999 rezultate për

dhurate

Si ia "futi duart" Çani mbrëmë Edi Ramës Pas 7 vitesh mungesë në emisionin e moderuar nga Arjan Cani, në “Zonë e lirë”, komunikimi mes tyre nisi me ironi. Çan
Shkëlzeni nuk zhgënjen as kësaj here, shikoni dhuratën gjigante për Arminën Armina Mevlani mbrëmë ka festuar 26-vjetorin e lindjes dhe si gjithmonë blogerja e njohur ka marrë dhurata dhe urime paq
Sali Berisha ka një dhuratë të veçantë për Ramën (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama njihet për stilin e veçantë të veshjes, dikur njihej për kollaret me shumë ngjyra dhe jo shumë ser
Këngëtarja e njohur merr një dhuratë të pazakontë nga bashkëshorti i saj (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare, Manjola Nallbani, është kujdesur gjithnjë që ta mbajë larg vëmendjes së medieve jetën e s
Myftiu i Beogradit reagon për shembjen e xhamisë: A është kjo dhuratë për Ramazan? (FOTO LAJM) Në Zemun të Beogradit, autoritetet serbe të kësaj komune kanë shembur një xhami vetëm një natë para muajit të shenjtë të
Kush është vajza që theu rekordin, merr dhuratë 1300 trëndafila për 25-vjetorin (FOTO LAJM) Gara për numrin më të madh të trëndafilave që i dhurohen një vajze, po bëhet e ashpër. Ka vetëm një javë që rekordi i
Kjo është dhurata speciale që Blendi Fevziu mori për ditëlindjen e tij (FOTO) Ashtu siç e përmendi dhe gjatë mbrëmjes së djeshme në emisionin e tij, gazetari i njohur Blendi Fevziu, ka festuar sot 4
Fëmija nga Elbasani përlot prindërit me dhuratën që i kërkoi për "1 Qershor" Një fëmi 8 vjeç nga Elbasani i ka përlotur prindërit e tij me kërkesën që i bëri si dhuratë për 1 Qershor. Nëna e një
Vesa Luma do t'ju bëjë fansave një dhuratë në fundjavë (FOTO LAJM) Pas lindjes së djalit Lianit, me reperin Big Basta, këngëtarja Vesa Luma ka patur një pauzë të gjatë në muzikë. Por
Izraeli merr një "dhuratë të keqe" ditën e pavarësisë Bordi ekzekutiv i UNESCO-s ka miratuar një rezolutë të re që kritikon veprimet e Izraelit në Jerusalemin e pushtuar dhe
Emocionuese, djali e sheh botën me ngjyra për herë të parë (VIDEO) Një djalë dhjetëvjeçar Xavier McCoury, ka marrë një dhuratë të mrekullueshme në ditëlindjen e tij, e cila i ka emocionua
Angela Maritni merr dhuratën e ditëlindjes një muaj para (FOTO LAJM) Modelja e njohur Angela Martini po përjeton prej disa kohësh një romancë dashurie me miliarderin rumun Dragos Savulescu.
1 500 trëndafila dhuratë për gazetaren, ja surpriza që befasoi fansen e Juves (FOTO) Juventus luajti mbrëmë sfidën e kthimit ndaj Barcelonës në Ligën e Kampionëve, duke kompletuar kalimin për në gjysmëfina
Rama provokon keq PD-në: Me Metën kurrë nuk do… Kryeministri Edi Rama ka folur ditën e sotme në një miting në afërsi të Sheshit “Skënderbej” me të rintjë që votojnë për
Ishte e vetme mes burrave të ekipit rival, fansja merr një dhuratë speciale Guximi shpërblehet, dhe kjo histori e dëshmon këtë më së miri. Mbrojtësit të Borusias së Dortmundit, Mark Bartra, i bëri
Rama i bën një dhuratë të veçantë prezantueses Albana Osmani (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur e ekranit të Top Channel Albana Osmani, ka marr një dhuratë vërtet të veçantë gjatë ditës së sotme.
Shqiptarët i bëjnë këtë dhuratë speciale Buffon-it (FOTO) Shqiptarët që jetojnë në Itali do ta nderojnë portierin legjendar të Italisë, Gianluigi Buffon. Edhe pse do ta kenë riva
Big Mama ka ditëlindjen, i s'do ta besoni dhuratën që i bën vetes (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Big Mama ka ditëlindjen sote. E lindur në vitin 1986, Big-i mbush sot 31 vjeç. E kjo ditë e veç
Ramushi nga Franca i dërgon një dhuratë të mrekullueshme Anitës për Shën Valentin (FOTO LAJM) Bashkëshortja e Ramushit, Anita Haradinaj, ka bërë publike një fotografi ku shihet një buqetë e madhe më lule. Këtë b
Krimi i Pasionit në Fier, në makinë u gjet një dhuratë për Shën Valentin… Ngjarja e rëndë e dy ditëve më parë në Lushnje, ku dy të rinj mbetën të vrarë si pasojë e lidhjes së tyre jashtëmartesor