E FUNDIT/ Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë
999 rezultate për

dhurate

“Me mua ke kaluar gjithmonë netë të mira, çfarë do më shumë nga unë?” Wanda Nara është vetëm babagjyshja e Ikardit. Bashkëshortja dhe agjentja e kapitenit të Interit, Mauro Ikardi, ka postua
Nuk e lënë rehat, studentët i bëjnë Ramës dhuratën e fundvitit Për ditë të tëra me rradhë, studentët nuk i ndaluar protestat e tyre dhe kërkimin e plotësimit të 8 pikave. Por vetëm
​Tatuazhi i futbollistit argjentinas pas takimit me Messin Ylli argjentinas i Barcelonës, Lionel Messi, është shumë i adhuruar anembanë botës, dhe nga ky grup nuk përjashtohen as
Balerina shqiptare tregon herën e parë: E bëra dhuratë Isida Mollaymeri është një nga balerinat shqiptare më të komentuara. E njohur për tipin moskokacarës dhe karakterin p
Tolgahan surprizon Almedën me një dhuratë marramendëse Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayisman, janë ndër çiftet më të dashur të publikut. Ata të dy së shpejti do t
Wanda tregon dhuratën që mori për ditëlindje nga Icardi Me rastin e festës për ditëlindjen e saj, që është zhvilluar të shtunën e kaluar në një lokal milanez, gruaja dhe menaxh
Shikoni dhuratën luksoze që Icardi i bën Wanda Naras për ditëlindje (VIDEO) Mauro Icardi vazhdon të surprizojë gruan e tij, dhe jo me dhurata dosido. Pasi i dhuroi një makinë në 2014 me dy ngjyra,
Marina Vjollca merr dhuratën romantike, kush ia bëri? Ndonëse këtë periudhë ka qëndruar në qetësi duke mos bërë të ditur nëse do e shohim këtë sezon të ri televiziv, sërish M
Luana merr dhuratën e mrekullueshme në derën e shtëpisë Moderatorja e njohur Luana vjollca është një ndër personazhet më aktivë në rrjetin social Instagram, ku ndan me fansat e
“Më jep një shans”, moderatorja merr dhuratë anonime LIVE Moderatorja Dajana Shabani ka marrë një surprizë LIVE në emision. Asaj i kishin dërguar një buqetë me lule rozë dhe n
Chelsea përgatit “dhuratë” Sarrit një mbrojtës nga Serinë A Milan Skriniar është një pikë kyce te Interi. Për sllovakun ofertat nuk mungojnë nga shumë klube të mëdhaja. Një ndër
Rrjeti shpërthen me "meme" pas dhuratës së Ramës për Inën (FOTO LAJM) Kreu i qeverisë Edi Rama, ditën e djeshme ka shkuar për së dyti herë në spitalin e Raumës për të vizituar efektiven e po
Rama shkon në spital, i bën dhuratën e pakuptimtë polices së plagosur (VIDEO) Mbrëmjen e sotme, kryeministri Edi Rama ka shkuar në Spitalin e Traumës nga ku ka publikuar një video ku shihet efektiv
Dhuratë nga djallit! Dhia lind krijesën e çuditshme Një fermere nuk u ka besuar syve kur pa që dhia e tij kishte sjellë në jetë një krijesë të çuditshme pa gëzof, që ngjant
Pas videos me Ermalin, Rezarta Shkurta publikon dhuratën më të shtrenjtë (FOTO LAJM) Që kur Ermal Hoxha la qelinë dhe u kthye pranë familjes, këngëtarja Rezarta Shkurta nuk i kursen pamjet e lumtura të fam
Ronaldo i bën vetes një dhuratë Cristiano Ronaldo njihet si një futbollist që shpenzon shumë të mëdha parash për të plotësuar dëshirat e tij personale.
Fotot provokuese bëjnë të vetën, Oriola merr super dhuratën nga mashkulli misterioz Shumë e ndjekur në rrjetin social Instagram dhe shumë e komentuar për format e saj bombastike, Oriola Marashi i ka bërë
Edhe pse në burg, Keisi zbulon një dhuratë të veçantë për Stresin (FOTO LAJM) Prej tre javësh reperi, Stresi ndodhet pas hekurav, për shkak se policia ka dyhsime të forta se ai është pjesë e një gru
Tërbohet Gjiko, bën dhuratë 60 mijë euro (VIDEO) Sot vëllai i Gjikos, Arbër Gjikolli feston ditëlindjen e në këtë ditë të veçantë, reperi e ka surprizuar të vëllain me n
Miliarderi hap "thesin", shikoni çfarë dhurate i ka bërë këtë vit punonjësve Sanjiv Dholakia, pronari ‘Hari Krishna Exporters’, një nga kompanitë më të mëdha të tregtisë së gurëve të çmuar ka shpër