999 rezultate për

dhelper

​E shpejtë dhe me tetë sy: Merimanga "dhelpër" zbulohet në Evropë Një merimangë ‘dhelpër’, e cila është një gjuetare e natës, e njohur për shpejtësi dhe shkathtësinë e saj, u zbulua në t
Kurti i drejtohet Thaçit ''dhelpër'': Ka politikanë që duan gjakderdhje për të ndarë Kosovën (VIDEO) Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, përmes një video-mesazhi të publikuar në Facebook, deklaroi se ka politik
Loredana paska vetëm një problem me "Dhelpër dinake" (VIDEO) Loredana theu sot heshtjen në një intervistë ekskluzive për Alaudin Hamitin në NIN të Klan Kosova. Në intervistën që
Mozzik nuk mban më, tregon hapur për ndarjen me Loredanën Mbrëmjen e sotme reperi Mozzik ka qenë i ftuat në emisionin “Prive”. Reperi ka folur për herë të parë për një media s
Mozzik 'diss' Loredanës: Dhelpër! Reperi Mozzik është ndarë me të dashurën e tij, Loredana Zefin. Por Mozzik nuk është ndalur këtu, pasi ka njoftuar k
Një dhelpër iu shtuar sot malit të Dajtit (VIDEO) Ministri i Turizmit Blendi Klosi i ka dhuruar lirinë, dhelprës që mbahej e burgosur në një lokal në Fier, për të tërhequ
E pazakontë, ariu polar sulmon një dhelpër të fshehur në një fuçi (VIDEO) Një video e pazakontë është rregjistruar në objektin e gazit në Arktik. Zakonisht arinjtë polare hanë peshq ose trupa
Braçe e quan Metën dhelpër: Nuk e arriti rrushin... Deputeti socialist Erion Braçe nuk i ndahet LSI-së. Me anë të një postimi në Facebook, Braçe ka reaguar pas deklaratave
Numrit të "viktimave" të shkaktuara i ftohti i acartë në Evropë i shtohet dhe një dhelpër e ngrirë (FOTO LAJM) Një fotografi e kapur së fundmi tregon se si një dhelpër pa fat që ishte rrëzuar në një lumë gjatë temperaturave të aca
Në Angli kapet dhelpra gjigante (FOTO LAJM) Një dhelpër shumë e madhe është vrarë në Maidstone, Angli. Dhelpra kishte përmasat e një fëmije 7-vjeçar. Peshonte rreth