999 rezultate për

diego

Ish-trajneri Argjentinës zbulon bisedën me Maradonën: Kishte frikë, ishte i zhytur në dhimbje Ish-trajneri kampion bote me Argjentinën në vitin 1978, Cesar Menotti ka shprehur keqardhjen maksimale për ndarjen nga j
"Barça duhet ta tërheqë numrin 10 në nder të Maradonës", vjen deklarata e bujshme Diego Maradona u nda nga jeta në moshën 60-vjeçare, pas një sulmi të befasishëm në zemër. Për vdekjen e Maradonës, ka
Me zë të lodhur e i trishtuar, publikohet audio-mesazhi i fundit i Maradonas në WhatsApp Programi televiziv argjentinas Secretos Verdaderos ka publikuar mesazhin e fundit audio Whatsapp të Diego Armando Marado
Fillojnë hetimet për vdekjen e Diego Maradonës, ka dyshime në stafin e ambulancës Kanë filluar hetimet në Argjentinë rreth vdekjes së Diego Maradonës në të mërkurën e kësaj jave në moshën 60-vjeçare.
"Maradona mund të jetë vrarë", deklarata që po trondit botën Diego Armando Maradona u shua të mërkurën më 25 nëntor, duke tronditur mbarë botën. Pas vdekjes së papritur janë hedhur
Ashtu si në Europa League, emri i Maradonës do të jetë në fanellën e Napolit për ndeshjen me Romën Skuadra e Napolit ka vendosur që emri i Maradonës të jetë i përfshirë në fanellën e tyre për ndeshjen me Romën në kuadër
Drogë, femra dhe mafia, jeta e trazuar e Diego Maradonës Diego Maradona ndërroi jetë të mërkurën në moshën 60-vjeçare duke tronditur mbarë botën. Ai vdiq nga një atak kardiak në
Liverpooli zhbllokon rezultatin ndaj Brighton (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, me vendasit që shpërdoruan një 11 metersh, Liverpooli ka arritur të sh
Publikohet një rezultat paraprak i shkaqeve që çuan në vdekjen e Maradonës Në Argjentinë tani është paraqitur një raport paraprak në lidhje me vdekjen e legjendës Diego Armando Maradona. Ish f
SKANDAL/ Punonjësi i morgut publikon foto me trupin e pajetë të Maradonës, "shpërthen" rrjeti Vdekja e Diego Armando Maradonas ka tronditur botën. Ndërkohë televizioni argjentinas, "Todo Noticias", ka publikuar nj
Tifozët e Napolit ndriçojnë stadiumin në nderim të Maradonës (VIDEO) Napoli do të zhvillojë ndeshjen e parë që nga vdekja e legjendës Diego Armando Maradona. Për tifozët e Napolit, Diego
"Kapiteni i zemrës sime nuk do të vdesë kurrë", ky është postimi emocionues i djalit të Maradonës (FOTO LAJM) "Kapiteni i zemrës sime nuk do të vdesë kurrë". Me këtë fjali, të postuar në Instagram, Diego Armando Maradona Junior
Ish-mjeku i Maradonës akuzon klinikën ku argjentinasi u operua së fundi Alfredo Cahe, ish-mjeku personal i Diego Maradonës, kritikoi hapur vendimet e fundit të marra për shëndetin e ish-futbol
Simeone nuk arrinë ta besojë: Maradona do të jetojë përgjithmonë Diego Simeone e kishte të vështirë të pranonte lajmin për vdekjen e Diego Maradonës, ndërsa reflektoi në një natë të vës
Tifozë dhe jo vetëm, vajtojnë legjendën Diego Maradona (FOTO LAJM) Tifozët në të gjithë botën kanë përjetuar dhimbjen e thellë me vdekjen e legjendës së futbollit Diego Maradona ditën e m
Për nder të Maradonës, propozohet të hiqet numri 10 në fanellat e ekipeve Mbrëmë, në moshën 60 vjeçare ka ndërruar jetë legjenda e futbollit, Armando Diego Maradona. Trajneri i Olympique Mars
Kështu e mori vesh djali i Maradonës për vdekjen e babait Diego Armando Maradona ka ndërruar jetë sot në moshën 60-vjeçare si pasojë e një arresti kardiak. Lajmin tronditës pë
Napoli "pushtohet" nga qirinjtë në nder të veprës së Diego Maradonës Sot në moshën 60-vjeçare ka vdekur legjenda e futbollit argjentinas dhe atij botëror, Diego Maradona. Maradona kishte
Ky është reagimi i Napolit pas vdekjes së Maradonas Në zemrat e tifozëve të Napolit, Diego Armando Maradona ka një vend të çmuar. Maradona kishte udhëhequr këtë skuadër
Federata e Futbollit të Argjentinës reagon pas vdekjes së Maradonës Federata e Futbollit të Argjentinës, ka shprehur ngushëllimet më të thella për vdekjen e Diego Armando Maradonës. Leg