999 rezultate për

dhurate

E zgjodhi vetë Tahiri, Moisi Habilaj i solli dhuratë kostum "Hugo Boss"? Përveç bizhuterive të shtrenjta për të shoqen e tij, në rrëfimin e Moisi Habilajt u tha se kishte blerë një kostum "Hugo
Adelina Tahiri zbulon dhuratën e re, makinë superluksoze (FOTO LAJM) Këngëtarja Adelina Tahiri në dhejtor të vitit që lamë pas u kurorëzua me bashkëshortin e saj, Serjoza Markov. Tashmë
Nëna e tij feston ditëlindjen, Fatmir Hysenbelliu e surprizon me dhuratën marramendëse (FOTO LAJM) Ai është djali i një prej biznesmenëve më të mëdhenj në Shqipëri dhe mjaft i njohur nga rrjetet sociale. Fatmir Hyse
Emina merr dhuratën e ëmbël nga bashkëshorti i saj (FOTO LAJM) Emina Çunmulaj njihet për jetën e saj luksoze që bënë. Modelja e famshme duket se është suprizuar nga bashkëshorti i saj
Trejsi e mirë, por s'keni parë ende shoqet e saj (FOTO LAJM) Ajo tashmë është kthyer në një fenomen në median roze dhe në rrjete sociale. Për një pjesë të madhe të publikut ajo
Balla feston ditëlindjen, i bën vetes dhuratën e mrekullueshme Gazetari i njohur Sokol Balla ka ditëlindjen ditën e sotme dhe mesa duket ai ka vendosur që sot ta festojë në mënyrën
Marcus Rashford merr një dhuratë të çmuar nga Cristiano Ronaldo Talenti i Manchester Unitedit, Marcus Rashford ka marrë një dhuratë speciale nga superylli portugez, Cristiano Ronaldo.
"Ambasadori" i Islamit, Salah merr dhuratë të çmuar në Mekë Për të gjithë muslimanët Meka zë një vend të rëndësishëm në zemrën e tyre. Ajo ishte pika ku të gjithë besimtarët muslim
Shikoni dy shpatat e shenjta të Titos, vinë nga një vend i largët (FOTO LAJM) Këto sëpata u konsideruan të shenjta, dhe njerëzit besonin se kishin fuqi magjike. Josip Broz Tito mori në vitin 1956 nj
6 vite pa fëmijë, çifti nga Tirana merr dhuratën më të bukur Të martuar për shumë vite, Bukuria dhe Iliri fatkeqësisht nuk ia kishin arritur që të bëheshin prindër. Vështirësitë
“Faleminderit dashuri”, Andrra merr dhuratën e shtrenjtë nga Sinani (FOTO LAJM) Përmes postimeve në rrjetet sociale Andrra, bashkëshortja e Sinan Hoxhës zbulon herë pas here dhuratën e veçantë që ajo
Urimi i vjehrrit për Albanin i përlot të gjithë: Ti je dhuratë nga perënditë Edhe pse duket shumë më i ri se aq, Alban Skënderaj mbush sot 36 vjec. I preferuari i të gjithëve, këngëtari ka marrë
Morena, i blen dhuratë super të shtrenjtë njeriut më të rëndësishëm për të (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe modelja e njohur Morena Taraku vazhdon të jetë e shumë komentuar në media. Ajo njihet për jetën e sa
NBA nderon shqiptaren me një super dhuratë në SHBA (VIDEO) Një shqiptare nga Kosova ka fituar veturë të tipit Honda nga e ekipi i basketbollit në NBA. Këtë dhuratë Tone Gashi e mo
Humbi këmbën në aksident, Klodiana Shala i bën dhuratën më të bukur Thonë se dashuria e motrës për vëllanë nuk ka të sosur dhe këtë erdhi të na e vërtetonte në rubrikën “Ka një mesazh për
Ami tregon dhuratën e ëmbël për Sian (FOTO LAJM) Vetëm pak kohë më parë moderatorja e njohur Amarda Toska dhe aktori i humorit Ermal Mamaqi u bënë prindër për herë të dy
Putin i bën Erdoganit një dhuratë vëllazërore Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin viziton sot Turqinë. Ai u prit me një paradë madhështore nga Presidenti Erdogan
Kylie Jenner dhe Travis Scott dhuratë madhështore për Stormi-n (FOTO LAJM) Familja Kardashian-Jenner ka vendosur që festën e Pashkëve ta festojnë të gjithë bashkë, në një festë mjaft luksoze.
Pas super Porsche-t, Adelina merr një tjetër dhuratë luksoze (FOTO LAJM) Adelina Tahiri është martuar me Serjoza Markov, një ndër avokatët më të pushtetshëm në Maqedoni. Këngëtarja nga Shku
Bebe Rexha merr dhuratën më të bukur nga Kim Kardashian Kim Kardashian dhe Mario kanë nxjerrë në shitje linjën e re të produkteve të kozmetikës, në bashkëpunim me njëri-tjetrin