999 rezultate për

diel

E diel tragjike, 4 të vdekur në 4 orë Vlora, Korça dhe Elbasani patën sot viktimat e radhës. Një zënkë, pakujdesia e një vajze 10-vjeçare si dhe një aksident
Harrojeni diellin, si pritet të jetë moti në vazhdim Ditët me kohë të mirë e me diell duket se sa vijnë e bëhen më të rralla në stinën e vjeshtës. Sot priten reshje të do
"Me shprersën se do bëhet më mirë", modelja shqiptare lë "ëndrrën amerikane" për atdheun (FOTO LAJM) Modelja shqiptare shumë e dashur për publikun dhe shumë e komentuar në media, Diellza Kolgeci prej vitesh ka jetuar në N
Atalanta rikthehet në shtëpi, të dielën luan në stadiumin e ri (VIDEO) Pas më tepër se 6 muajsh që i ka luajtur ndeshjet si pritëse në “Mapei Stadium” të Regio Emilias dhe “Tardini” të Parmës
Dita e fundit e fushatës zgjedhore në Kosovë Sot është dita e fundit e fushatës parazgjedhore për zgjedhjet parlamentare që mbahen të dielën, më 6 tetor në Kosovë.
Parajsë deri të dielën Investim qindra-miliona eurosh. Dyfishim të rritjes ekonomike. Zona ekonomike në secilin qytetet të Kosovës. Rritje të p
Iku vapa e dielli! Nesër nisin rrebeshet e shiut në të gjithë vendin Të enjten pritet që moti të ndryshojë në mënyrë drastike në të gjithë territorin e Shqipërisë duke shënuar rikthimin e r
Harrojeni diellin, bëhuni gati për uraganin Lorenzo dhe rryma të ftohta polare Dita e parë e tetorit filloi me diell dhe e ngrohteë, por gjatë javës priten rreshje shiu dhe vranësira në të gjithë ter
NASA: Dielli do të kthehet në një "yll xhuxh", çfarë pritet të ndodhë (FOTO LAJM) Astronomët e Nasa-s dolën me një shpjegim se çfarë do të ndodhë me diellin pas 6 miliardë vjetësh, në kohën kur llogaris
Nga dielli në rrebeshe, si pritet të jetë moti javën e ardhshme Muaji tetor nis me temperatura pranverore, por pa mungesën e reshjeve të shiut. Ky është parashikimi i Shërbimit Mete
Atletico-Real dhe Man United – Arsenal: Dy super ndeshjet e fundjavës Ligat më të mëdha evropiane vazhdojnë të sjellin ndeshje të mëdha. Premierliga vjen edhe këtë fundjavë me një derbi.
Biletat drejt fundit, "Selman Stërmasi" do të mbushet plot në derbin kryeqytetas Të dielën në orën 19:00 do të luhet derbi i parë i këtij sezoni mes Tiranës dhe Partizanit. Pritet që stadiumi “Selma
Diell dhe vranësira mesatare gjatë ditës së sotme Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësire mesatare. Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi verilin
Demi para derbit: Të dielën do ta shikoni Partizanin, nuk e ulim kokën Presidenti i Partizanit, Gazmend Demi ka folur para derbit kundër Tiranës. Në një prononcim të shkurtër në përfundim
Derbi Tirana-Partizani, bardheblutë publikojnë çmimin e biletave (FOTO LAJM) Të dielën në orën 19:00, në stadiumin "Selman Stërmasi", do të luhet derbi i parë i këtij sezoni mes Tiranës dhe Partiza
Flet sinoptikania: Tetori dhe nëntori vijnë me surpriza, si pritet të jetë moti Pas tërmetit të fuqishëm të së shtunës, vendi pësoi një tjetër goditje atë të përmbytjeve. Reshje të dendura shiu, stuhi
Tërmeti krijon sërish panik në Tiranë, banorët dalin në rrugë Një tërmet me magnitudë 4 ka goditur sërish Tiranën mbrëmjen e së dielës. Me epiqendër 20 km larg Tiranës, tërmeti i
Lëkundet sërish toka, tjetër tërmet në Tiranë Një tërmet tjetër rëlativisht i fortë ka rënë pak më parë në Shqipëri duke tronditur Tiranën, Durrësin dhe rrethinat.
Ronaldo e kalon të dielën me familjen (FOTO LAJM) Ronaldo e ka kaluar ditën e diele së bashku me gjithë familjen. Portugezi ka publikuar foto në rrjetet sociale me kat
Po mbarojnë ditët me diell, çfarë do të ndodhë javën e ardhshme Kjo javë që lamë pas ishte kryesisht me mot të qëndrueshëm. Por ditët në vijim, do të sjellin rrebeshe shiu, duke nisur