999 rezultate për

diel

Kryebashkiakja e Shkodrës urdhër administratës: Të shtunën dhe të dielën në punë Kryetarja e Bashkisë Shkodër, Voltana Ademi ka urdhëruar të gjithë administratën që ditën e shtunë dhe ditën e dielë, do
Meta: Të dielën futjani plazh Presidenti Ilir Meta pak minuta më parë në një konferencë për shtyp deklaroi 13 tetorin si datën e re të zgjedhjeve.
Futbollisti i Kombëtares refuzon të votojë, jep mesazh për gjithë shqiptarët (FOTO LAJM) Vendi momentalisht është ngërthyer nga kauza e zgjedheve vendore, që do të mbahen të dielën. Debatet e forta mes politak
U mbyt ditën e dielë në det, gjendet trupi i pajetë i 18-vjeçarit Trupi i pajetë i 18-vjeçarit nga Kruja, i cili u mbyt të dielën në zonën e Ranës së Hedhun në Shëngjin, u gjet mbrëmjen
Veliaj: KiE të dielën në Tiranë Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj që kërkon një mandat të dytë në 30 Qershor i është përgjigjur kryetarit të
4 ditë para votimeve, opozita jep alarmin: Çfarë pritet të ndodhë të dielën e 30 Qershorit Ashtu sikundër maxhoranca këmbënguli, zgjedhjet do të mbahen këtë të diel, më 30 Qershor. Në anën tjetër opozita vazhdon
Diell, shtrëngata apo breshër: Si do të jetë moti nesër Nesër (e mërkurë dt.26), në përgjithësi, priten reshje të dobëta, kryesisht të karakterit lokal (siç tregohet në tabelë,
Humbi zotërimin e Stambollit, Erdogan: Do nxjerr mësime nga populli Në paraqitjen e tij të parë në publik pas humbjes së partisë së tij në zgjedhjet e përsëritura për Kryetarin e Bashkisë
Vranësira me diell, moti sot në Maqedoni Sot po mban mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Temperaturat e mëngjesit lëvizin prej 16 deri
Ushqimet që na mbrojnë lëkurën nga dielli Shumica e njerëzve kujdesen të ruajnë veten nga rrezet e diellit duke përdorur një krem me një faktor mbrojtës, kapele d
Puna, shëndeti dhe dashuria: Mësoni çfarë ka rezervuar fati për sot Kjo e diel do të jetë e shoqëruar me ulje-ngritje. Kjo gjë kërkon që të tregoheni të kujdesshëm si në punë edhe në dashu
"E diela do jetë ditë normale" Kryemadhi nga protesta e bindur se nuk do ketë zgjedhje Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka folur për mediat nga protesta q ë po zhvillohet para kryeministrisë
Zyrtare: Fernando Torres tërhiqet nga futbolli Fernando Torres ka njoftuar fundin e karrierës në futbollin aktiv. Sulmuesi spanjoll, që vesh fanellën Sagan Tosu, nj
Pas deklaratës së Ambasadës Amerikane, reagon Lleshaj: Dielli i Shqipërisë lind andej nga perëndon Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, teksa rishpërndanë deklaratën e ambasadës amerikane në Tiranë, thekson se është nj
Këto janë 5 truke do iu bëjnë të nxiheni menjëherë në plazh era erdhi dhe ajo që të gjithë kërkojnë me siguri është një nxirje e shpejtë dhe e qendrueshme. Po si të nxihemi sa më s
Vranësira apo diell, zbuloni si do të jetë moti për sot Moti do të jetë me diell përgjatë bregdetit dhe vranësira të pakta deri mesatare ku nuk do të mungojnë rreshje shiu në f
Paradite me diell, pas mesditës vranësira dhe shi Moti sot paradite me diell me vranësira të vogla deri mesatare. Nga orët e mesditës vranësirat do të rriten dhe do të ke
Pas ditëve me diell, moti surprizon sërish Moti pritet të jetë me kthjellime dhe shtim të vranësirave në Juglindje dhe Verilindje ku do të pasohen nga rreshje shiu
Rita Ora të dielën shfaq dokumentarin për Kosovën Rita Ora, e cila para pak kohësh qëndroi në Kosovë si Ambasadore e UNICEF-it dhe ku vizitoi fëmijë e familje në nevojë,
Dielli "djeg" Shqipërinë, si do të jetë vera Qershori nisi me mot të freskët dhe shi ku në vetëm 3 ditë janë plotësuar rreth 80% e normave të reshjeve mujore. Megjit