999 rezultate për

diego

Ndeshje e çmendur, shënohet goli i katërt në Portugali-Spanjë (VIDEO) Në stadiumin “Fisht Olympic” të Sochi-t po luhet ndeshja e vlefshme për Grupin B të Botërorit “Rusi 2018” mes Portugalis
Juventus hedh sytë nga talenti i Ajaxit Juventusi ia ka vënë syrin mbrojtësit të talentuar të Ajaxit, Matthijs De Ligt Sipas tuttosport, kjo lëvizje vë në pi
E FUNDIT / Diego Maradona dërgohet me urgjencë në spital Legjenda argjentinase, Diego Maradona është dërguar me urgjencë në spital si pasojë e dhimbjeve të mëdha në gjunjë. T
Diego Costa: Griezmann do të qëndrojë Diego Costa i ka kërkuar Antoine Griezmann të refuzojë përparimet për në Barcelonë dhe të qëndrojë te Atletico Madri.
Zbulohet video e prezantimit, Diego Costa në Itali (VIDEO) Carlo Ancelotti është duke tentuar të sjellë yje në skuadrën e tij të re Napoli. Carlo së fundmi është parë në Londër
Finale e parakohshme në gjysmëfinale të Europa Leagues Sapo është hedhur shorti i Uefa Europa League dhe dhe ka përcaktuar një finale të parakohshme. Ekipi i Arsen Wenger n
Skuadra e Romës për ndeshjen e dytë kundër Barcelonës Cengiz Under është kthyer për Romën për t'u përballur me Barcelonën dhe Diego Perotti nuk është përfshirë në skuadër.
Hamsik zgjedh futbollistin më të mirë në histori Sipas Marek Hamsik Maradona është lojtari më i miri i të gjitha kohërave. Kapiteni i Napolit i dhuroi fanellën e tij leg
Diego Simeone, lum lëvdatash për Messin Simeone beson se Barcelona po e fiton titullin në Spanjë vetëm për shkak të Messit. Diego Simeone ka thënë se Atletic
PSG ka gati 300 milionë euro për këta tre lojtarë Presidenti i PSG, Nasser Al-Khelaifi është i dashuruar me trajnerin e Atleticos, Diego Simeone dhe e dëshiron shumë për
"Shatërvan" në mes të autostradës, tmerrohen shoferët (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një autostradë kaliforniane në SHBA. Gjatë disa punimeve që po bëheshin në rrug
Diego Costa vazhdon inatin me Conten, ja çfarë i bën në Instagram (FOTO LAJM) Diego Costa u largua me polemika nga Chelsea, për shkak të trajnerit Antonio Conte, dhe duket se lojtari nuk e ka kapërc
Njihuni me breshkën gjigante 100-vjeçare (FOTO LAJM) Kjo breshkë e quajtur Diego është mbi 100 vjece dhe po ruan llojin e tij nga zhdukja. Falë Diegos kanë lindur 800 fos
Nuk ka të ndalur, Roma i shënon edhe golin e katërt Napolit (VIDEO) Roma po turpëron Naolin në "San Paolo" duke i shënuar edhe golin e katërt. Ai që ka shënuar është Diego Perotti në m
Diego Godin zbulon bisedimet që ka pasur me Manchester Cityn Mbrojtësi i Atletico Madridit, Diego Godin ka hapur thashethemet që e lidhin atë me një lëvizje drejt liderve të Premier
Ka gol në ndeshjen Sevilla - Atl Madrid (VIDEO) Atletico Madrid ka kaluar në avantazh ndaj Sevillas në "Ramon Sanchez Pizjuan". Autori i golit është sulmuesi Diego
Punë ditësh dhe Torres lë Atletikon për kampionatin kinez Sulmuesi veteran 34-vjeçar, Fernando Torres do të jetë një lojtar i lirë në qershor dhe gazeta spanjolle Marca thotë se
Diego Godin flet pas humbjes së dhëmbëve: Më kuptoni, nuk mund të buzëqesh shumë (FOTO LAJM) ​Mbrojtësi i Atletico Madridit, Diego Godin ka humbur tre dhembë në ndeshjen e fundit ndaj Valnecias, pas goditjes
Dëmtimi që mori Diego Godin ndaj portierit të Valencias, Neto (FOTO LAJM) Atletico Madridi fitoi ndaj Valencias me rezultat 1-0 në "Wanda Metropolitano". Në aspektin sportiv për skuadrën e Di
Donald Trump i ndalon hyrjen Maradonës në SHBA Futbollistit Diego Armando Maradona, i është mohuar hyrja në SHBA pas komenteve fyese ndaj Presidentit Donald Trump, ka