999 rezultate për

detit

4 ditë punë, 3 ditë karantinë: Cili është propozimi i ekspertit të Shëndetit Publik Eksperti i Shëndetit Publik Erion Dasho tha se dalja nga karantina duhet bërë në mënyrë produktive. Ai tha se pensionist
Buzë detit me fjalët më të ëmbla, ky ishte urimi i Dj Geek për ditëlindjen e Dafinës (FOTO LAJM) Në kushte karantine, këngëtarja Dafina Zeqiri ka festuar sot 31-vjetorin e lindjes së saj. Në një postim në Instagram
Sadiku: Sapo të dal nga karantina do të shkoj për... Sulmuesi i Kombëtares, Armando Sadiku, duket se mezi po e pret momentin kur gjithçka të kthehet në normalitet. Nëpërm
Dalin për herë të parë pamje nga pacientët nën terapi intensive tek Infektivi në QSUT (VIDEO) Ministria e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka zbuluar pamje nga spitali infektiv në Tiranë ku po kurohen të infektuarit
Çfarë thonë ekspertët e shëndetit për maskat e fytyrës? A duhet apo nuk duhet të vendosni një maskë për fytyrën gjatë pandemisë koronavirus? Qendrat e Shteteve të Bashkuara
Bilanc lufte në Spanjë, 932 viktima gjatë 24 orëve 932 njerëz të tjerë kanë vdekur nga koronavirusi në Spanjë, tha të premten Ministria e Shëndetit duke çuar në 10.935 vik
Ish-kreu i Autoritetit të Konkurrencës, Zef Preçi: Të bëhen testime masive për koronavirusin Pandemia Covid-19 aktualisht është çështja më e nxehtë në të gjithë botën dhe kjo për arsye të forta. Sipas raportit
Kina u bën "dhuratën e madhe" shqiptarëve për të mposhtur koronavirusin Instituti i Shëndetit Publik ka bërë të ditur se Kina i ka dhuruar Shqipërisë disa teste për të kontrolluar CoVid-19.
COVID-19/ Vitaminat që mjekët përdorin çdo ditë për të forcuar imunitetin e tyre Sipas “TheHealthy” këto më poshtë janë vitaminat që mjekët nuk i ndajnë asnjëherë -Vitamina D është jashtëzakonisht e
Tjetër tërmet në Zagreb, qytetarët ikin drejt bregdetit Në orën 16.16 në Zagreb është regjistruar një tërmet i ri dhe sipas të dhënave të para, 17 njerëz u lënduan nga tërmetet
"Në luftë me jetën": Tre mijë profesionistë i përgjigjen thirrjes së ministrisë, gati për të luftuar Covid-19 Ditën e djeshme shkoi në 64 numri i të prekurve nga Covid-19 në vendin tonë teksa fatmirësisht nuk kemi humbje të tjera
Dokumenti sekret: Koronavirusi deri në pranverë të 2021-t, sa persona mund të preken Dokumenti sekret me parashikimet në Britani, koronavirusi deri në pranverë, 2021. Epidemia e koronavirusit në Mbretër
I infektuari me koronavirus në Podujevë erdhi nga Italia para dhjetë dite Instituti i Shëndetit Publik të Kosovës bën të ditur se rasti pozitiv me Covid 19 që ka rezultuar në Podujevë është i gj
Qeveria e Kosovës vendos gjendje të emergjencës së shëndetit publik (FOTO LAJM) Ekzekutivi i vendit e ka miratuar kërkesën e ministrit të Shëndetësisë, Arben Vitia, për të vendosur gjendjen emergjente
Katër raste të reja konfirmohen në Kosovë, numri i të infektuarve me koronavirus arrin në nëntë Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, i ka konfirmuar edhe 4 raste të reja me koronavirus. “Të nderuar qytetarë, Para
Eksperti i shëndetit publik ngre alarmin: Tifozët e Atletico kanë shpërndarë koronavirusin në Liverpool Eksperti i shëndetit publik, John Ashton, beson se i gjithë qyteti i Liverpulit do t’i vuajë pasojat e tifozëve të Atlet
OBSH: Koronavirusi nuk do zhduket me temperaturat e ngrohta Organizata Botërore e Shëndetit thotë se zhdukja e koronavirusit në verë mund të jetë një "shpresë false". Më parë, a
Koronavirusi, shënohet vdekja e parë në SHBA Një person në shtetin e Uashingtonit ka vdekur nga koronavirusi, duke shënuar rastin e parë të vdekjes në SHBA. Lajmi u
Tre fuoristradat zhytyr në mes të detit në Vlorë, zbulohet shkaku i pamjes misterioze Një pamje e çuditshme dhe misterioze ka zgjuar ditën e sotme qytetin e Vlorës. Tre makina fuoristradë janë gjetur të
Borë në veri e dallgë të frikshme në jug, vlonjatit nuk ia ndjen e futet të lahet në det (VIDEO) Dita e sotme ka shënuar një ndër ditët më të ftohta të këtij dimri. Disa qarqe në vend janë mbuluar nga dëbora, ndërk