999 rezultate për

dheut

Rrëshqitje dheu, shikoni pamjet (VIDEO) Rrëshqitje e dheut në një zonë në afërsi të qytetit Gisbone të Zelandës së Re ka tmerruar punonjësit që po punon për zgj
Homazhe për nder të Dëshmorit të Atdheut Feti Vogli Shteti shqiptar do të nderojë sot Dëshmorin e atdheut, Kapitenin Feti Vogli, i cili mbeti i vrarë 4 ditë më parë në Kand
Bie masivi i dheut, bllokohet hekurudha Moti i keq që ka pushtuar vendin gjatë dy ditëve të fundit ka paraqitur probleme jo vetëm në qarkullimin rrugor por edhe
Rreshqitjet e dheut, zhbllokohet rruga Tirane-Elbasan Aksi rrugor Elbasan-Tiranë, pranë kilometrit të 29 është bllokuar për disa orë gjatë ditës së sotme pas rënies së një m
Berisha: Divjaka, e bukura e dheut Kryeministri Sali Berisha, në mbrëmje është ndalur në Divjakë, ku ka prezantuar kandidatin e “Aleanca për qytetarin” pë
Korçë, masivi i dheut vret dy punëtorë Dy persona kanë humbur jetën pasditen e sotme në vendin e quajtur “Hollme” në fshatin Qinam-Ersekë. Shtetasit Bujar Avdy
100 te vdekur nga rreshqitjet e dheut ne Rio de Zhanejro Pas reshjeve të stuhishme në Rio de Zhanejro dhe zonat përreth, rrëshqitjet e dheut kanë shkakt
Rreshqitja e dheut ne Itali, tmerruese (VIDEO) Nga qyteti jugor italian Maireto, kanë ardhur xhirime sensacionale të rrëshqitjes së dheut, që
Ditari i Ismail Qemalit: Kur shpalla pavaresine e memedheut tim Një dritare nga Rudina XhungaPjesë nga ditari i plakut të urtë që shpalli pavarësinë