999 rezultate për

diego

Bllokohet deri në vitin 2019 kufiri më i madh në botë Zyrtarët e Kalifornisë kanë paralajmëruar për rrëmujë të mundshme në lëvizje gjatë fundjavës pasi një nga vendkalimet më
Atletiko dhe Chelsea bien dakord për transferimin e Costas Chelsean ka rënë dakord për transferimi i Diego Costas tek Atletico Madrid. Sipas raportimeve nga të përditshmet span
Diego Costa nuk dëshiron t'ia dijë se çfarë thotë Chelsea, kthehet në Londër por... për të marrë rrobat Divorci mes Diego Costa e Chelsea duket i pashmangshëm. “The Sun” raporton se sulmuesi nuk ka ndërmend të kthehet në
Diego Costa shumë pranë akordit për kalimin tek Atletiko Madrid Merkato e verës sapo është mbyllur por bisedimet mes Atleticos së Madridit dhe Chelsea-it për Diego Costën vazhdojnë.
Zinedine Zidane zgjidhet "trajneri më i respektuar", zbuloni pasuesit Zinedine Zidane trajneri më i respkektuar në La Liga. Numri një i stolit të klubit “Los Blancos” është shpallur si tekn
Përballja me Italinë, Spanja rikthen David Vijën Julen Lopetegui,tekniku i kombëtares spanjolle ka grumbulluar skuadrën për kualifikueset e Kupës së Botës ku ata do të p
Madrilenët e nxjerrin inatin e Diego Simeones, me djalin e tij Giovanni Simeone djali i Diego Simeones, luajti për herë të parë në Estadio Santiago Bernabeu të mërkurën mbrëma. Mbë
Diego Costa: Kam dhënë gjithçka këtu, por po më mbajnë si kriminel Diego Costa nuik po kursen kritikat ndaj klubit të tij Chelsea. Mbrëmë Costa ka deklaruar se në Londër po e trajtojnë nj
Lufta mediatike Chelsea- Costa vazhdon, blutë e thumbojnë sërish spanjollin Chelsea ka goditur përsëri me deklaratat e Conte, i cili po e detyron Costan të alrgohet nga klubi. Trajneri Conte ka
Të gjithë po punojnë për ta larguar Costan nga Chelsea Avokati i Diego Costa ka premtuar se do ta detyrojë Chelsean të bjerë më shpejt në kompromis për shitjen e Diego Costas.
Simeone e konfirmon: Po do të ri-bashkohemi me Costan Diego Simeone ka treguar se Atletico Madrid mund të nënshkruajë Diego Costa në janar. Kosta ka luajtur ndeshjen e tij të
Conte: Diego Costa dhe agjendi i tij janë mashtrues Conte, sot e theu heshtjen e tij rreth çështje Costa dhe e bëri të qartë se Kostas dhe agjentit të tij u është thënë që
Diego Costa, “bomba” e radhës e gjigantit nga Seria A E ardhmja e Diego Costas do të jetë në futbollin italian. Sulmuesi në largim nga Chelsea, sipas gjitha gjasave karrierë
Presidenti i Atletikos flet me keqardhje për rikthimin e Diego Costas Presidenti i Atletico Madridit Enrique Cerezo ka hedhur poshtë zërat që flasin për një lëvizje të Diego Costa. Sulmuesi
Chelsea bëhet me super sulmues Chelsea janë afër arritjes së marrëveshjes me Borussia Dortmundin për sulmuesin Pierre-Emerick Aubameyang. Kampionët
Diego Costa thyen rekord, ka 1.7 milionë "oferta" Diego Costas iu kërkua të bashkohet me Besiktasin nga 1.7 milionë njerëz në Turqi. Kjo tregon se tifozët e Besiktas d
Zbuloni shumën që do mundësonte kalimin e Costës tek Atletiko Diego Costa falë një investimi prej 40 milionë paund mund të ribashkhet me Atletico Madrid. Vendimi do të shpallet nga k
Atletiko arrin marrveshjen me lojtarin, i jep "5 muaj pushime", hajde në janar E përditshmja spanjolle AS tregon se Diego Costa është i Atleticos. Spekullimet prej dy javësh vazhdonin të tregonin
Sevilla në gjurmët e djalit të Diego Simeones Sevilla është duke tentuar që të afrojë talentin Giovanni Simeone. 23-vjeçari i cili këtë sezon ka arritur të realizojë
Lampard kritikon Conten për largimin e Diego Costës Ish-kapiteni i Chelsea-t, Frank Lampard kritikon sjelljen e trajnerit Conte për ta larguar nga ekipi sulmuesin më të mir