999 rezultate për

dhurate

Anxhela Martini merr dhuratën marramendëse, unaza kap shifrën me shumë zero Modelja e njohur Anxhela Martini ka publikuar në rrjete sociale një foto ku ka treguar dhuratën e radhës që ka marrë nga
Haradinaj nënvlerëson Thaçin, thotë se është dhuratë nga LDK Kryeministri Ramush Haradinaj i ka reaguar deputetit Korab Sejdiu, i cili tha se marrëveshjet që bën Presidenti Thaçi në
Dj Sardi rrëfen herën e parë: Vajzën ma bënë dhuratë DJ Sardi, është një ndër më të preferuarit e rinisë shqiptare dhe kërkohet në shumë clube nate. Së fundmi, i ftuar në
Meghan dhe Princ Harry marrin dhuratën fantastike nga fansat Meghan Markle erdhi në familjen mbretërore si shembull i vajzës së lirë dhe pa komplekse. Ama transformimi i saj në a
Fejohet Elvana Gjata?! (FOTO LAJM) Ditën e sotme Elvana Gjata do të përformoj në Prishtinë. Por ajo ka marrë një super dhuratë, një unazë diamanti.
Greta Koçi i bën dhuratën e bukur Ajkës, vajzës së Xhensilës dhe Besit Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë bërë prindër për herë të parë. Çifti mirëpriti të enjten e 12 korrikut vogëlu
Dhuratë speciale, Rama surprizon "Jozefina Topallin" (FOTO LAJM) Aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj, e njohur ndryshe si "Jozefina" festoi ditëlindjen pak ditrë më parë. Me
Coutinho me dhuratë speciale për fansin e tij të zjarrtë (VIDEO) Philippe Coutinho ka treguar zemërgjerësinë e tij ndaj një djaloshi që kishte bartur një fanellë me numrin e tij. Nj
Këngëtarja shqiptare merr dhuratën marramendëse nga bashkëshorti i saj Këngëtarja shqiptare, Linda Halimi, e cila tashmë prej kohësh jeton në SHBA ka marrë një dhuratë shumë luksoze nga bashk
Ngatërruan stadium, por tifozët Argjentinës fituan një dhuratë nga Putin Një grup tifozësh të Argjentinës nuk kanë arritur dot ta ndjekin ndeshjen mes Argjentinës dhe Kroacisë, kjo pasi ata kan
Messi feston ditëlindjen, kjo është dhurata e disa pastiçierëve në Moskë (FOTO LAJM) Lionel Messi feston sot ditëlindjen e tij të 31-të dhe një grup pastiçierësh nga Moska kanë vendosur ti bëjnë një dhurat
Basha mbushi sot 44-vjeç, Berisha ka një dhuratë speciale për të Ditën e sotme Lulzim Basha ka festuar 44-vjetorin e lindjes. Dhe sigurisht dhuratat nga demokratët nuk kanë munguar në k
Në PD kanë hall te madh: Çfarë dhurate t'i bëjmë Lulit (FOTO LAJM) Ditën e sotme feston ditëlindjen lideri i Partisë Demokratike, Lulzim Basha. Basha feston 44-vjetorin dhe për ironin
Ornela Bregu zbulon sa vjeç bën sot dhe dhuratën nga të motrat (FOTO LAJM) Moderatorja e dashur e ekranit shqiptar, Ornela Bregu feston sot ditëlindjen. Sot ajo ka zbuluar se feston ditëlindje
Xhensila Myrtezaj para sjelljes në jetë të vajzës, merr dhuratën më të bukur Xhensila Myrtezaj dhe këngëtari i njohur, Ardian Bujupi para pak ditësh kanë publikuar projektin e tyre të ri. Bëhet
Roza Lati i bën mamasë dhuratën më të veçantë (FOTO LAJM) Roza Lati ka treguar se ka një marrëdhënie të hapur mikeshash me mamanë e saj, aktoren Rita Lati. Ditën e djeshmë aj
U bë drejtor, aktori i njohur merr dhuratën e veçantë Kanë kaluar vetëm pak ditë që kur aktori Erion Isai u emërua zyrtarisht si drejtor i ri i Teatrit të Kukullave. Akto
Një romantik i pashpresë, Linda zbulon dhuratën e veçantë nga Rama Bashkëshortja e kryeministrit, Edi Rama mbrëmë ishte e ftuar në finalen e "Në kurthin e Piter Pan" si një e ftuar specia
Adelina Tahiri, i bën të birit dhuratën e çmuar Këngëtarja Adelina Tahiri në dhejtor të vitit që lamë pas u kurorëzua me bashkëshortin e saj, Serjoza Markov. Tashmë
E zgjodhi vetë Tahiri, Moisi Habilaj i solli dhuratë kostum "Hugo Boss"? Përveç bizhuterive të shtrenjta për të shoqen e tij, në rrëfimin e Moisi Habilajt u tha se kishte blerë një kostum "Hugo