E FUNDIT/ Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë
999 rezultate për

dhurate

Ardit Gjebrea zbulon dhuratën që i bëri bashkëshortes (FOTO LAJM) Producenti i njohur, Ardit Gjebrea, edhe pse angazhimet prej vitesh tek ''E diela shqiptare'' nuk e ka lënë një hap pas
Rita Ora përgatit dhuratën e saj për Kosovën në ditën e Pavarësisë (FOTO LAJM) Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora, ka konfirmuar se me 17 shkurt për nder të Pavarësisë së Kosovës do ta mb
Meta Show, Presidenti bën gati terrenin për dhuratën tjetër ndaj grekëve Pasi LSI kundërshtoi publikisht marrëveshjen Bushati-Kotzias, ku sipas këtij të fundit Shqipëria pranon zgjerimin e ujër
Adelina Tahiri zbulon dhuratën që i bëri bashkëshorti biznesmen (FOTO LAJM) Adelina Tahiri para pak kohësh i dha fund beqarisë së saj duke u martuar me biznesmenin maqedonas. Pas celebrimit me
Valbona merr dhuratë për Shën Valentin, zbulon kush ia dërgoi (FOTO LAJM) E njohur për bukurinë dhe ëmbëlsinë që përcjell në ekran, Valbona Selimllari ka zbuluar se dje ka marrë një dhuratë, por
Rita Ora: Po vij në Kosovë për 10 vjetorin e Pavarësisë (FOTO) Këngëtarja Rita Ora do jetë në Kosovë më 17 shkurt në ditën kur do të festohet 10 vjetori i pavarësisë. Këtë gjë e ka
Ermali bën çudinë e rradhës, dhuratën e Shën Valentinit ia kërkon këtij mashkulli (FOTO LAJM) Ermal Mamaqi është pa diskutim një personazh televiziv shumë i dashur për publikun. Ai nuk ngurron që të bëjë batuta
I dhuron të njëjtën dhuratë gruas për 39 vite, arsyeja do tju prekë Një burrë i ka dhuruar gruas së tij të njëjtën kuti me çokollata në Ditën e Shën Valentinit për 39 vite. Ai thotë se të
Sara Hoxha zbulon dhuratën që Lori i bëri për ditëlindje (FOTO LAJM) to janë dy personazhe vërtet shumë të pëlqyera nga publiku shqiptar dhe secila ka mbështetësit e tyre në rrjete sociale.
1 million dollarë dhuratë, moderatorja shpërthen në lot publikun Imagjinoni të shkoni në studion e Rudina Magjistarit, në atë të Luanës apo të Ermal Mamaqit dhe t’ju surprizojnë me një
Armina vjen sportive dhe me një dhuratë të veçantë (FOTO LAJM) Bukuroshja Armina Mevlani është aktive në postimet e saj në rrjetet sociale. Si blogere që është ajo kujdeset të hed
Haradinaj u bën një dhuratë të vyer familjeve të heronjve kombëtare “Rruga e tre heronjve, Zahir Pajaziti, Hakif Zejnullahu dhe Edmond Hoxha”, do të jetë emërtimi i auto-rrugës Prishtinë –
Zonja e Parë thyen protokollin për të bërë një dhuratë të sikletshme Ish Zonja e Parë e USA, Michelle Obama për të cilën të gjithë kanë shumë simpati, ka qenë e ftuar në emisionin “The Elle
Dhuratë e pazakontë, protestuesit e kurorëzojnë Ramën "mbret" (FOTO LAJM) Pasi Policia Bashkiake u ka hequr simbolin e parë të protestës, Ardit Gjoklajn, të rinjtë e PD-së kanë zbuluar simbolin
1100 euro për vetëm 4 biftekë, turistët marrin dhuratën e shtrenjtë pas skandalit Pak ditë më parë u publikua historia e katër turistëve japonezë që paguan 1100 euro për katër biftekë, një pjatë peshk d
Ledri i bën dhuratë, fanses sa nuk i bie të fikët (VIDEO) Çdo këngë që ai publikon suksesin e ka të garantuar dhe vazhdon të jetë emër shumë i kërkuar. Në dallim prej shumë ar
Afërdita Dreshaj detyrohet të pijë qetësues dhe arsyeja është kjo (FOTO LAJM) Afërdita Dreshaj është një nga këngëtaret më të komentuara në mediat rozë kohët e fundit, për shkak të martesës së saj m
Pasi u bë nënë për herë të tretë, Kim Kardashian zbulon dhuratën që i bëri ky shqiptar Kim Kardashian dhe Kanye West janë bërë prindër për herë të tretë nga një nënë surrogate dhe të gjithë ishin kuriozë të
Fytyra e Dhuratës shkëlqen edhe pa grim Dhurata Dora vazhdon ta mbaj primatin e këngëtareve më të dashura për publikun. Aq sa është aktive në muzikë, këngëta
Floriana Garo zbulon dhuratën e parë për vajzën e saj Moderatorja e njohur Floriana Garo është në pritje të fëmijës së saj të parë. Floriana dhe Enesi shumë shpejt do të bëhe