999 rezultate për

diel

Parashikimi i motit për fundjavë, kështu do të jenë temperaturat në Kosovë Në fundjavë mbetet mot i ngrohtë, me vranësira dhe diell 2.11.2018 – Edhe ditëve të fundjavës rajoni ynë mbetet nën n
Bëni plane për fundjavë, moti është me ju Ditët e para të muajit nëntor me mot shumë të ngrohtë, vranësira dhe diell. Rajoni ynë mbetet nën ndikimin e fushave
Shijoni diellin dhe pushoni të qetë këtë të diel Në ditët e fundjavës vendi ynë, mbetet nën ndikimin e fushave të presionit të lartë. Ndërkohë, nga Atlantiku një vorbull
Aktori i famshëm i "Portokallisë" kthehet në "shtëpi" Erand Sojli, aktori i njohur i humorit rikthehet këtë të diel në spektaklin e të gjithë shqiptarëve, “Portokalli”. Aktor
Super aksioni i së dielës, kush janë dy punonjësit e policisë që ranë në pranga Gjatë operacioneve të djeshme të policisë janë prangosur edhe dy punonjës policie. Kjo mësohet nga burime policore. G
E diela e arrestimeve të bujshme, reagon Rama Dita e sotme ka qenë shumë e vrullshme dhe ka pasur arrestime të bujshme. Kryeministri Edi Rama ka reaguar për këtë c
HOROSKOPI/ Dielli dhe Mërkuri janë në favorin tuaj, priten mundësi të reja në dashuri Ky është horoskopi për ditën e hënë, 22 tetor 2018. Dashi Dashuria: Ju do të keni Diellin në favorin tuaj, por gji
Sot bëhuni gati për uljen e temperaturave Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot në vendin tonë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me di
Harrojeni motin me diell, kur pritet të bjerë dëbora e parë Meteorologët parashikojnë që javën e ardhshme do të kemi edhe flokët e para të dëborës që i paraprijnë sezonit të ardhëm
Lindja na mbron nga uragani Leslie, kënaquni me diell Përderisa brigjet e Evropës perëndimore po goditen nga uragani "Leslie", mbi rajonin tonë vazhdon të mbajë mot stabil, s
"8000 kate, në re", Berisha thyen rekordin e së dielës (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha, është shumë aktiv në profilin e tij të Facebook-ut. Së fundmi Berisha ka ndarë me nd
HOROSKOPI/ Kujdes në lidhjet e dashurisë, shenjat që rrezikojnë këtë të dielë Ky është horoskopi për ditën e dielë 14 tetor 2018. Dashi Dashuria: Sot, lidhjet e rëndësishme janë në fokus të te
Sot kënaquni me diellin në Kosovë Mbi vendin tonë sot do të mbajë mot kryesisht me diell dhe i ngrohtë, deri në 25 gradë. Në mëngjes, në jug-perëndim t
Nesër Kosova përfshihet nga reshjet Të hënën priten reshje lokale shiu, më pas mot i mirë dhe kryesisht me diell. Por prej të martës së ardhme temperaturat
Sot kënaquni me diellin dhe mos i prishni planet për motin Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë vikendit mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranës
Të dielën bllokohet Tirana, kjo pritet të ndodhë në kryeqytet Ditën e dielë, në Tiranë pritet të zhvillohet maratona e kryeqytetit dhe në mbarëvajtjen e këtij eventi, shumë prej rrug
Matjet paralajmëruese të satelitit amerikan: Na presin ditë shumë të ftohta, madje rekorde Matjet paralajmëruese të satelitit amerikan Timed tregojnë se Dielli po hyn në një nga minimumet e tij në epokën kozmike
Moti befason me reshje gjatë fundjavës Temperaturat e ajrit, gradualisht do të fillojnë të rriten rreth vlerave mesatare por që minimalet dy ditëve të ardhshme
Mësoni motin deri në javën ardhshme Temperaturat e ajrit, gradualisht do të fillojnë të rriten rreth vlerave mesatare por që minimalet dy ditëve të ardhshme
Ky shtet përfshihet nga shira biblikë dhe vullkan i madh balte brenda një dite (VIDEO) Moti i keq i përmasave biblike goditi kryeqytetin e Azerbajxhanit, Baku të dielën pasi shirat e dendur përmbytën qendrën