999 rezultate për

dhurate

A do t’i bëjë dhuratë Bashës? Rama habit me përgjigjen Pas shumë pyetjeve Rama është pyetur edhe nëse do t'i bëjë ndonjë dhuratë Bashës me rastin e Vitit të Ri. Kryeminist
Rita Ora merr një dhuratë të shtrenjtë nga një adhurues sekret (FOTO LAJM) Kushdo që adhuron talentin e saj por edhe vetë Rita ora-n është me fat pasi njerëzit e zëmrës ajo i mban shumë afër. Por
Françeskën e mbulojnë me trëndafila në ditën e lindjes, kush ja bëri këtë dhuratë? (FOTO LAJM) Ish banorja e Big Brother Françeska Jaçe ka festuar ditëlindjen e saj mes miqsh. Ajo ka organizuar një festë private por
Sa i pëlqejmë dhuratat që na bëjnë për fundvit?! Në fundvit, duke nisur që nga dita e sotme, është tendenca që njerëzit të blejnë dhurata për të afërmit e tyre. Por jo g
Fotoja me fytyrën e plotë të djalit, i ngjan Albanit apo Bietës? Në ditën e tij të lindjes moderatori Alban Dudushi mori surpirzën më pikante nga stafi i “Top Show”. Teksa po prezant
Shehi planifikon ti bëjë dhuratën më të shtrenjtë Radasit Ecuria disa-vjeçare dhe rezultatet nuk janë thjesht një rastësi. Forca e Skënderbeut është grupi dhe këtë e konfirmon gj
Nicole Scherzinger sjell dhuratën e saj për festat e fundvitit Prej disa kohësh i ka munguar tregut muzikor këngëtarja Nicole Scherzinger dhe duket se për këtë ka pasur një arsye të f
Këto janë 10 dhuratat që nuk duhet të bëni në fundvit Është e vërtetë që dhuratat i pëlqejnë të gjithë, por në shumë raste ato përfundojnë nëpër cepa dollapësh që nuk hapen a
Mundi kancerin dy herë prej tij, reperi i bën dhuratën më të bukur fanses (FOTO LAJM) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur gjatë koncertit në Kaliforni të këngëtarit me famë botërore Jay-Z, i cili pasi mësoi
Isco me një dhuratë fantastike për të dashurën e tij (FOTO LAJM) Ylli i Realit të Madridit, Isco, ka vendosur t’i bëjë dhuratë të dashurës së tij, Sara Salamos. Ai është parë gjithmo
Andrra merr dhuratën e parë të Vitit të Ri (FOTO LAJM) Andrra Destani është bashkëshortja e këngëtarit të njohur shqiptar, Sinan Hoxhës. Ata kanë një djalë të quajtur Ansi
Kate ja ktheu dhuratën mbrapsht, Kim përpiqet të joshë Meghan me diamante Kim Kardashian duket se do të krijojë marrëdhënie të mira me Meghan Markle-in, sepse po i paraprin me një dhuratë të kus
Bleona zbulon dhuratën e rrallë që i ka bërë Blendi Fevziu 9 vjet më parë (FOTO LAJM) Të gjithë e dinë tashmë se Bleona dhe Blendi Fevziu janë miq shumë të mirë, dhe kjo miqësi sigurisht i ka fillesat e saj
Lindi merr një dhuratë pas trofeut, ja çfarë e priti në prapaskenë! (FOTO LAJM) Ndër kategoritë e shumta të “Kënga Magjike”, veçohej edhe Kënga Stil. Trofeun në këtë rast e mori Lind Islami, i cili u
Supermbesa e motrave Vjollca kërkon për dhuratë ditëlindjeje një burrë (FOTO LAJM) Mbesa e moderatoreve sexy ka festuar ditëlindjen. Jori Paloka, një nga vajzat sexy që është bërë pjesë e medias rozë p
France Football me një dhurat interesante për Ronaldon (FOTO LAJM) France Football ka përzgjedhur Cristiano Ronaldon si lojtarin më të mirë në botë për vitin 2017, duke ia dhuruar edhe To
Conte gjobitet nga FA dhe nuk ka lek ti bëjë dhuratë gruas (FOTO LAJM) Antonio Conte u dënua me largim nga fusha në ndeshjen kundër ndeshjes me Swansean që Chelsea luajti në mesjavë. Fede
Reali pret Malagën, për të shpresuar në ndonjë dhuratë nga Valencia Reali i Madridit, pas nuk mundi dot të shkonte më shumë se një barazim pa gola ndaj Atleticos në derbi, këtë herë do të
Bukuroshja e “Proçesit Sportiv” rrezikoi jetën, Erion Veliaj i bën dhuratë Modelja Blerta Leka e cila do të përfaqësojë Shqipërinë në Miss Universe në datën 26 nëntor në Uashington, në një interv
Babai i mungonte ditën e dasmës, kuajt i bëjnë dhuratën më të bukur! (FOTO LAJM) Seti fotografik i dasmës për këtë cift i ka kaluar të gjitha pritshmëritë e tyre. Nusja Patti Womer në klipin e saj t