999 rezultate për

diego

Simeone largohet nga River Plate, i bashkohet babait te Atletico 16-vjeçari Giuliano Simeone, djali i vogël i Diego Pablo Simeones, trajnerit të Atleticos së Madridit, ka lënë River Pla
Njihuni me "berberin e presidentëve", italiani i famshëm në SHBA (VIDEO) Prej më shumë se 50 vjetësh një berber në Uashington ushtron profesionin e tij duke u bërë disi një legjendë. Popullarit
E bujshme, Diego Costa drejt Seria A Ditët e fundit të merkatos së verës, Diego Costa mund të transferohet në kampionatin italian, Serie A. Përveç afrimev
Prezantohej si "Diego Maradona", kush është terroristi rus që u kap në Shqipëri "Unë krijova një organizatë për të mbledhur ndihma për viktimat luftës në Siri, nuk jam terrorist. Mos më dorëzoni në
Diego Costa kërkohet nga klubi i Seria A Napoli do të ketë një verë të nxehtë, kjo pasi ekipi i Ancelottit do të futet në merkato fuqishëm, duke parë se Interi d
Diego Milito parashikon fituesin e Champions League (FOTO LAJM) Legjenda e Inter dhe e Argjentinës, Diego Milito ka parashikuar se kush mund të jetë fituesi i finalës së nesërme të Lig
Cavani pranë Atleticos, Diego Costa del në shitje Edison Cavani pritet të lërë Parisin këtë verë, ndërsa nga Spanja raportojnë se sulmuesi uruguaian i ka dhënë fjalën Die
Dramatike, polici vret burrin pasi nuk iu bind urdhrit (VIDEO) Policia në San Diego të SHBA-ve ka publikuar pamjet e momentit kur një zyrtar policie qëllon për vdekje një burrë, i cil
Diego Godin i përlotur i jep lamtumirën Atleticos (VIDEO) Diego Godin i thotë lamtumirë Atleticos. Mbrojtësi uruguajan në konferencën për shtyp në Wanda Metropolitano përshëndeti
Simeone gjen zëvendësuesin e Godin, paguan vetëm 20 milion euro Pas largimit të Diego Godin skuadra e Atletico Madrid thuajse ka mbyllur marrëveshjen për të sjellë në “Wanda Metropolit
"Diego Maradona", dokumentari për legjendën e futbollit botëror "Diego Maradona" është dokumentari i ri me regjisor Asif Kapadia, ku është shpërndarë online edhe video e parë. Ky pr
Costa refuzoi të stërvitej, Simeone reagon menjëherë për të ardhmen e sulmuesit 24 orë pas lajmit se Diego Costa ka refuzuar të stërvitet me Atletico Madrid ka ardhur reagimi i trajnerit Diego Simeone
Tërbohet Diego Costa, nuk pranon të stërvitet me Atleticon Diego Costa nuk pranon të stërvitet me ekipin e Atleticos së Madridit. Sulmuesi me origjinë braziliane është dënuar m
Nantes merr përpara PSG i shënon golin e tretë (VIDEO) Nantes, vendi i 14-të i Ligue 1, po fiton 3-1 në shtëpi kundër PSG-së. Diego Carlos, autori i golit të barazimit 1-1
Diego Costa humbet betejën me Apelin, reagon ashpër Simeone (VIDEO) Komisioni i Apelit pranë Federatës Spanjolle të Futbollit (RFEF)ka hodhur sot poshtë apelimin që skuadra e Atletico Madr
Diego Costa pranë largimit, Atletico gjen pasuesin e tij në Francë Atletico Madrid po mendon për sezonin e ardhshëm teksa, sipas "AS" është e interesuar për sulmuesin e PSG-së Edinson Ca
Ofendoi arbitrin, vjen dënimi drastik për Diego Costën Diego Costa e ka mbyllur këtë sezon më Atletico Madridin. Komisioni i Disiplinës ka pezulluar me 8 ndeshje sulmuesin
Diego Costa e tepron, shan rëndë arbitrin Minuta e 28-të e ndeshjes ishte shumë e rëndësishme, sepse arbitri Gil Manzano largoi me kartonin e kuq sulmuesin e Atle
Atletico Madrid fiton përballë Gironas dhe blindon vendin e 2-të (VIDEO) Atletico Madrid nuk dorëzohet në luftën e titullit kampion dhe do të vrapojë deri në fund me shpresën se Barcelona do të
Diego Costa dyfishon rezultatin me një super gol (VIDEO) Atletico e Madritit ka arritur ta zgjidhë mjaft shpjetë ndeshjen përballë Alves ku brenda 10 minuave ka shënuar 2 gola.