999 rezultate për

diego

Diego Forlan zbulon dicka fantastike rreth Interit Ish lojtari i Interit, Diego Forlan, pretendon se drejtuesit Nerazzurrë i kanë thënë se ata do të nënshkruajnë me Antoin
U eleminua nga Juve, Atletico konfirmon Simeone-n Diego Simeone është konfirmuar si trajner i Atletico Madrid pavarësisht eliminimit nga Liga e Kampioneve kundër Juventus
Nuk mbarojnë vuajtjet e popullit në Venezuelë, s'kanë ujë të pijshëm (VIDEO) Në një kohë që Venezuela është duke vuajtur krizën më të madhe të historisë, pasi vendi nuk ka drita ujë dhe ushqim pas
Godin: Sot morëm një fitore të madhe Kapiteni i Atletico Madridit, Diego Godin, foli menjëherë për mediat pas fitores 2-0 ndaj Juventusit, ku u shpreh i ekza
Ky është festimi i çmendur i Diego Simeones pas golit të Maria Gimenez (VIDEO) Goli i parë i Atleticos së Madridit ndaj Juventusit erdhi në minutën e 78', nga Jose Maria Gimenez, por ekipi i Simeones
Atletico Madrid e pafat ndaj Juventusit (VIDEO) Atletico Madridi ka qenë shumë pranë golit të epërsi, por goditjet e Diego Costas dhe Antoine Griezmannit nuk e gjeten r
Simeone paralajmëron Juventusin: Diego Costa është një kafshë e vërtetë Atletico Madrid po bëhet gati për ndeshjën e së mërkurës në Ligën e Kampionve teksa do të presë në Wanda Metropolitano J
Diego Perroti pranë largimit nga Roma Forma spektakolare që po kalon Zaniolo por edhe dëmtimet e shumta kanë detyruar Diego Perrotin të mednojë largimin nga
Budallallëqet e Diego Costas nuk kanë fund, shikoni çfarë i bën shokut të skuadrës (VIDEO) Përtej bëmave dhe zënkave në fushën e lojës, Diego Costa mbetet i njëjtë edhe jashtë saj. Sulmuesi i Atletico Madrid
Diego Laxalt do qëndrojë te Milani Diego Laxalt do të vijojë të qëndrojë te Milani. Thashethemet për lagimin e tij i ka dhënë fund vetë menaxheri i futboll
Kjo do të jetë paga e Diego Godin te Interi Mediat e njohura italiane kanë raportuar se Diego Godin ka arritur marrëveshje me Interin, ku do të nënshkruajë një kont
Lajme të mirë vijnë për gjëndjen e Diego Maradona (VIDEO) Lajme të mira vijnë reth gjëndjes së legjendës Diego Maradona. Ai ka lënë spitalin në Buenos Aires teksa qëndroi vetëm 2
Diego Maradonën, shtrohet me urgjencë në spital Diego Maradona është keq. Sipas mikut gazetar Lio Pecoraro ‘nuk ka asgjë të rëndë’. Por ndërkohë frika është. Maradona i
Atletico Madrid presion Romës për Kolarovin Diego Simeone kërkon me cdo kusht të transferojë te Atletico Madrid Aleksandër Kolarovin e Romës. Sipas El Gol Digit
Yjet që po ndjekin live ndeshjen mes River Plate dhe Boca Juniors në Bernabeu Një numër i madh yjesh të futbollit kanë vendosur që të jenë të pranishëm në superclasicon mes River Plate dhe Boca Juni
Atletico gjen zëvendësuesin e Diego Costas Diego Simeone është duke kërkuar një alternativë në sulm dhe Maxi Gomez është një zëvendësim që ai e ka identifikuar për
Diego Costa do të operohet, përfundon viti 2018 për spanjollin Diego Costa e ka mbyllur vitin 2018 teksa do ti nënshtorohet një ndëryrje kirurgjikale, shkruan Albeu.com. 30 vjec
Formacionet zyrtare: Atletico Madrid - Barcelona Atletco Madrid dhe Barcelona do të përballen sonte me njëra-tjetrën , ndeshje e vlefshme për javën e 13 të La Ligas.
Maradona shijon fitoren, feston si i çmëndur (VIDEO) Diego Armando Maradona vijon të bëjë ende buje. Legjenda e Argjentinës ka festuar si i cmëdur fitoren e ekipit të tij Do
“Çmenduria” e Maradonës me Ferrarin e zi Diego Armando Maradona njihet si një ndër personat më të “çmendur” në futboll. Bëmat e tij nuk kanë fund as në ditët e s