999 rezultate për

diel

Diell dhe vranësira, moti sot në Maqedoni Moti në vend do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla. Do të fryjë erë perëndimore e dobët, posaçërisht në pjesën p
Dita nisi me diell, por moti ka surpriza pas mesditës Sot dita nisi me diell, por duket se nuk do të vazhdojë kështu. Kapriçiot e motit do të vijojnë edhe sot duke bërë që gj
Diell dhe shi lokal, moti sot në Maqedoni Moti në mbarë vendin do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla lokale. Do të fryjë erë mesatare deri e përforcuar ng
Dashuria dhe puna: Horoskopi javor DASHI Të përgjithshmet: Një javë shumë e mirë fillon për ju pasi hyrja e Diellit dhe Merkurit në shenjën e Binjakëve në
Horoskopi e diell 19 maj, 2019 Dashi Të lindurit e kësaj shenje rekomandohen të shmangin altruizmin e tepërt, pasi kjo nuk do të pritet edhe
CR7: Ditën e diel do të luajmë për Allegrin Këtë të diel, trajneri Massimiliano Allegri do të luajë ndeshjen e tij të fundit në "Allianz Stadium" si trajner i Juven
Mos ju gëzoni diellit të sotëm, çfarë ndodh me motin pasdite Shqipëria do të vijojë me alternime kthjellimesh dhe vranësirash deri në mesditë ku më pas pritet një zhvillimi i vranës
Nesër rikthehen reshjet në Kosovë, ja moti për ditët në vijim Nesër më ftohtë, me reshje lokale shiu. Në fundjavë më ngrohtë dhe intervale më të gjata me diell. Parashikimi i moti
Shi gjatë gjithë javës, mësoni se kur do të dalë dielli Mesa duket pranvera e këtij viti do të vazhdojë të jetë me rreshje shiu dhe temperature të ulta. Sipas sinoptikante
Bashkëshortja e Matrit, sjell verën para kohe (FOTO LAJM) Federica Nargi ngre temperaturat përpara kohe. Për bashkëshorten e futbollistit të Sassuolos Alessandro Matrit rrobat ja
Huffington Post zbërthen mesazhin, ja pse Loredana mbajti syzë gjatë konferencës Reperja nga Kosova Loredana Zefi u akuzua për zhvatjen e 900.000 frangave të nëj çifti zviceran në bashkëpunim me të vël
Edhe pse e diel, makina e Arta Markut shfaqet në zyrën e Edi Ramës Makina e Kryeprokurores së Përkohshme Arta Marku është parë të hyjë mëngjesin e sotëm në godinën e kryeministrisë. Fotot
Syzet e diellit që duhet ti keni patjetër këtë verë (FOTO LAJM) Syzet e diellit janë një nga aksesorët më të preferuar për të gjithë. Edhe pse më të përdorshëm në sezon e pranverë
Shumë i rëndësishëm, si t‘a merrni kalciumin në mënyrën e duhur Studimet kanë treguar se femrat që marrin më pak kalcium se ç’duhet kanë një metabolizëm më të ngadaltë. Vitamina D ë
Diell dhe nxehtë, moti sot në Maqedoni Moti sot në Maqedoni do të jetë mot me diell dhe i nxehtë. Pasdite në vendet më të larta malore dhe në pjesën veriore
Rriten temperaturat, si do të jetë moti sot Sipas asaj që raporton IGJEUM, Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, temperatura maksimale në zonat e
Nesër nuk keni nevojë për çadra, shijoni diellin pranveror (TABELA) Rikthehen temperaturat pranverore/ Moti, e premte 19 Prill 2019 Pas ditëve të tëra me reshje shiu, e premtja pritet t
Shkencëtarët në kërkim të meteorit misterioz që goditi tokën Njerëzimit mund t`i duhen qindra, në mos mijëra vjet për të zhvilluar kapacitetin e eksplorimit te hapësirës ndëryjore,
Tayna tregon nëse ka të dashur Gjatë një paraqitje në “E diell”, ajo u pyet nëse është në lidhje me dikë dhe Tayna u përgjigj shkurt. “Jo”, tha ajo
Rrufe dhe breshër, në këto zona po vjen furtuna Sipas Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit pasditen e sotme moti do të pësojë përkeqësim ku nuk do të