999 rezultate për

dhurate

Politikani shqiptar merr një dhuratë të veçantë nga Luka Modric (FOTO LAJM) Luka Modric padyshim që ëhstë një nga lojtarët më të mirë në botë. Pas është shpallur “The Best” nga FIFA dhe UEFA p
Aurela Gaçe zbulon dhuratën që mori nga Rama Aurela Gaçe katër ditë më pare festoi ditëlindjen, meqë rast pranoi shumë urime nga familjarët, miqtë dhe kolegët, shkru
U ftua te Çani, Rama merr dhuratë një palë zare I ftuar mbrëmjen e sotme në Zonë e Lirë, kryeministri ka marrë dhuratën e parë. Gazetari dhe moderatori i emisionit Z
Vjeshta trokiti, çfarë dhuratash kërkojnë vajzat këtë sezon Erdhi dhe sezoni i festave dhe është koha që të mendojmë për dhuratat që do u bëjmë të dashurve tanë. Të gjesh dhuratën
Meghan tregon barkun e rrumbullakosur dhe merr dhuratën e parë për bebin (FOTO LAJM) Ditën e djeshme Pallati Mbretëror ka njoftuar se dukesha e Sussex Meghan Markle është në pritje të ëmbël. 5 muaj pas
Berisha feston 74-vjetorin, çfarë dhurate i dërgoi Meta (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha feston sot 74-vjetorin e lindjes. “Sot dita e të gjitha ditëve të mia, 74 vjetori i lin
Kjo është vila gjigante e Dhurata Dorës që do t'ju lërë gojëhapur (FOTO LAJM) Dhurata Dora edhe pse është një nga femrat më të komentuar të shoWbizit shqiptar, ka ditur si ta mbajë jetën e saj priva
Sheiku i bën dhuratën marramendëse këngëtares shqiptare (FOTO LAJM) Që kur riktheu format trupore, këngëtarja Big Mama vendosi që të ishte më bujare në rrjete sociale duke postuar shpeshhe
Noizy merr dhuratën fantastike: Kush është vajza që po e puth? (VIDEO) Dy ditë më parë Noizy festoi ditëlindjen e tij të 32-të. Noizy mori një dhuratë speciale nga një vajzë misterioze, p
Adelina Tahiri merr dhuratën e çmuar nga bashkëshorti i saj (FOTO LAJM) Këngëtarja Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj maqedonas Serjoza Markov për një kohë të gjatë kanë qënë në qëndër të v
E pabesueshme sa harxhon avioni i Erdoganit vetëm në një udhëtim (FOTO LAJM) Ditët e fundit, Presidenti Erdogan mori një dhuratë prej 400 milion dollarësh nga familja mbretërore e Katarit. Bëhet
Pele gëzon Mbappen me një dhuratë speciale Kylian Mbappe është shëndërruar në një nga lojtarët më të mirë në botë dhe gëzon respektin e të gjithëve. Madje shpe
Erdogan mer një super dhuratë, 400 milion dollar (FOTO LAJM) Presidenti turk, Rexhep Tajip Erdogan, ka marrë një super dhuratë. Emiri i Katarit i ka dhuruar atij një avion luksoz
I bënë dhuratë unazën me gur të çmuar, Luana hap “thesin” “Zgjohem në tetë të mëngjesit, mbaroj takimet, shkoj në Top Channel, punoj me orë mbi emisionin e ri…Nisem për Kosovë. P
Socialistët të fiksuar pas Ronaldos, pas Rama ky deputet merr "dhuratën" e madhe Udhëtimi urgjent i Ramës drejt Torinës për të ndjekur Juventus, shkaktoi shumë zhurmë në median sociale. Të shumta i
Emigranti kur kthehet në shtëpi sheh dhuratën e hidhur të bërë nga qeveria Familja Isufi nga Livoqi i Epërm i Gjilanit, po rrezikohet nga tensioni i lartë i energjisë elektrike. Isen Isufi nga fs
Neville e "urren" por Shaqiri i mbyll gojën me një dhuratë speciale Legjenda e Manchester Unitedit, Gary Nevill nuk është një simpatizues i sulmuesit shqiptar të Liverpoolit, Xherdan Shaqi
Kylian Mbappe merr dhuratë speciale nga NIKE (FOTO LAJM) Kylian Mbape është një nga lojtarët më të mirë në qarkullim dhe njëkohësisht një nga më premtuesit në të ardhmen. Pa
Burri mesazh gruas para se ta vriste: Tani të pret një dhuratë e bukur Zbardhen detaje nga krimi i rëndë në familje i ndodhur mbrëmjen e kaluar në Gjakovë. Pjetër Ndrecaj ekzekutoi me armë zj
Besi një bashkëshort shembull, shihni dhuratën e çmuar që i ka bërë Xhensilës Bes Kallaku e Xhensila Myrtezaj vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më simpatikë dhe interesantë në shoëbizin shqiptar.