999 rezultate për

diego

Diego Milito thur elozhe për Mourinhon: Është një nga trajnerët më të mirë në histori Ish-sulmuesi i Interit, Diego Milito ka folur me superlativa për trajnerin portugez, Jose Mourinho. Dyshja patën fati
I tha gruas se ishte mirë, humb jetën mjeku italian Ditën e sotme humbën jetën 368 persona në Itali ndërsa një prej tyre ka qenë një para-mjek italian i emergjencës. Ai
Simeone nuk i kursen elozhet për Oblak: Është "Messi" i Atleticos Liverpooli ja doli të kualifikonte për në fazën tjetër të Champions duke mposhtur kampionët në fuqi. Spanjollët hasën
Diego Costa "tërbon" gazetarët, kollitet para tyre (VIDEO) Pas fitores ndaj Liverpoolit, Diego Costa ka gjetur momentin edhe pwr tu tallur me gazetarwt qw prisnin pwr intervista.
Taktika anti-Liverpool e Diego Simeones Atletico Madridi fitoi ndaj Liverpoolit me rezultatin 1-0 në ndeshjen e parë të Champions Leagues. Sfida e parë e lu
Atletico Madridi projekton zëvendësuesin e Diego Simeones Atletico Madridi po mendon për zëvendësuesin e Diego Simeones. E përditshmja angleze, ‘Mirror’, ka zbuluar planet e s
Video që po bëhet virale, Diego Costa grushton masazhatorin dhe e rrëzon përtokë (VIDEO) Diego Costa është një nga lojtarët më të çmendur të historisë së futbollit. Ai njihet për karakterin e fortë dhe egër
Diego Costa përfundimisht është i "çmendur" (VIDEO) Diego Costa është futbollisti më i çuditshëm që njeh bota e futbollit. Ai njihet për skandalet që ka bërë si në fushë
Diego Costa vazhdon me çmenduritë, bie në pishinë me "Hoverboard" (VIDEO) Diego Costa është futbollisti më i çuditshëm që njeh bota e futbollit. Ai njihet për skandalet që ka bërë si në fushë
Roma ndalet në barazim, por kualifikohet si e dyta e Grupit (VIDEO) Roma nuk ka arritur më shumë se një barazim 2-2 ndaj skuadrës austriake Wolfsberger, por që i ka mjaftuar për të kaluar
Sulmuesi i PSG-së drejt Spanjës, gjithçka vendos në janar Edinson Cavani mund të largohet drejt Spanjës dhe më konkretisht te Atletico Madrid. Është ky lajmi i bujshëm që vjen
Arsenali gati të bëjë goditjen e madhe, synon trajnerin impulsiv të La Liga-s Skuadra e Arsenal synon të marrë argjentinasin Diego Simeone në krye të skuadrës, pas shkarkimit 10 ditë më parë të traj
Sulmuesi i Atletico Madridit vuan nga një sëmundje e rëndë U projektua si një nga sulmuesit që mund të bënte historinë me Spanjën por edhe me klubet ku ka luajtur, por dëmtimet po
Cavani e Diego Costa drejt brazilit Lideri i “Brasileiraos” dhe finalisti i Copa Libertadores, Flamengo ka plane ambicioze dhe ua ka vënë syrin sulmuesve të
De Gea fantastik, turpëron dy yjet e Spanjës (VIDEO) Spanja po vazhdon stërvitjet para ndeshjes së të martës kundër Suedisë. Një moment interesant ka ndodhur me David de
Eto'o ironizon Maradonën: Nuk ke lënë shenjë në futboll Është një ndër sulmuesit më të vlerësuar në historinë e futbollit, por për Samuel Eto'o nuk ka bërë asgjë për të qënë i
Diego Costa pranon akuzat, ky është dënimi për të Sipas El Mundo, sulmuesi i Atletico Madridit, Diego Costa, ka pranuar fajësinë për shkeljen e taksave që kapin vlerën e
Diego Maradona merr vendimin ekstrem te Gimnasia Tre humbje në po kaq ndeshje. Diego Armando Maradona e ka nisur me këmbën e gabuar aventurën te Gimnasia La Plata, du
Diego Costa humb rastin më të pastër të karrierës (VIDEO) Atletico e Madridit ka mundur mbrëmjen e djeshme, Lokomotivën e Moskës në transfertë 0-2, për Ligën e Kampionëve dhe ka
Diego Costa drejt Katarit Skuadra nga Katari, Al Rayyan dëshiron të nënshkruaj me sulmuesin e Atletico Madrid, Diego Costa. Siç bën me dije "AS