova ka arritur të marrë një pension të plotë invalidor në Zürich duke mashtruar autoritetet. Tan
Harden tregohet i ashpër me skuadrën e tij Një fitore e katër humbje deri më tani në NBA, më e fundit sot ndaj Clippers me rezultatin e thellë 133-113, tregojnë se
Incident në takimin e Ramës, badigardët nxjerrin me dhunë studenten nga salla (VIDEO) Një grup studentësh nga "Lëvizja për Universitetin" kanë sulmuar sërish kryeministrin Rama gjatë një aktiviteti të organ
DËSHMIA/ Mos, mos! Badigardi i Vis Martinajt qëlloi i pari mbi komandon (VIDEO) Është zbardhur dëshmia e Redi Popescut, pronarit të lokalit ku ndodhi vrasja dhe dy plagosjet mbrëmjen e të enjtës së ja
Fshihej nën identitetin e vëllait, pse kërkohej nga policia badigardi i vrarë i Vis Martinajt Fabiol Gaxha, 28-vjeçari që mbeti i vrarë mbrëmjen e së enjtes gjatë përplasjes me armë në një lokal në zonën e ish-Bllo
Ky është badigardi i Vis Martinit i vrarë mbrëmë në Bllok pasi ngacmuan Elvana Gjatën Fabiol Gaxha, 26 vjeç, është personi që ka mbetur i vrarë pas përplasjes me armë në një prej lokaleve në zonën e ish-Bll
Qitësi më i mirë i repartit! Si e ekzekutoi komandoja me një plumb në kokë badigardin e Vis Martinajt Policia ka zbardhur tashmë dinamikën e ngjarjes së rëndë gjatë mbrëmjes së djeshme në zonën e Bllokut ku mbeti i vrarë F
E duan të vdekur, kush është badigardi i plagosur që i ka shpëtuar tre atentateve Një badigard u plagos gjatë orëve të para të mëngjesit të një dite më parë në Sarandë duke alarmuar policinë e qytetit b
Diga e Liqenit të Ujmanit mbulohet me flamurin serb (FOTO LAJM) Liqeni i Ujmanit është një nga pasuritë më të mëdha natyrore që ka Republika e Kosovës.Por një gjë e tillë kontestohet a
Nëse tërmetet do të çajnë digat, mësoni skenaret e përmbytjes në Shqipëri Tërmetet, sasitë e mëdha të reshjeve, rrëshqitjet e masave të mëdha të dheut apo avaritë në portat e shkarkimit apo turb
Diga rrezikon të shembet, evakuohen banorët 2000 njerëz janë evakuuar nga një zonë malore në shtetin amerikan të Karolinës së Veriut, për shkak të dëmtimit të munds
Frikë për jetën? Basha u ruajt nga 10 badigardë (FOTO LAJM) Lulzim Basha ishte i super mbrojtur sot teksa lëvizte në Bulevardin Dëshmorët e Kombit gjatë protestës së opozitës. G
Jo vetëm ata të Kimit, edhe badigardët e Erdoganit vrapojnë pas limuzinës (VIDEO) E gjithë bota u habit nga pamjet kur 12 truproja vrapuan rreth limuzinës së liderit të Koresë së Veriut, Kim Jong-un, më
Përplasje në Turqi, Erdogan largohet me badigardë (VIDEO) Ka qenë një seancë shumë e ashpër ajo e sotmja në Kuvendin e Turqisë, pasi një ditë më parë partia më e madhe opozitare,
Ish-badigardi i Berishës shpjegon se përse ishte në protestën e kuksianëve Sali Lusha, ish-badigardi i Berishës u pa të merrte pjesë në protestën e dhunshme të qindra banorëve të veriut kundër ta
Vrasja e badigardit shqiptar, gjermanët kërkojnë dënim për jetë për autorin Annette Marquardt, prokurore gjermane, ka kërkuar dënim të përjetshëm për shqiptarin i cili për gjakmarrje vrau bashkëko
Vajza e badigardit shqiptarit: Im atë u vra për hakmarrje Vazhdojnë hetimet në lidhje me vrasjen e një shqiptari për hakmarrje, ndodhur në janarin e vitit të kaluar në Viselhoved
Frikësoi Erdoganin në skenë, i riu tregon se çfarë ndodhi (VIDEO) Një i ri hipi në skenë teksa Presidenti i Turqisë Erdogan ishte duke përshendetur të pranishmit në në zonë me shumicë ku