999 rezultate për

dhurate

Shqiptarët i bëjnë këtë dhuratë speciale Buffon-it (FOTO) Shqiptarët që jetojnë në Itali do ta nderojnë portierin legjendar të Italisë, Gianluigi Buffon. Edhe pse do ta kenë riva
Big Mama ka ditëlindjen, i s'do ta besoni dhuratën që i bën vetes (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Big Mama ka ditëlindjen sote. E lindur në vitin 1986, Big-i mbush sot 31 vjeç. E kjo ditë e veç
Ramushi nga Franca i dërgon një dhuratë të mrekullueshme Anitës për Shën Valentin (FOTO LAJM) Bashkëshortja e Ramushit, Anita Haradinaj, ka bërë publike një fotografi ku shihet një buqetë e madhe më lule. Këtë b
Krimi i Pasionit në Fier, në makinë u gjet një dhuratë për Shën Valentin… Ngjarja e rëndë e dy ditëve më parë në Lushnje, ku dy të rinj mbetën të vrarë si pasojë e lidhjes së tyre jashtëmartesor
Putin po mendon t’i dorëzojë Trumpit, Edward Snowdenin si “dhuratë” Rusia po mendon që t’ua dorëzojë Shteteve të Bashkuara të Amerikës ish-kontraktorin amerikan, Edward Snowden, i kërkuar
Dafi merr dhuratën e "Shën Valentinit", ja çfarë i ka dhuruar Hose Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka marrë dhuratën e "Shën Valentinit" nga i dashuri i saj. Dafi ka plot një vit lid
Irani: Vendimi i Trump është "dhuratë për ekstremistët" "Vendimi i presidentit të SHBA-ve, Donald Trump, për ndalimin e shtetasve të shtatë vendeve myslimane, përfshirë dhe Ira
Fytyra e Michelle kthehet në përfaqësuesen e ndjenjave të amerikanëve (FOTO LAJM) Ekziston një shprehje që një foto vlen sa një mijë fjalë, – dhe kjo gjen vlerë në momentin kur Melania Trump, i dorëzon
Amerikanët i bëjnë një dhuratë të çmuar Ramush Haradinajt Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj vazhdon të jetë në Francë edhe pas lirimit me kusht, ku u arrestua ditë më parë për sh
Egjipti, dhuratë të "çmendur" Arabisë Saudite! Kabineti qeveritar i Egjiptit ka aprovuar transferimin e dy ishujve në Detin e Kuq, Arabisë Saudite. Dhe pse zërat kr
Lenjani i bën një super dhuratë vetes në vitin 2017-të Emir Lenjani ende nuk ka vendosur skuadrën më të cilën do të luajë pjesën e mbetur të sezonit, por kur vjen puna te dhur
Mondi, polici shembullor merr dhuratën e jetës Gjatë mbrëmjes së sotme, në emisionin 'Dua të të bëj të lumtur', është publikuar historia e Mondit, polic i qarkullimit
Letra prekëse e vogëlushit nga Vlora për "Babagjyshin": Dua një punë për babin tim (FOTO LAJM) Festat e fundvitit janë më pranë se kurrë dhe atmosfera po ndihet kudo. Të konsideruara si festat më të festuara dhe
Kryeprokurori Adriatik Llalla merr një dhuratë speciale për Vitin e Ri Kryeprokurori Adriatik Llalla ka marrë një dhuratë speciale për Vitin e Ri. Bashkëshortja e tij ka lindur një djalë,
Ronaldo i bën dhuratë vetes "bishën" 115 mijë euro (FOTO) Teksa të gjithë presin dhuratat e zakonshme për Vitin e Ri, Cristiano Ronaldo i bën vetes dëshirën e radhës. Portuge
Njihuni me pensionistin shqiptar që pret 3.3 milionë euro ‘dhuratë’ për Vitin e Ri Pensionisti shqiptar, Orhan Jegeni po pret një pagesë prej 3.3 milionë eurove pasi Gjykata e Strasburgut ka urdhëruar qe
Liverpool i bën një dhuratë Interit në merkato Interi është drejt përfundimit të operacionit të parë në merkato. Liverpooli është gati të thotë “Po” për huazimin te zi
Partizani merr premion e Korçës, ja shpërblimi special për Ekubanin Fitorja me Skënderbeun ka qenë mbyllja perfekte që Partizani u bëri dy fazave të para. Të besuarit e trajnerit Starova m
Familja merr dhuratën më të bukur për Krishtlindje: Një mëlçi për foshnjën e tyre që po vdes (VIDEO) Për një familje në Wiscons të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Krishtlindja duket se erdhi më herët. Foshnja e tyre
Granit Xhaka surprizohet nga një dhuratë gjigante (FOTO LAJM) Shkëmbimi i dhuratave për Krishtlindje ka nisur dhe një të tillë sot ka marrë edhe mesfushori shqiptar i Arsenalit, Gran