999 rezultate për

dhurate

Mesut Özil në sheshin e xhirimeve, merr dhuratë historike nga Ertugrul (FOTO LAJM) Aktori i njohur turk, Engin Altan Düzyatan, mjaft i njohur edhe për shqiptarët me rolin e Ertugrulit, ka pasur vizitorë
Kështu e feston ditëlindjen bukuroshja bombastike (FOTO LAJM) Ajo është një ndër femrat më seksi në planet sot – dhe fotografitë që i publikon gati çdo ditë në rrjetet sociale e dësh
Me breshkë drejt Tiranës, protestuesi thotë se e ka dhuratë për Ramën (VIDEO) Një protestues nga qyteti i Elbasanit ka zgjedhur që të vijë ndryshe në këtë protestë të 3-të kombëtare të opozitës, org
Piktorja turke fiksohet me Dafina Zeqirin, i jep një dhuratë (FOTO LAJM) Dafina Zeqirit po i ecën mirë punët në karrierën artistike muzikore. Ajo është një nga artistet që numëron shumë fans
Braho kërkoi shkarkimin, Agron Tufa e ironizon: Dhuratë nga përfaqësuesi i ish-Sigurimit të shtetit (VIDEO) Deputeti i Partisë Socialiste Spartak Braho ditën e sotme në Komisionin e Ligjeve ka lëshuar një sërë akuzash ndaj shkri
Kompania i bën dhuratë Messit celularin iPhone XS Max me vlerë 4.000 euro (FOTO LAJM) Kompania "Idesign Gold" po prodhon celularë të markës "Iphone" vetëm për shtresën e lartë, duke i veshur me ar 24 karat
Jonida Maliqi merr dhuraten e mrekullueshme në ditën e lindjes (FOTO LAJM) Këngëtarja Jonida Maliqi feston ditën e sotme ditëlindjen e saj. Ajo mbush 36 vjec dhe ditën e sotme ka marrë shumë
Pogba dhe Griezman i bëjnë super dhuratë shokëve të kombëtares (VIDEO) Franca ka fituar Kupën e Botës 2018-të dhe Paul Pogba me Antoine Griezmann kanë vendosur t'u bëjnë një dhuratë të veçant
I thanë të mos e hapnin, çifti merr dhuratën misterioze (FOTO LAJM) Të kesh një martesë të suksesshme padyshim që është një punë shumë e vështirë dhe nevojitet mbi të gjitha përkushtim, da
“Mora dhuratën më të shtrenjtë”, Rezarta Shkurta feston pas disa vitesh Shën Valentinin Pas disa vitesh edhe këngëtarja Rezarta Shkurta ka mundur të festojë festën e Shën Valentinit. Së fundmi, ajo ka treg
Kylie Jenner i sfidon të gjithë, poston super dhuratën nga partneri (FOTO LAJM) Kylie Jenner ka vetëm pak muaj që ka sjellë në jetë vajzën e saj Stormien. Ama dita e sotme, për të nuk ka nisur me v
Ivanka Trump merr dhuratën madhështore nga bashkëshorti i saj (FOTO LAJM) Ivanka Trump konsiderohet si një nga femrat më me shije dhe klass në Amerikë. Ajo padyshim që di gjithmonë të zgjedhë
Luana Vjollca merr dhuratën e veçantë në Instagram (FOTO LAJM) Luana Vjollca është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo gëzon një popullaritet të madh edhe
George Bush i bën dhuratën e veçantë Eduart Ndocajt Eduart Ndocaj është komentuar shpesh për stilin e tij të të veshurit si kaubojs dhe i ftuar në “Xing me Ermalin” ka treg
Afërdita Dreshaj merr dhuratën me shifra marramendëse Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl u martuan vitin që lamë pas në një dasmë madhështore. Ata kurorëzuan dashurinë disavjeç
Pogba pret të bëhet baba, zbuloni dhuratën madhështore që i bën vetes (FOTO LAJM) Paul Pogba do të bëhet baba. "Sun Sport" zbuloi se e dashura e mesfushorit francez, Maria Salaues, është shtatzënë dhe p
Vuçiçi vjedh qenin e shqiptarëve dhe ia bën dhuratë Putinit (FOTO LAJM) Përveç përgatitjeve shtetërore për siguri, Aleksander Vuçiç, ka planifikuar që nesër Putinit t’ia bëjë edhe një dhuratë.
Reperi surprizon Kim Kardashian me një dhuratë 14 milion dollarshe Ylli i repit Kanye West, njihet si një nga këngëtaret që ka arritur më së shumti sukses duke i siguruar atij edhe mjaftë
Keni marrë një dhuratë që nuk ju pëlqen? Ja si të veproni Nëse keni marrë një dhuratë që nuk ju pëlqen por nuk dini cafrë të bëni me të, ka disa zgjidhje: Ridhuroje A është
Haradinaj i bën një dhuratë vëllait të policit të vrarë Kryeministri Ramush Haradinaj ka vizituar sot familjen e policit të vrarë Izet Demajt. Përveç ngushllimeve, Haradinaj i